אני כאן כדי להישאר

שבועות אני עוקבת אחרי הבכור שלי מתכונן לתחרות ריצה בבית ספר, אוכל מזונות שלא הכרנו בבית ועושה תרגילים שרק מלהסתכל עליו הזעתי, לא הפסקתי לפרגן, ואז לפני כמה זמן שמעתי אותו מכריז בגאווה לחבר אחרי שהדגים לו סט של תרגילים "אפילו אמא שלי יכולה לעשות את זה" נחנקתי בשקט וניסיתי להיראות עסוקה למקרה שמישהו יחשוב על לוודא את העניין

אחרי הלידה של הבכור חזרתי לעשות ספורט, עשיתי בעיקר טובה לעצמי ולסביבה הצטיידתי במשהו שנראה נוח לתנועה נעלי ספורט ומנוי לחדר כושר שכונתי, היה נהדר..
הבעל פירגן, הילד התרגל ואני נהנתי לגרד את עצמי פעמיים בשבוע, להתנתק בשעות הערב מהבית ולהירדם כבר בחימום לפני השיעור על המזרן.
אחרי כמה שבועות של השלמת שעות שינה, החלטתי שחבל על המאמץ, הקטן בבית קצת יגדל ונחזור.
מאז כמעט עשר שנים אחרי החלטתי שנגמרו התירוצים.
ההזדמנות יחד עם המחוייבות למישהו שהוא לא אני הגיע בצורת פרוייקט משותף של סלונה והולמס פלייס, שלושה חודשי אימון אינטנסיביים בליווי מאמנת צמודה ותזונאית, רק חסר שף צמוד שיארגן לי את הקופסאות.
לפני השיעור הראשון תהיתי אם לקנות נעלי ספורט חדשות או להשאיל את הממש חדשות של אמא שלי.
pic sport2
אחרי התלבטות קצרה הבנתי שיש מבחר צבעוני וככ יפה שזה לגמרי יכול להיות פריט אופנה בארון ומעבר לכך זאת בדיוק הדרך לקחת על עצמי אחריות ולהתחייב לתהליך.
בתחילת השבוע צעדתי בביטחון שלא ברור לי מאיפה גייסתי לתוך החלל הענק של מכשירי הברזל, ריחות הזיעה וגופיות ממותגות, פגשתי במבטים תוהים או אולי הדמיון השתולל ואמרתי שלום, בטוח מלא אמונה למקום שיהפוך לבית או לחלל העינויים לתקופה הקרובה.
pic sport1 pic sport
פגשתי מאמנת מקסימה, שבתוך המטר שמונים שלה והשומן הבריא היה לה ממש ברור שבאתי לרדת במשקל, הסברתי לה שהמטרות שלי השתנו בעשור האחרון, גם אם התוצר לוואי יהיה משקל אני פה בשביל עצמי, בשביל לצלוח את הסטטיסטיקה ובעיקר כדי להיות דוגמא חיובית לעצמי, על התמדה, הצלחה ומציאת המטרה האישית שלי שאינה נכנסת לשום תבנית או ציפייה חברתית, נו בסדר וגם קצת להיות האמא המגניבה שמשחקת כדורסל ולא מתרצת את סוף ההשתתפות בזה שהסל גבוה מדי ורצה לחפש בלון חמצן.
אז יאללה, אל תתנו לי להיות לבד כאן, תצטרפו אליי במסע אל מציאת ויצירת הטוויסט הספורטיבי שלי, משחק ילדים אחד שאחזיק עד סופו בלי לעשות קולות רקע מביכים ובעיקר לעצמי, להתמיד באתגר החיים הטובים של סלונה והולמס פלייס.
#makeachange