אספקת כריכים לכל מטרה

בחורה עם מחשב נייד

מתכננים אירוע קטן בבית? פיקניק משפחתי או חברתי? על הפתרון המושלם עבורכם לכיבוד מושקע במינימום מאמץ תוכלו לקרוא במאמר זה.

מהי אספקת כריכים?

אספקת כריכים היא שירות, המאפשר לכל מארגן אירוע, מכל סוג שהוא, לארגן אותו ברוגע ולדעת, שכל נושא הכיבוד לאורחים יטופל בשבילו על ידי אנשי מקצוע. הכריכים יכולים להיות מסוגים רבים, אותם תוכלו לבחור בהתאם לצרכים שלכם, וייראו מעוררי תיאבון, ללא ספק סידור יפה ומגרה של הכריכים במגש הטריות והאיכות מכל ביס מאפשרת לתת לאורחים שלכם מכל כריך באשר הוא, טבעוני, חלבי ובשרי.

יתרונות השירות

מלבד האפשרות להיות רגועים בנוגע לכיבוד, שעלול לדרוש זמן רב לקניית המצרכים והכנתו, ישנם גם יתרונות נוספים, מהם לא ניתן ולא כדאי להתעלם. ראשית, מדובר על מגוון רחב של כריכים, כך שכל אורח יוכל לבחור את הכריכים הרצויים לו וליהנות מסוגים שונים של כריכים בלי לבחור רק סוג אחד או שניים.

כמו כן, היות שמדובר על שירות, הניתן על ידי חברות שזהו עיסוקן, הכריכים מגיעים בהגשה מעוצבת ונעימה לעין. והרי ידוע, שלפני שמתחילים לאכול עם הפה, אוכלים עם העיניים!

סוגים ראשוניים של הכריכים

כאשר מזמינים שירות של אספקת כריכים, חשוב לדעת מבין אילו סוגי כריכים ניתן לבחור. ראשית, משום שמרבית החברות, המספקות שירות זה, שומרות על כשרות לטובת שומרי הכשרות, הבחירה הראשונית נעשית בין הכריכים החלביים לבין הכריכים הבשריים, כאשר כל אחד מתפריטים אלו הוא מגוון במיוחד.

מה בחלבי ומה בבשרי?

בתפריט הכריכים החלביים תוכלו למצוא כריכים עם מגוון רחב של גבינות או סלטים כגון סלט טונה, סלט ביצים וכדומה. בתפריט הכריכים הבשריים תוכלו למצוא כריכים עם שפע של סוגי נקניקים, פסטרמות וכדומה. כמו כן, ניתן גם להזמין כריכים פרווה עם סלטים או כריכים טבעוניים.

על המחירים

כמובן המחירים של שירות אספקת כריכים משתנים מחברה אחת לאחרת וגם בהתאם להזמנה שלכם. החישוב העיקרי צריך להיות של עלויות המצרכים ושל הזמן שנכסך מכם כאשר אתם מזמינים ולא מכינים בעצמכם. כמו כן, אם תצוגת הכיבוד חשובה לכם, פשוט תנו לאנשי המקצוע לעשות את העבודה בשבילכם!

לסיכום

זה לא משנה מה הסיבה, אם הזמנתם אורחים לכל מטרה או סיבה כמו:

– ערב גיבוש
– ערב חברים
– עליה בדרגה
– יום הולדת
– מסיבת חתונה
– התקדמות בעבודה
– יום שחרור

ועוד ועוד סיבות לחגוג עם קבוצה מצומצמת ולארח על הצד הטוב ביותר, תחסכו המון זמן, כסף להתעסקות לפני ואחרי האירוע אבל הבחירה ביידיים שלכם, תוכלו להוריד מעצמכם את ההתארגנות למפגש זה ע"י הבחירה להתפנק ולהזמין מגשים מוכנים שיגיעו בתיאום מראש ישירות למקום האירוע, מה שנשאר לכם זה לדאוג שכל המגשים יהיו על שולחן האורחים, הכל מסודר ומעוצב להגשה, חיסכו זמן כך תתפנו לכל הסידורים שמסביב (בהחלט, לא חסר התעסקויות לקראת ערב שכזה) יש לכם את ההזדמנות לבחור בין התפריטים ולהוריד מעצמכם המון התעסקות, התפקיד שלכם יהיה לבחור את התפריט המתאים לערב זה ולבחור באחד ממגשי האירוח שיש לנו להציעה.

rimons
יריב, מנהל את חברת רימון סנדוויץ, מומחה בפתרונות אירוח, לכאן אביא טיפים המלצות והמון מידע חיוני לכל מי שמעוניין לשדרג את האירוח שלו בביתו וגם איך לעשות זאת לבד