אני? מרב שאמי? סטייליסטית?

סטיילינג? אופנה? את? זה נורא רדוד, שטחי, זה לא מתאים לך…הקולות מסביבי הדהדו והצליחו לערער לי את הביטחון…

מאז ומעולם אהבתי להתלבש ולהתגנדר. אני זוכרת את עצמי כילדה קטנה מביטה באמא שלי בעודה מתלבשת ומתאפרת. הייתי משחקת לה בתכשיטים ונעלי העקב. חולמת על היום שיהיו לי כאלו משלי.

היום הזה הגיע מהר מאוד. אני זוכרת את עצמי כבר בגיל 10 בוחרת בגדים, צבעים, תכשיטים לעצמי….

במהלך השנים שמתי לב שאני רואה חשיבות רבה ומקדישה זמן לא מבוטל לכל הקשור במראה החיצוני שלי. לצאת מתוקתקת מהבית גורם לי להרגיש שמחה ומחייכת.

אחרי תואר ראשון ושני וקריירה בעולם התיירות, בת 42, החלטתי להפוך את האהבה לאופנה וסטיילינג למקצוע. להגשים את החלום.

סטיילינג? אופנה? את??? זה נורא רדוד, שטחי, זה לא מתאים לך….הקולות מסביבי הדהדו והצליחו לערער לי את הביטחון.

אבל לא מדובר רק בבגדים או במראה חיצוני, זה הרבה מעבר לזה. בימים שבהם הרגשתי שאני נראית ממש טוב, אהבתי את עצמי יותר, הייתי מלאת ביטחון עצמי.

החלטתי שאני רוצה שנשים אחרות ירגישו כמוני, אני רוצה לעשות להן טוב. אפשר אולי לקרוא לזה העצמה נשית… זה נשמע יותר טוב?

מה זה בעצם אומר? מה את עושה? מה זה סטיילינג בכלל? ואם אין לי סטייל?

סטיילינג זה סגנון. זה לספר מי את, מי את רוצה להיות בעולם, מה את רוצה שיחשבו עליך. והכל, ללא מילים. דרך הבגדים, השילובים, הצבעים, האקססוריז, הריח, כל מה שיוצר אותך, ועושה אותך שונה ממני או ממנה.

סיימתי לימודי סטיילינג אישי בשנקר, השלמתי לימודים נוספים בביה"ס הגבוה לאופנה מרנגוני שבמילאנו והתחלתי לעבוד כסטייליסטית אישית ומנחת סדנאות.

בנוסף, אחרי כל כך הרבה שנים בענף התיירות, זה היה ברור מאליו שארצה לשלב את שתי האהבות שלי. אני הכי אוהבת לגלות ולחקור את האופנה המקומית בכל מקום אליו אני מגיעה, בארץ או בחו"ל.  אז התחלתי לארגן סיורי אופנה, שופינג וסטיילינג בארץ ובחו"ל. מה יותר מושלם מלשלב קניות, אופנה ולהכיר נשים חדשות?

לאחרונה גיליתי שיש לי גם הרבה לספר לכן, לעדכן אתכן, לשתף איתכן. וזהו, אני כאן. מתגברת על פחד ישן נושן של כתיבה. תאחלו לי בהצלחה?

מרב שאמי סטייליסטית אישית

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ?

מוזמנת לפנות אליי באהבה❤️

מרב

https://www.meravistyling.com

 פייסבוק Meravi  סטיילינג, טיולי נשים ושופינג

אינסטגרם meravshami

מרב שאמי
מאז ומעולם אהבתי להתלבש ולהתגנדר. אני זוכרת את עצמי כילדה קטנה מביטה באמא שלי מתלבשת ומתאפרת. משחקת לה בתכשיטים ונעלי העקב. אני לא מתביישת להגיד שאני רואה חשיבות רבה ומקדישה זמן לא מבוטל לכל הקשור במראה החיצוני. לצאת מתוקתקת מהבית עושה אותי שמחה. אחרי מספר שנים במערכת הביטחון, תואר ראשון ושני וקריירה בעולם התיירות, בת 42, החלטתי להפוך את האהבה לאופנה וסטיילינג למקצוע. להגשים את החלום. סיימתי לימודי סטיילינג אישי בשנקר ובבי“ס הגבוה לאופנה מראנגוני במילאנו, ומאז אני עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת סדנאות ומארגנת סיורי אופנה, שופינג וסטיילינג בארץ ובחו"ל. מה יותר מושלם מלשלב קניות, אופנה ולהכיר נשים חדשות?