אסי עזר: על התאמה זוגית, אישיות, כישרון וכריזמה

אסי עזר- הבחור הזה פשוט כישרון מהלך! כותב שירים. סיפורים. תסריטים ומנחה תכניות טלוויזיה. ואכן- במפת לידה נומרולוגית קבלית, קיים פוטנציאל פרסומי המלווה אותו מגיל צעיר. בהתאמה הזוגית עם אלברט רואים אהבה וכבוד הדדי, עם רצון עז לעטוף ולגונן אחד על השני

בחורה עם מחשב נייד

הבחור הזה- פשוט כישרון מהלך! כותב שירים. סיפורים. תסריטים. מנחה תכניות טלוויזיה. בקיצור: גם יפה וגם אופה. ובמילה אחת- אלוף! והאמת, לא פלא. ולמה? כי רואים במפת לידה נומרולוגית קבלית, את הפוטנציאל הפרסומי מלווה אותו עוד מגיל צעיר. מה שמעצים את הכישרון הוא פרשנות שמו של אסי עזר, המדברת על אדם תקשורתי, חריף שכל, חברותי, פיקח, שנון ובעל אופי חזק. שמו מעיד עליו גם כאדם בולט יותר מאחרים ביכולתו ובכישוריו הוורבליים.

 אסי עזר נולד ב- 10.6.1979. מפת לידה עפ"י נומרולוגיה מצביעה על אדם יצירתי,

מחובר לרגש ויודע לקבל את האחר כמות שהוא. תהליך " יציאתו מהארון" חיבר אותו לרגשות האמתיים שלו ללא פחד ובשלמות אישית עם עצמו. הוא בא לתת שירות לקהילה תוך כדי קבלה עצמית וקבלת השונה ממנו. יש לו בטחון עצמי, אינטואיציות גבוהות, כושר מנהיגות וכריזמה.

 אסי עזר ואלברט אסקולה בן זוגו. התאמה זוגית מה אומרת?

יש ביניהם כבוד הדדי וקשר זוגי שבהחלט יכול להצליח. זה כמו שנאמר: א'. א'. קשר שמבוסס על פתיחות וטוב לב הדדיים. כמו כן זה קשר עם רצון לעטוף אחד את השני ולגונן בחום ובאהבה. וגם בשעת כעס- הם מעט נלחצים, אולם תמיד זוכרים את חברותם ולא יוצאים משליטה. והאמת, מי שאחראי לעשות שלום בית הוא אסי עזר כמובן. האחראי לכך הוא הכוכב השולט בחיים שלו, שמסייע לו לחיות בהרמוניה ובשלום עם סביבתו הקרובה.

הפסגה והאתגר של אסי עזר מצביעים על נטייה לרוחניות ותורת הנסתר.

הפה הוא כלי העבודה שלו בתקופה זו. יש לו רצון עז להעביר מסר, ללמד ולחנך. יש לו רצון עז גם לאהבה וזוגיות כאשר הסיסמא העומדת מול עיניו היא: "טובים השניים מן האחד".

החל מ-6.2016 ועד 6.2017 אסי עזר יהיה בשנה אישית 7, נסתרת 4.

אכן, הולכת להיות לו תקופה של התבוננות פנימה, צמיחה רוחנית והסתגלות לסטטוס שלו היום. ז"א להיות נשוי, מחויב ואולי אפילו להקים משפחה. זו תקופה של בניית שורשים, יסודות יציבים תוך כדי חשבון נפש מעמיק. מומלץ לפעול, ליישם ולא לחכות שמישהו אחר יעשה את העבודה במקומו.

 הכול טוב ויפה אצל אסי עזר ובכל זאת- כדי להצליח בחיים, עליו ללמוד…

• לתת גם לעצמו ולא רק לאחרים.

• להשתחרר משאיפה לפרפקציוניזם וחוסר נאמנות לעצמו.

• להיזהר לא לרצות ולדעת לשמור על גבולות.

 מסתבר, שאת רוב השיעורים שלו עבר אסי עזר. היום הוא בקדמת הבמה. עושה מה שבא לו ואיך שבא לו. משוחרר מעכבות. יצירתי. יוצר ומגשים את עצמו במלוא מובן המילה. והאמת-אני לא יודעת מה הוא בשבילכם, אבל בשבילי הוא מושא להערצה ולהוכחה, שהשמיים הם רק ההתחלה!

 

בהצלחה מכל הלב ובאהבה,

 ציונה אבירם- נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר סודות מחדרי הלב

 מקורות: נפתלי פרום:

זיווג מן השמים + ספר השמות המלא לפי הקבלה