הוא מעליב אותי ופוגע בי. להישאר או לעזוב?

היום אני מבינה את הסיבות שהביאו אותי למצב שהוא פוגע, מעליב ומשפיל אותי ואני בכל זאת נשארת. אשוחח איתו ואומר לו, שאם ימשיך בדרך זו- הפעם, אני קמה ועוזבת

saloona

"שנה אנחנו ביחד. חוץ ממיניות טובה ומעט צחוקים – רוב הזמן אנחנו רבים, מתווכחים והוא מעליב ופוגע בי. בנוסף, הוא ממשיך להיות בקשר עם גרושתו בטענה שזה קשר חברי ללא מגע, ואותי – הוא מחזיק על אש קטנה. לעיתים אני מרגישה כנערת ליווי, ובמיוחד שאינו מפנק, ואפילו מילה טובה בקושי אומר. אני לא מבינה מה קורה פה. האם להישאר או להיפרד?"

 האם מפת לידה של הבחור מצביעה על אדם מעליב, פוגע ולא מתחשב? אכן כן!!!

  1. השם שלו מתאר אדם הזקוק לאישה חמה ואוהבת, אדם מאש שכלי וחכם ויחד עם זאת ביקורתי עם תחושת עליונות שהוא שווה יותר מכולם ועל פיו יישק דבר. בנוסף- שמו סוגר אפשרויות ולא מאפשר פתח לאמיתות נוספות.
  2. תאריך הלידה שלו מצביע על שילוב של נערת גוגו ודוס, ז"א רך מאד וגם נוקשה בהקצנה עד כדי שליטה בלי רצון להקשיב לדעות של אחרים. חושב שהוא תמיד צודק, מעליב ולא קשוב לדעות של אחרים.
  3. גלגול קודם \זיכרון נשמתי – מצביע על היותו מלך עם תהילה. חש הוא פריווילגיה בעולם הזו ושוב בא עם תחושה של עליונות ו" אני צודק". התיקון שלו בגלגול זה הוא להיות מתחשב יותר, לשים את האגו בצד ולהאמין שיש עוד אמיתות בעולם הזה פרט לאמת שלו שהוא כ"כ דבק בה.
  4. עוד מגלגול קודם\זיכרון נשמתי מצביע על היותו מאד רגיש למתקפות של אחרים. ברגע שהיא מעט מרימה את הראש ועונה לו- הוא מיד מזלזל בה, מעליב ומקלל אותה במילים שהדף לא סובל.

 אופי ואישיות של הגברת – כאשר הוא מעליב אותה, כיצד היא מגיבה?

אישה זו מאד רגישה, עדינה ועם יכולת מופלאה להתחבר למודע ותת מודע ולהגיע לאיזון בחיים. יש לה לב רחב ונתינה עצומה לזולת. היא אוהבת חופש, אבל יחד עם זאת מאד תלותית בבן הזוג וזקוקה להמון חום ואהבה ממנו- דבר, שאותו היא בקושי מקבלת. גישתה באה ממקום של טוהר וצניעות וגם מתוך התלבטויות, חוסר נחישות וקושי להיות אסרטיבית. תכונה זו הופכת אותה כמובנת מאליו, וזו הסיבה שהוא מנצל אותה וכופה עליה את דעותיו. "כאשר אני אומרת לו שנפרדים, הוא צוחק עלי כי הוא יודע שאני לא אעשה את זה".

 גלגול קודם שלה- כיצד משפיע עליה כאשר הוא מעליב אותה?

לבחורה זו זיכרון נשמתי של אגו מעוך שלא הספיק לגדול. ברגע שמישהו מרים עליה קול- היא מיד מתגוננת כדי להגן על האגו שלה. מתפתחת מריבה גדולה ולא נעימה אשר בסופה- ברור שהוא מנצח והיא נשארת בתחושה של החמצה, קורבנית ונעלבת. מה שעליה לעשות בגלגול זה – הוא להבין שהיא אישיות חזקה, יש בה עוצמות וחוזקות ולא לפחד לעמוד מולו כאשר הוא פוגע ומעליב אותה. במקום להתגונן- להעמיד אותו במקום, להיות אסרטיבית וחזקה ואם צריך לעשות פעולה של לקום וללכת- אז לעשות ולא לחזור בה.

 להישאר או לעזוב? מה אומר התזמון אצל הגברת, והאם פועל הוא לטובתה?

  • האות המשפיעה עליה בתקופה זו הינה האחרונה בשמה ואשר מצביעה על סיום מחזור חיים. ז"א האומץ להתחיל משהו חדש. אם לשקם את הקשר או להיפרד סופית.
  • שנה אישית מצביעה אכן על קושי בתקופה זו, דכדוך וקושי לזהות מה קורה לה. זה הזמן להניח את היסודות ולהתחיל לבנות לעצמה אישיות חזקה, איתנה ובלתי מתפשרת.

 מה עליה לעשות היום כדי להרגיש מאושרת, ממומשת וטוב עם עצמה?

  1. להתחיל להיות נחושה, החלטית אסרטיבית, ואם היא מחליטה לעזוב- אז לא לחזור בה.
  2. כאשר הוא מעליב אותה- להעמיד אותו במקום בצורה שלא משתמעת לשתי פנים ולומר לו,  שהיא לא מוכנה שידבר אליה כך. כי אם זה יימשך- אין להם מה לעשות ביחד!
  3. להאמין בעוצמות ובחוזקות שבה, לאהוב את עצמה ולא להיות מובנת מאליו.
  4. לא לעשות דרמות ולקחת דברים בפרופורציה נכונה. ז"א להגיב ממקום בוגר,  סמכותי ולא ילדותי ופגוע.

"תודה לך ציונה יקרה, את מאד נעימה ומקצועית. אחרי השיחה איתך אני מרגישה הרבה יותר רגועה מקודם. היום אני בטוחה שחוסר הנחישות, הססנות וחוסר החלטיות- הביאו אותי למצב שהוא פוגע, מעליב ומשפיל אותי ואני בכל זאת נשארת.  אשוחח איתו ואומר לו, שאם ימשיך בדרך זו- הפעם אני קמה ועוזבת…ולתמיד".

 

אישה יקרה,

בן הזוג שלך מעליב אותך ואת שותקת? מעליב- ואת מצטמררת ופוחדת ממנו?

מעליב ואת נשארת איתו כי פוחדת להישאר לבד?  אם את מרגישה כך ורוצה לשנות כי נמאס לך,

צלצלי אלי – 052-8231669

 אני פה בשבילך מכל הלב ובאהבה

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב