"אני ממושמעת, עושה מה שאומרים לי"

בחורה עם מחשב נייד

היא שוכבת על מיטת העיסוי ומקבלת את המגע שלי בדופק נוסק ונשימה מתגברת. אנחנו עמוק בתוך התהליך, וכעת כל גופה משוח בשמן, והדם גועש בעורקים ומטיס אנרגיה לכל תא ותא. הלהט שבין רגליה ניתן לתחושה מבלי לגעת אפילו, אך אני הכי נוגע. כל כולי מרוכז בלענג אותה, בלהעניק לה עונג. ככל שאני מלווה אותה במעלה מדרגות העונג, אני שם לב למשהו מעניין: שפת הגוף שלה לא נמצאת בתאימות עם רמת העונג. רמת החיבור האנרגטי שמתקיימת בין שנינו לא באה לידי ביטוי מלא. ידיה שהיו עד כה מונחות מאחורי הראש מתקרבות כמו מאליהן לעברי אך נשארות על מזרן המיטה. אני שולח יד אחת ומתחבר במגע אל אמת היד שלה. אני משדר לה את הביטוי הפיזי של החיבור, של המגע. אנחה מידית משתחררת כתגובה למחווה הזו, ואני עדיין שומע את הגלגלים בראש מסתובבים… לאחר מכן אני משחרר את ההתעסקות בידיים, לעת עתה, כי ככל שזה נוגע לעונג מיני היא נכנסת להיכל הטירוף, בקטע טוב. מדובר באישה שמסוגלת "לרכוב על הגל" האורגזמי וכאן, כעת, היא כמו בתוך אוקיינוס רחב ידיים, ומים לא חסרים מסביב. עוד גל ועוד גל, והרפיה. ושוב הצמא הזה, התנועתיות הזו, היא רוצה עוד. הגוף שלה מבקש ממני – אל תיתן לי לנוח, בוא, עזור לי לטפס שוב על הגל.
****
אחרי שהכול נרגע והגלים נותרים כהדהוד פנימי למזכרת, והיא אחרי מקלחת, עטופה במגבת גדולה ומתיישבת בחיוך לידי על הספה אנחנו מדברים על הכול. אנחנו משיקים כוסיות יין אדום. אני שואל אותה: הרגשתי שנמנעת ממגע בי, נכון?
היא עונה: כן, כי חשבתי שאסור לי לגעת
אני: מה גרם לך לחשוב את זה?
היא: הבהרת מראש שיש גבולות בתהליך, שזה לא סקס מלא, שאתה מתרכז בנתינה… ואני ממושמעת, אני עושה מה שאומרים לי…
אני: נכון, אבל מותר לך לגעת בי, זה בסדר גמור.
היא: חבל, דווקא רציתי לגעת בך. כלומר… אמנם נהניתי מאוד, אבל גם היה לי קשה לא לגעת. אני בנאדם שאוהב לגעת, אני נהנית בעצמי מהנתינה.
אני: הרגשתי את ה"רעש" הזה כשהתנגשו אצלך הרצון לגעת והמעצור שלא ידעתי מה מקורו. לתחושתי זה לא משהו שהיה נכון לדבר עליו באמצע הטיפול כי היית לגמרי מחוברת למרכז העונג שלך ולא רציתי להסיט אותך הצידה.
היא: אז כשאחזור אלייך אני אדע שמותר לי לגעת?
אני: לגמרי מותר לך. וחשוב לי שתדעי שגם כשתגעי בי, זה לא ישנה אצלי את התפיסה שאני נמצא כאן בשבילך, בשביל לענג אותך. כלומר במילים אחרות, גם כשאני אקבל ממך מגע, אני אזכור להישאר בנתינה. בשביל זה את פה… בשביל לקבל עונג.
היא: נכון, אבל יש משהו מאוד מחבר במגע ההדדי, כשאני לא רק שוכבת ואתה נוגע בי.
אני: נכון מאוד, אם נסתכל על זה ברמה האנרגטית, המגע ממש סוגר מעגל. אבל גם ברמה האנושית הפשוטה, דבר בסיסי כמו לגעת יד ביד יכול לחבר שני אנשים כמו שאלף מילים לא יוכלו.
***
כשאנחנו נפרדים בחיבוק הידיים החמות שלה מתעכבות על הגב שלי. זה נעים.

עוד על העיסוי האירוטי – באתר שלי: or-gasmic.com
ו
הטלפון שלי להודעות, שאלות ותגובות: 058-4472766

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766