אני מאוהב בה, והיא בקשר עם הגרוש שלה. מה עתיד הקשר?

גם את מאוהבת וקשה לך להתקרב אליו? מרגישה שאתם מאד שונים וקיים פער ביניכם? רוצה לדעת התאמה זוגית נומרולוגית קבלית? רוצה לקבל מענה לשאלה: האם שווה להשקיע בקשר? אם כן, כנסי כאן וקבלי דוגמית קטנה מסיפור דומה…

saloona9898 (8)

" אני מאוהב בה. חושב עליה כל הזמן. מדמיין את שנינו ביחד, נשואים עם ילדים. מאד רוצה קשר אתה, עד כדי כך שפוחד להתקרב אליה, שמה תדחה אותי, תפגע בי ולא תרצה אותי. אני דיי ביישן ואף פעם לא נגעתי בה, למרות שבדמיוני אני מפנטז עליה. ויש אבל אחד גדול! היא עדיין בקשר עם הגרוש שלה, האבא של שני הילדים המשותפים שלהם. האם יש עתיד לזוגיות בינינו? האם שווה להשקיע בקשר?"

 הוא מאוהב בה – והראש שלה במקום אחר. מעניין מה אומרת התאמה זוגית בין השניים?

מבחינה נומרולוגית קבלית, על מנת ליצור הרמוניה זוגית, חשוב ששניהם יפעלו כגוף אחד. המעניין הוא שהיא מאד דומיננטית ועם שתי רגליים על הקרקע, ואילו הוא חולמני ומופנם. היא בחורה מינית ורוצה תשומת לב ומגע, ואילו לו, קשה להעניק את כל מה שמצפה היא ממנו. ואכן כן, בדיקת התאמה זוגית בין השניים, מצביעה על יצר מיני גבוה אצלה לעומת נמוך אצלו. לא בטוח שיוכל הוא לעמוד בקצב שלה. "את לגמרי צודקת. היא אמרה לי שאוהבת מין ומגע, ואני לא יודע איך זה יעבוד אצלנו. אני דיי חסר ביטחון בתחום הזה".

 האם שווה לבחור מאוהב להשקיע בקשר? כדי לענות, נבחן תחילה אישיותה של הגברת.

עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית, מגלים אנו אישה מאד תוססת, מינית והיא הבנאי של החיים שלה. ולמה? כי שמה מכיל את כל היסודות וזה מקנה לה את היכולת להגיע לאיזון בחיים. היא אישה עם המון לבטים וקושי להחליט. יש בה תלותיות במיוחד לאנשים הקרובים אליה, ולראייה- קשה לה להתנתק מהגרוש שלה, שם קיימת משיכה מינית מאד חזקה. לאישה זו הרבה חריקות בחיים וזקוקה היא לבן זוג יציב ובוגר שתוכל לסמוך עליו.

 האם יוכל בחור מאוהב זה להעניק לה את הביטחון לו היא זקוקה?

את התשובה לכך נקבל מתוך מפת לידה נומרולוגית קבלית המצביעה על אדם מאד רגיש, פגיע, מופנם ועם המון נתינה מהלב. יש לו יכולת וורבלית מצוינת, בעל עולם רגשי שופע ודמיון עשיר, הזקוק לשקט שלו לעבד דברים בלי לשתף אחרים ברגשותיו. יש לו אינטואיציות טובות ויתכן מאד שגם נתון הוא לסערות רגשיות. משום כך, חשוב שיתחבר לבת זוג יציבה עם שתי רגליים על הקרקע. הבחור בעל קולט דברים ברמת הדקויות, ומשום כך מאד רגיש לאנרגיות שליליות. " את לגמרי צודקת וממש קשה לי עם זה!"

 תזמון! האם מביא עמו בשורות טובות לבחור מאוהב זה? שני היבטים לתשובה…

• על פי שנה אישית- הבחור נמצא בתקופה דיי מאתגרת בחייו. שנה של חשבון נפש, שינויים משמעותיים לגישה בחיים וקבלת תובנות.

