שוק האיכרים מגיע עד הבית

בחורה עם מחשב נייד

אפליקצייתFARMER DIRECT לסמארטפון, היא שוק איכרים Online.
אם תרצו, ה- Ebay של התוצרת החקלאית. ב- FARMER DIRECT תוכלו להזמין ירקות ופירות, דבש, שמן זית, גבינות צאן, יין ועוד.
בלחיצת כפתור, כל אחד יכול להזמין תוצרת טרייה ובטוחה עד הבית, וכן גם בבידוד אם יש צורך, ישירות מהמשק ללא מתווכים – בלי משאיות, בלי סיטונאים, בלי מקררים ובלי מאות ידיים שנוגעים בה מדי יום ברשתות המזון.

הכי ישיר, הכי נקי, הכי בטוח!

הכסף מגיע אך ורק לחקלאים. ללא עמלה וללא דמי תיווך.

בימים טרופים אלה, כשאזרחי המדינה נאלצים להסתגר בבתיהם, יש צורך עצום בשינוע של מזון טרי ואיכותי לבתי האב בישראל. אפליקציית DIRECT FARMER לנייד, מציעה פתרון חדשני למשלוח תוצרת חקלאית טרייה, איכותית ובטוחה. האפליקציה היא בעצם שוק איכרים Online, ומאפשרת לדעת מי גידל את התוצרת החקלאית שאנחנו אוכלים, להזמין ישירות ממנו ולקבל משלוח עד הבית ללא כל מתווך. חשוב לציין כי כאשר מזמינים תוצרת חקלאית מרשתות המזון, היא עוברת הרבה מאוד גורמים ומתווכים שיכולים לפגוע בטיב הטריות והבריאות שלה – משאיות, סיטונאים, מקררים ומאות ידיים שנוגעים בה מדי יום.

אפליקצייתDIRECT FARMER מייצרת הזדמנות לקהל הרחב לקנות ישירות מהחקלאים תוצרת שהם שתלו, גידלו, השקו, חבצו, גיבנו ועוד. זו תוצרת ייחודית. לכל משק סיפור ייחודי משלו ושיטה משלו. הצרכן הוא זה שבוחר ממי לקנות. ברור לכול, שתוצרת חקלאית ממשקים קטנים היא לא התוצרת שנמכרת ברשתות השיווק – לא בצורת הגידול, לא בכמות המיוצרת, גם לא בטעם ולא באיכות. מי שקונה ישירות ממשקים קטנים מרגיש את ההבדל ומתענג על הטעם. זו החוויה המשמעותית של "תוצרת חקלאית ישירה".


היתרונות הבולטים של אפליקציית FARMER:
• היא מספקת תוצרת חקלאית ישירה מהמשק – הכי טרייה שניתן לקבל!
• כל התשלום עובר ישירות למשק
• הצרכן מאמץ תפיסות עולם של מזון בריא, וזה כבר לא בשוליים וזה כבר לא אופנה אלא מגמה
• החקלאים החדשים הם בדרך כלל בעלי משקים קטנים, הם סקרנים, הם טכנולוגיים במידה, והם מחוברים לקהילה שלהם
• פלטפורמה ייחודית שכמותה אין. אנחנו לא חקלאים- העולמות מהם הגענו דיגיטליים ושיווקיים. אנחנו מפוקחים ומאוד קרובים לשטח.

FARMERהיא חברה בינלאומית פרטית הפועלת מאנגליה. בחברה 5 עובדים מישראל, 2 מספרד ו-2 מאנגליה. היא פועלת בארץ מזה כשנתיים, השוק הישראלי פועל מינואר 2020. השוק השני שלה בתהליך השקה בספרד ואחריו מתוכננים עוד שווקים באירופה. משתמשים בישראל: כ- 50,000 הורדות,6,000 משמשים פעילים, 500 משקים רשומים, מתוכם כ-50 מוכרים בשוק ועושים משלוחים עד הבית.

לפרטים נוספים: גלי זנדר, גיל-עד תדמית, 052-2520500