אסף גורן, האח הגדול V.I.P: גילויים מפתיעים מתוך מפת לידה:)

קסם של בחור אסף גורן שלנו. הוא אדם הרמוני, רוצה לפרוץ בעולם ואומן בנשמה. יש לו את כל העוצמות והחוזקות לממש את עצמו. אסרטיביות ונחישות יעזרו לו מאד להצליח לכבוש יעדים. האם יצליח? כנסו כאן ותגלו…

asaffffff

לקרוא את הפרשנות של השם אסף גורן, זה לגלות לפי הקבלה אדם נעים, איש שיחה חכם, מבריק ויוצא דופן. הוא מחובר לאסתטיקה ויופי ולראייה – תראו איזה נסיך יפה מתגלה לעינינו. רקדן מוכשר, מצחיק ומלא כריזמה ויש עוד הרבה תכונות אופי שמגלה לנו מפת לידה נומרולוגית קבלית…סקרנים לדעת? בואו איתי…

 פרשנות נוספת לשם אסף גורן לפי הקבלה מצביעה על…

אדם שאוהב לחיות בהרמוניה עם הסובבים אותו. נכון, הוא לעיתים מתרגז מהר, אך גם יודע להירגע מהר. לזכותו יאמר שיודע לסלוח ואינו נוטר טינה. הוא גבר יצרי מאוד ונמשך לנשים. הוא סגור ולא תמיד חושף את הרגשות שלו. איש תקשורת מעולה ויכול לרתק אנשים בחוש ההומור שלו.

 אסף גורן נולד ב- 1.9.1991: מהי פרשנות תאריך הלידה עפ"י נומרולוגיה?

תאריך הלידה מצביע עליו כאדם שעושה הכל למען הביטחון העצמי שלו. יש לו כריזמה (שוב), הוא שואף לעצמאות, להוביל ומונע ממקום של עשייה מקורית וייחודית. הייעוד שלו יצירתיות, זרימה רגשית גבוהה וחיבור למודע והתת מודע. והאמת- כדי להגיע לייעוד שלו, חשוב שיהיה נחוש, החלטי ושלא יתלבט יותר מידיי. תכל'ס – שיאמין ביכולות שלו ויעוף על עצמו. השם אסף מורכב מאותיות באנרגיה עולה א=1, ס=60, פ=80…אותיות אלה עוזרות לו להיות אופטימי, שמח ומצליחן.

 מה הקבלה אומרת על השם אסף גורן?

  • שורש הנשמה מצביע על הצורך לאיזון פנימי וחיצוני, ליצור הרמוניה ולגשר כאשר יש אנרגיות מנוגדות.
  • עולם שולט מצביע על היותו אדם יצירתי ומנהיג. לאחר המחשבה והרעיון- באה היצירה.
  • הכוכב השולט מצביע על היות אסף גורן אדם אחראי ובעל שליטה עצמית. מאמין בעבודה קשה, ויודע, שהתמדה תעזור לו להגיע לייעוד שלו בחיים.

אסף גורן: מה מנבא העתיד לבחור?

  1. פסגה ואתגר בין הגילאים 22-31 (היום 2.2019 בגיל 27+)מלמדת על חיפוש עצמי, קבלת אחריות ורצון להוביל. פסגה זו דיי מאתגרת כי היא דורשת מאסף לבנות תעצומות נפש, נחישות ואסרטיביות. כדי להצליח – עליו להיות מאורגן ויעיל ולא להיבהל מאתגרים. לגייס את כל המשאבים שלו ולהסתער קדימה.
  2. שנה אישית החל מ-9.2018-9.2019 מצביעה על שנה של בניית שורשים, ארגון והתייעלות. התנאי לכך-  עשייה של חשבון נפש, צמיחה אישית וקבלת תובנות. מה שבטוח, החל מ 9.2019 הוא הולך לקצור את הפירות שזורע עכשיו. כן- וגם זוגיות באופק בתקופה זו.
  3. האות המשפיעה עליו בגילאים 22-30, הינה האת פ'. זו האות האחרונה והיא מצביעה על סיומים של אירועים משמעותיים בסימן של התחלות חדשות. אות זו מייצגת אומנות, רוחניות ויופי. חשוב בתקופה זו להיות פתוח וקשוב לדעות של אחרים. בעניין העשייה- עלול להיות עסוק מאד, או להבדיל- אי עשייה בכלל. בתקופה זו עליו לשחרר החוצה מה שכואב, ולא לשמור בבטן.

אז מה יש לנו? קסם של בחור אסף גורן שלנו. הוא אדם הרמוני, רוצה לפרוץ בעולם ואומן בנשמה. יש לו את כל העוצמות והחוזקות לממש את עצמו. אסרטיביות ונחישות יעזרו לו מאד להצליח לכבוש יעדים. אז החל מ-9.2019 יפתחו בפניו שערי  שמיים. ואצל אסף – האומנם השמיים הם הגבול?

 

 

בהצלחה מכל הלב,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

 מאמר נוסף מבית האח הגדול: שי חי- מי אתה באמת?

הכלה מאיסטנבול: מה סוד הכריזמה של פארוק בוראן?

מקורות: נפתלי פרום- ספר השמות המלא לפי הקבלה.

ניר גוטליב- הסודות