• על פי פסגה ואתגר- מזה כמה שנים ועוד שנה וחצי מהיום, הוא בתקופה של זיווג תיקון המעמתת אותו עם הקשיים שלו בזוגיות. עליו להתאמץ יותר, להיות פחות קנאי, ללמוד לסלוח ולהות יותר חיובי. על מנת לעלות מדרגה במודעות- מומלץ לו ללמוד רוחניות. " זה בדיוק מה שאני עושה היום. כל יום הופך אותי ליותר מאושר ושמח בחלקי".

 הוא מאוהב! והיא- איך משפיע התזמון על ההחלטות שלה?

על פי שנה אישית – אכן היא בשנה של התחלות חדשות. אולם שנה זו חוותה היא אהבה רבת משברים וטיפול באושר בזוגיות. חוותה היא דכדוך מסוים שגרם לה לא להחליט החלטות " ולהישאר על הגדר" במערכת היחסים שלה עם בחור מאוהב. לקראת יום ההולדת שלה- יש סיכוי שתתפקח ותגיע להחלטות.

על פי פסגה ואתגר – מהיום ועוד 8 שנים קדימה, עליה ללמוד להרפות מהדברים הקטנים ולהתמקד בעיקר. עליה להיזהר בכל מה שקשור בהתנהלות זוגית או בכספים. תקופה זו מאתגרת אותה לא להתעצל, להתגבר על מכשולים, על עקשנות, להקשיב לקול הפנימי וללכת איתם. זה אומר שלא בטוח שהראש שלה פנוי לאהבה ויתכן מאד שתמשיך לדבוק בגרוש שלה.

 גלגול קודם של בחור מאוהב ואישה תוססת- איך משפיע על מערכת היחסים?

• גלגול קודם בחור מאוהב – מצביע על היותו צופה מהצד על החיים, לא מעורב ומתנתק ממצבים רגשיים וכואבים. יש לו זיכרון נשמתי של איום מאגרסיביות. אי לכך, אם תהיה מעט תקיפה אתו- עליו לשים לב לא להגיב בתוקפנות, אלא להכיל אותה. כמו כן, עליו בגלגול זה ללמוד להסתכל על החיים כחוויה וכמשחק, להתחבר לילד שבו ולהתחיל ליהנות מהחיים. " הלוואי שזה יקרה. אני מודע לקשיים שלי ורוצה לעשות שינוי!"

• גלגול קודם של הגברת – מצביע על קושי לראות תוצאות בחיים. יש לה זיכרון נשמתי של תוקפנות. בגלגול זה, עליה להבין שאף אחד לא מאיים על האגו שלה, עליה להפסיק להיות מרוכזת בעצמה ולהתחיל לתת לאחרים. התסכול שלה בולם את הביטחון העצמי, גורם לה להתמרמרות פנימית והתוצאה- קושי ביצירת זוגיות ונטייה לגירושין.

" תשמעי, עשית לי סדר במחשבה ובהתנהלות שלי אתה. נכון, אני מאוהב, אבל כדי שיהיה עתיד לקשר, אני גם חייב להתנהל אחרת מולה. וכן, אני גם מודע לכך שהקשר מאתגר ודורש ממני המון תעצומות נפש. אבל אני לא מרפה ומהיום…

1. מתחיל לאהוב את עצמי, להאמין בעצמי וביכולות שלי.

2. אתנהג באסרטיביות ולא אהיה מובן מאליו.

3. אשוחח ואשתף אותה בחופשיות על הרגשות שלי וגם על הקשיים שיש לי.

4. אתקרב אליה פיזית כדי לחוש אותה קרוב, אלי בלי לפחד שתעזוב אותי.

5. לא אקטין את עצמי בפניה, ואוכיח לה שאני " גבר גבר" כפי שהיא אוהבת."

 

חבר יקר ( וגם חברה )

גם אתה מאוהב וקשה לך להתקרב אליה? מרגיש שאתם מאד שונים וקיים פער ביניכם?

רוצה לדעת התאמה זוגית נומרולוגית קבלית? רוצה לקבל מענה לשאלה: האם שווה בקשר?

אם כן- צלצל אלי עוד היום

052-8231669

אני פה בשבילך מכל הלב ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים