ארבע מדליות לאסתי כהן פרוימוביץ' באליפות העולם

ארבע מדליות לאסתי כהן פרוימוביץ' באליפות סאפ רייס בינלאומית בסין. שתי מדליות כסף ושתי מדליות ארד.

גאווה רבה, התרגשות וכבוד גדול למדינת ישראל. אסתי כהן פרוימוביץ' זכתה בארבע מדליות במספר מקצים שונים בתחרות העולם 2019 בחתירה על סאפ 2019 מטעם ICF, אשר התקיימה בסין בעיר QINGDAO .

אסתי היא דוגמה ומופת לנחישות וההוכחה כי הכל אפשרי.  אמא לארבעה, מורה לחינוך גופני, חותרת על סאפ רייס, רוכבת על אופניים, רצה קילומטרים ארוכים ומתאמנת בתחומי ספורט נוספים.

ast

אסתי כהן פרוימוביץ' ויו"ר  ICF תומאס קונייטסקו

אסתי כהן נחשפה כבר בשנת 2012, לענף הספורט הימי סאפ רייס אשר צבר תאוצה רבה בעולם ובארץ בפרט. היום, שבע שנים אחרי, אסתי כהן פרוימוביץ חוזרת מתחרות בינלאומית בסין עם ארבעה מדליות : שתי מדליות ארד ושתי מדליות כסף .

המקצים בהם זכתה אסתי כהן פרוימוביץ' הם :

תחרות 1 – סאפ רייס 14.0 , אורך המקצה 12 ק"מ, זכתה במדליית ארד.

תחרות 2 – סאפ רייס 14.0 SPRINT, זכתה במדלית ארד.

תחרות 3 – סאפ רייס 12.4 , אורך המקצה 2.5 ק"מ , זכתה במדליית כסף.

תחרות 4 – סאפ רייס 14.0 אורך המקצה 2.5 ק"מ , זכתה במדליית כסף.

asdcx

After finishing long distances, stand up paddle board 12 miles, Esti Cohen Froimovich along with the brothers Bruno and Daniel Hasulyo international men's champions.

 

dgh

אסתי כהן  פרוימוביץ' השתתפה במספר תחרויות ארציות בהן זכתה במקומות הראשונים כולל אליפות הארץ. אסתי חברה במועדון הגלישה 'סרף סייקל' בקרית ים ועם הזמן חברה לגולשים רבים מכל הארץ.

ביום שישי האחרון החברים ממועדון הגלישה 'סרף סייקל' בקרית ים  צפו בשידור החי במסכי האינטרנט משעות הבוקר המוקדמות. ההתרגשות הייתה בשיאה. לאחר הזכייה במקצה הראשון במקום השלישי ולאחר 12 קילומטר  ציפו לאסתי כהן פרוימוביץ' עוד שלושה מקצים בסין. חברי המועדון ובני המשפחה התמלאו בגאווה ולא הפסיקו לכתוב ולעודד בכל מדיה אפשרית.

ארז לביא המאמן במועדון הגלישה כתב לאסתי:  "לאסתי התותחית, כשאנחנו מגיעים לים ברכב את מגיעה באופניים. כשאנחנו נחים אחרי הסאפ את רצה הביתה. כשאנחנו מעדיפים להישאר בחוף כי יש רוח חזקה את נכנסת לים. כנראה שזה הסוד של אלופים התמדה ונחישות להגיע למטרה ללא מעצורים".

גיל הורביץ, מנהל מועדון 'סרף סייקל' בקרית ים ברך: "כל הכבוד לאסתי, אני יודע על הדרך הקשה שהיא עברה. ההקרבה וההשקעה הרבה שלה ראויות לציון".

הבן של אסתי, עדי פרוימביץ', הוא גולש גלים מקצועי. האחים  של אסתי, מני ואמנון כהן, חותרים  גם הם יחד איתה במועדון הגלישה בקרית ים. הם השתתפו ביחד עם אסתי באימונים לקראת אליפות  העולם.

משפחתה של אסתי תומכת בה לאורך כל הדרך, בעלה עו"ד רונן פרוימוביץ מלווה אותה בכל התחרויות בארץ ובחו"ל.

קהילת הגולשים בארץ וחברי המועדון מחכים לה בהתרגשות רבה.

אסתי בזינוק דקה 18:30 1:47 שע ׳ 1:48 שע׳

2019 ICF Stand Up Paddling (SUP) World Championships Qingdao China

[youtube J143rsu8A_A nolink]

 כתבה : אנג'ליקה אגבייב 

אנג'ליקה אגבייב
האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.