אנרגיה חיובית

בחורה עם מחשב נייד

אנרגיה חיובית

אופניים חשמליות הן חלק בלתי נפרד מהמאבק על האוויר הנקי אותו צריכים לנשום אנשי העולם המערבי, אם אתם רוצים להיות חלק מזה, זה הזמן לחולל את השינוי.

אין ספק כי ההתמודדות של העולם המערבי עם התקופה של זיהום האוויר היא איננה פשוטה כלל ועיקר, השימוש הגובר במיכון על גווניו השונים בדגש כל המכוניות גורם לאנשים לנשום אוויר עכור, הנפגעים הראשונים מכך הם אנשים בקובצות סיכון שצריכים להתמודד עם מחלות כמו אסטמה ומחלות ריאות דומות אך כלל האוכלוסייה גם היא סובלת בצורה משמעותית.

 יש אנשים שכבר החליטו  להיות חלק מהשינוי, לקום ולעשות סדר בדברים, יש אנשים שהחליטו לחולל מהפך ולשתף פעולה עם ארגונים ועמותות שונות שחרטו על דיגלן את האידיאל של השינוי. אילו אף הצליחו להפוך לחלק מהפרלמנט בארצות שונות, אבל גם האזרח הקטן יכול להיות חלק מהשינוי, גם הוא יכול להחליט לבחור להתנהל בתובנה ולהשיג עולם תקין ואידילי למגורים.

 אופניים חשמליות כמו עוד כלי הרכב החשמליים בכלל אופניים חשמליות בפרט הינם אמצעי תחבורה שחוסכים בצורה משמעותית זיהום אוויר, אופניים חשמליות בנוסף לכל המעלות שלהן שנוגעות לחיסכון בזיהום אוויר הין מציעות פתרונות נוספים ומגוונים כמו למשל חיסכון בזמן, אופניים חשמליות יכולות לנסוע בדרכים פחות קונבנציונליות והן גומעות מרחקים עצומים ללא המתנה בכבישים.

 אופניים חשמליות חוסכות גם את הזמן שמבזבזים על חיפוש מקום חניה אילו יכולות להיקשר למעקה בצד הדרך ויש מקומות בהם קיימים מעקות ייעודיים לאופניים חשמליות כך הן מונחות בצורה מסודרת בלי להפריע לאיש ואינן מצריכות חיטוט אחרי מקום חניה.

ככל שחולפות השנים השימוש באופניים חשמליים הופך לנפוץ יותר ויותר, אופניים חשמליים נעשים נפוצים ואף הרגולטור מצא לנכון להסדיר רחוקים רלוונטיים אליהם שיכולים לקהל על הדרכים באופנים כאלו ואחרים ולהפוך גם את הרכיבה בהם לבטוחה יותר.

נכון להיום נראה כי האופניים שחשמליות יהיו חלק בלתי נפרד במאבק בעומסי התנועה וזיהום האוויר, אילו שנוטים לזהות את האלטרנטיבות המודרניות כבר זיוה את האופניים החשמליים על הכבישים והפכו לחלק מהמאבק ברכבים המסורתיים.