אני רואה לך בציפורניים

הציפורניים שלנו יכולות לספר לנו לא מעט על המצב הבריאותי שלנו. עוד מעצם היותי נערה הסבתות היו אומרות לי את חייבת לאכול כמו שצריך כדי שהציפורניים שלך יהיו חזקות ושלא ינשור לך השיער. ובכן גבירותיי, כנראה שהן צדקו

אם גם אתן סובלות מבעיות של נשירת שיער, בעיות בציפורניים, עייפות ותשישות? או מכל בעיה של חוסר איזון הורמונלי? (הרשימה ארוכה). מסתבר שאתן ממש לא לבד. תופעות אלה שכיחות הן אצל נשים והן אצל גברים ובעיקר בגיל המעבר.

צילום: elena-taranenko
צילום: elena-taranenko

הבשורות הטובות הן שיש לכל אלו פתרון, הורמון ביולוגי הזהה באופן מושלם עם המולקולה האנושית.

רציתי לדעת יותר לעומק ולכן אחרי חיפושים רבים ברשתות השונות, בשיחות עם חברות ובפורומים הבנתי שהפתרון באמת אפשרי, אז הלכתי פשוט לפגוש את ד"ר ישראל יפה, רופא כללי כבר 30 שנה, ששיתף אותי בפריצת הדרך של עולם ההורמונים.

עד לפני שנתיים טיפל ד"ר יפה בבעיות איזון הורמונלי בעזרת קרמים ומשחות המבוססים על חומרים טבעיים שעברו תהליך סינטטי, ומגובים עם תעודות על ידה ה-USP האמריקאי כי מרכיביהם תואמים את המולקולה האנושית. קרמים אלה קיימים בשוק החל משנת 1940. "למה לקחת חומרים כימיקלים ולא רכיבים שהגוף מייצר מגיל 12 ולהשתמש בהם כדי להביא לאיזון הורמונלי? למה להשתמש בהורמונים כימיקלים שזרים לגוף, ולא ברכיב שהגוף מכיר ומקבל אותו באופן טבעי?" הוא מקשה. חשוב לדעת שהורמון שאינו מאוזן יכול לייצר בעיות של נשירת שיער, חוסר תפקוד מיני, בעיות במשקל ועוד. את כל הבעיות האלה ניתן לפתור בעזרת חומרים ביולוגיים טבעיים בגוף.

35164812_2038190199587254_6225599715967238144_o

 

לפני שנתיים קיבל אחד מבית מרקחת בארץ אישור ממשרד הבריאות לייצר בפעם הראשונה בישראל את הורמון "הפלט". בפעם הראשונה יוצרו בישראל ההורמונים הטבעיים התואמים את התיאוריות הטיפוליות של ד"ר יפה.

הורמון ה"פלט" הוא פריצת דרך בטיפול ההורמונלי. מדובר במוצר חדש בישראל (להזכירכם, בעולם השימוש בו החל עוד בשנת 1940), הורמון ביולוגי שמורכב מפולי סויה ובטטה מקסיקנית שעברו תהליך סינטטי ושמרו על הזהות המושלמת שלהם למולקולה האנושית. כמוסת ה"פלט" גודלה כגודל של גרגיר אורז. היא מרוכזת יותר מהקרמים והמשחות, נספגת ישירות בדם ואינה עוברת דרך מערכת העיכול ולכן אין תופעות לוואי. ההורמון נמס לאט ומספק את הטסטוסטרון וההורמונים הנדרשים לגוף האדם ומשפר את המרץ ואת התפקוד המיני.

צילום: simone-van-der-koelen
צילום: simone-van-der-koelen

במשך 20 שנות פעילותו של ד"ר יפה בהם טיפל בעזרת הקרמים והמשחות שלו, לא נרשם אפילו מקרה אחד של סרטן לאף אחד מלקוחותיו. וכיום הוא מציע למטופליו שתי דרכי טיפול לאיזון הורמונלי, הן את כמוסת ה"פלט" והן את המשחות והקרמים, תלוי רצון המטופל. חשוב לציין כי המרכיבים הן של הכמוסה והן של הקרמים זהים לגמרי, מכילים רכיבים טבעיים ללא כימיקליים וזהים לחלוטין למבנה המולקולה האנושית.

33780046_2016648518408089_6065574611817332736_o

 

את הקרמים והמשחות מורחים על הגוף, את כמוסת ה"פלט" מחדירים לגוף על ידי זריקה, פעולה הלוקחת דקות בודדות, והיא תקפה לכ-4 חודשים אצל הנשים, וכ-6 חודשים אצל הגברים. אין זמן החלמה והמטופל משוחרר מיידית. 

 

ד"ר יפה מדגיש כי אין קסמים ואין פתרונות ברגע. בשיחות הכרות עם מטופליו הוא דורש מהם לקחת אחריות על בריאותם. הגוף הוא מערכת שלמה שעובדת בסנכרון עם כל חלקיה, וכש"חלק" אחד מתקלקל הוא משפיע על מערכת שלמה. הטיפול ההוליסטית של ד"ר יפה המשלב אחריות המטופל לאורח חיים בריא, ביחד עם הורמון ה"פלט" או המשחות הטבעיות, מניבים הצלחה גבוהה במיוחד ואחוזי הבראה פנומנליים.

 

 עם כל בהלת הקורונה ששוטפת אותנו בימים אלו, החלטתי לעשות עצירה מההיסטריה ולהיכנס לתהליך של טיפול עצמי..

לימים שקטים יותר.