"אני קייט" – מיני סדרה המבוססת על קייטלין (ברוס) ג'נר.

בחורה עם מחשב נייד

על מנת שלא לשמוע על הקרדשיאן וניתוח שינוי המין שאב המשפחה (ברוס ג'נר, לשעבר אתלט אולימפי, אשר כיום נקרא קייטלין ג'נר) עבר הייתם צריכים שלא לפתוח עיתון בחודש האחרון… ועל מנת שלא לשמוע לפחות על הקרדשיאן הייתם צריכים לחיות בכוכב אחר.

"אני קייט" זוהי מיני סדרה בת 8 פרקים המתחילה ביום שישי הזה, אשר מגיעה לספר על העולם שלו, עולם של מישהו שעבר ניתוח לשינוי מין, על מנת ליצור (כפי שהוא מציג את זה) הבנה והכלה יותר גדולה לאנשים שהגיעו לאותה ההבנה, שהם נולדו בגוף מהמין הלא נכון, לאחר עליה מאוד גבוהה באחוז המתאבדים הקשורים לעניין.

בפרק הראשון שראיתי יש הרבה הרהורי נפש שלו (לעיתים ברמת חפירה קלה) ואת המפגש הראשון עם אימו כאישה, אשר היה לו ובעיקר לה מאוד קשה, כל זאת כמובן מלווה בביקורים קצרים של קיילי, קים וקניה.

האמת היא שקל לקבל אותו כאישה, או אותה כיום למעשה (יש שם דגש מאוד חזק על משמעות השימוש בפניות גוף נכונות), היא ייצרה אצלי אמפתיה דיי מהירה, ולמעט הקול המעט גברי ותנועות הגוף שעדיין קצת גבריות (חלקית בגלל גובהו העצום) קל מאוד לקבל אותה כאישה, בעיקר בגלל הצורה שבה היא חושבת ומתקשרת עם הסביבה שלה.

מה שעובר מאוד חזק זה חוסר הביטחון שלה, הצורך העז שיקבלו אותה, שיגידו לה שזה בסדר. זה גורם בהחלט לרצון לחבק אותה.

את הפרק הראשון ראיתי והוא היה מספיק נחמד על מנת שאראה גם את השני, מצד שני אלא אם כן תהיה שם התפתחות עלילתית כלשהיא ולא רק חיזוק של מסרים אני בספק אם זה יחזיק את עניין הצופים (למעט מכורי הקרדשיאן הכבדים) למשך 8 פרקים.

צפיה נעימה.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

אהבתם? תנו לייק! יש מה להגיד? הגיבו למטה! רוצים לקרוא פוסטים חדשים שלי? לחצו על עקוב אחריי!