אנשים הם אנשים הם אנשים

אף פעם לא הייתי טיפוס של אגו. אני מכירה אנשים, מתבוננת, נושמת, בוחנת, אוהבת, מתעניינת, חוקרת, מופתעת, מאושרת, מאוכזבת ונפעמת מאנשים.
אנשים הם אנשים הם אנשים.

 כנפיים
צילום: אלבום פרטי
הייתי בשבוע 14 ואי אפשר היה לפספס את הבטן המבצבצת. עבדתי על ההריון הזה. רציתי אותו בכל מעודי והייתי נכונה לעשות כל שידרש כדי לשמור עליו.
יש לך 40 שעות, הם אמרו לי. תנהלי טבלה.
והייתי עובדת טובה ולויאלית ועבדתי הרבה מעבר לנדרש כי היה לי אכפת. אז למה אתם סופרים לי חצאי שעות של סקירה או בדיקת דם? כדי להרגיש גדולים וחזקים ושולטים במישהו אחר?
הגיע יום הזכרון. ואני משפחה שכולה אבל החוק מגדיר שהזכאים לצאת לאזכרה הם רק משפחה מקרבה ראשונה ודודים לא נכללים בהגדרה. זה החוק. אז נאלצתי למרוד וללכת למורת רוחם של ממוני.
למדתי מהר והייתי שכירה אפקטיבית אבל לא רציתי להיות טכנאית, רציתי ליזום אבל כשהבוס שלי אמר לי את המשפט הבלתי נשכח- דעתך נשמעת אבל אני מחליט- אז הבנתי.

אגו = אני.

הַדֶּרֶךְ שֶׁבָּהּ הָאָדָם רוֹאֶה אֶת עַצְמוֹ וּמַעֲרִיךְ אֶת עַצְמוֹ. (אבן שושן).

בלשון הדיבור: אנוכיות או יהירות

אף פעם לא הייתי טיפוס של אגו. אני מכירה אנשים, מתבוננת, נושמת, בוחנת, אוהבת, מתעניינת, חוקרת, מופתעת, מאושרת, מאוכזבת ונפעמת מאנשים.
אנשים הם אנשים הם אנשים.
אחת הסיבות שקל לי להתנהל עם אנשים היא שטייטלים מעולם לא ריגשו אותי. לא מנכ"ל של חברה בעלת פרופיל תקשורתי גבוה, לא סלבס על שלל גווניהם וסוגיהם, לא אנשי תקשורת ולא פוליטיקאים. כי אנשים הם אנשים ונכון לי להסתכל לכל אדם בגובה העיניים ואין זה משנה מי הוא ומה הוא.
אותה הסיבה בדיוק גרמה לי להיות עצמאית ובמקום לבזבז אנרגיות בפוליטיקה ואגו אירגוני שמאז ומעולם הביאו אותי לתחושה של קיצוץ כנפיים, בחרתי להשקיע אנרגיה בעשיה, לפרוש כנפיים גבוה ככל שמתאים לי ורחוק ככל שאבחר.
בעולם נטול מסגרות נוקשות, האוויר שלי יותר צלול והשאיפות שלי יכולות להתגשם ביתר קלות וכך גם התוצאות מראות אותותיהן.
בחרתי לא לדבר בשפת האגו ושעליי לא ידרכו, בחרתי לא להרגיש כשקית דקיקה שהתעופפה לה במקרה. בעצמאות הרוח כבר לא קובעת לי את המסלול.
יש לי עוד דרך לעבור ויש לי נתיבים ללכת בהם אבל מעל לכל אני מאמינה שעם עוד פו אחד על הכנפיים אני אצליח לעוף לאן שחלמתי.