שנינו מאד שונים ומתוסכלים. האם לשקם או להיפרד?

אנחנו רבים על שטויות. סקס? בקושי פעם בחודש. כל הזמן בא אלי בטעות שאני רוצה תשומת לב. נמאס לי! האם שווה לשקם הקשר או להיפרד? ומעניין איך רואים את הכל עפ"י נומרולוגיה קבלית

saloona9898 (8)

" נכנסתי לקשר מתוך מודעות שלא ממש אידאלי בשבילי. כמה שניסיתי לשפר את היחסים בינינו, נתקלתי בחומה. בכל פעם שאני רוצה קצת אהבה. חיבוק. מגע – הוא הודף אותי בטענה שאני סתם ילדה שרוצה תשומת לב. אנחנו רבים על שטויות, וכך גם נראה הסקס – פעם בחודש! אין לי דלק. נמאס לי! כמה אפשר לסבול את האטימות הזו? אנחנו מאד שונים אחד מהשני. האם לשקם את הקשר או להיפרד?

 האם לשקם את הקשר או להיפרד? כדי לענות נבדוק תחילה התאמה זוגית בין השניים.

מבחינה נומרולוגית קבלית, מגלים את הבעיה האמתית בזוגיות זו. הם מאד שונים, ועלולים לגלות חוסר סבלנות אחד כלפי השני. יש אגרסיביות, ווכחנות וניתוקים בקשר. ואכן, השיעור בזוגיות הוא לגשר בין הפער הגדול והשוני המחשבתי הקיים באישיותם. ובכל זאת, כדי לשקם את הקשר, עליהם לנהוג שונה לגמרי מהתנהגותם עד היום:

• לגלות המון סבלנות וסובלנות.

• להישמר מהקרבה עצמית.

• להיות מחויב לקשר.

• לקבל ולהבין את השוני ביניהם.

• להיות פתוחים לחשיבה חדשה.

• לתת את החופש והמרחב האישי לו הם זקוקים.

האם להיפרד או לשקם? כדי לקבל תשובה, הבה נבחן את אישיות הגברת תחילה.

ומה מגלים? אישה מיוחדת עם יכולת מופלאה לשדרג זוגיות. לבנות מערכת זוגית חדשה, חוזה חדש עם אותו בן זוג. היא מלאה בנתינה, אמפטית, רגישה ועם יכולת לתקשר ולראות דברים מעבר, באמצעות חלומות מקדימים. זו אישה של זוגיות. אישה היודעת לאהוב וזקוקה לחיבוקים, מגע ואהבה. לעיתים היא פסימית ונתונה למצבי רוח- אולם ניחנה היא ביכולות מופלאות להביט לעצמה פנימה, לעשות שינויים ולקבל תובנות.

ומה אומרת אישיותו של האדון בסוגיה – אם להיפרד או לשקם הקשר?

עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית, מגלים בחור רגיש, פגיע וללא גבולות. הוא מעט אנוכי, מיני ובעל לשון חלקלקה שלא תמיד אומר את האמת. הוא דיי עקשן וקשוח, מאמין באמת שלו ורוצה שדברים יתבצעו לפי הדרך שלו. ואכן כן, יש לו אגו לא קטן המקבל גם חיזוקים והעצמה מתוך הגלגול הקודם. שורש הנשמה שלו מצביע על היותו בעל לב רחב ושוב עם אגו שצריך לעבוד עליו. עליו להבין שאחד השיעורים שלו הוא לשים את האגו בצד ולהבין שיש עוד אמיתות בעולם הזה ולא רק הוא צודק.

 להשלמת התשובה אם להיפרד או לשקם- נקבל בגלגול הקודם של השניים. מהו אומר?

גלגול קודם אצל האישה – זיכרון נשמתי המצביע על היותה תינוקת הזקוקה לעירסול תמידי ולחיזוקים מבן הזוג. עליה להבין, שבגלגול זה, מי שיחבק אותה – זו היא את עצמה את. פרגון עצמי. אהבה עצמית וניתוק מתלותיות יתר- כל אלה יחזירו לה את החיוך ושמחת החיים, להם היא זקוקה.

" עכשיו אני מבינה שאין לי מה לצפות ממנו, שיאהב אותי כמו שאני מצפה שיקרה!"

גלגול קודם אצל האדון – זיכרון נשמתי המצביע על היותו מלך, ומרגיש שיש לו פריווילגיה בעולם הזה. רוצה שדברים ילכו לפי דרך שלו. הוא קובע ומחליט. בנוסף- זקוק גם הוא לחיזוקים ולהאדרה מצד בת הזוג שלו. השיעור שלו בגלגול זה הוא להוריד את הכתר ולפעול למען כולם, ולא רק למען עצמו. האם בתחושה של מלך – מסוגל הוא לערסל את בת הזוג שלו? ממש לא!!! "עכשיו אני מבינה למה הוא נלחם איתי כל הזמן. הוא פשוט הפך את הזוגיות שלנו לשדה קרב ואני נגררתי אחריו!"

 תיזמון אצל האישה! האם פועל הוא לטובת שיקום הקשר או להיפרד?

• אות ראשונה בשמה בתקופה זו, משפיעה על החיים שלה ומצביעה על אירועים משמעותיים העומדים לקרות.

• שנה אישית מצביעה על שנה של סיום תהליכים שמעיקים. שנה שנפטרת מכל מה שלא משרת אותה. שנה שמניחה את היסודות לקראת יום ההולדת הקרוב שלה שבו מתחילה היא שנה נפלאה של התחלות חדשות, אהבה, זוגיות וגם מעבר דירה. " נפלא! אני מרגישה שמשהו טוב עומד לקרות"!

• פסגה ואתגר עפ"י תאריך לידה מצביע שעליה להילחם בהתנגדות המונעת ממנה להתפתח. עליה להיות דעתנית, החלטית ולטפל בבעיות שלה באופן מידי ולא לגרור דברים לאורך זמן.

שורה תחתונה: כל הדרכים מובילות למקום של החלטה: או לשקם או להיפרד מבן הזוג. להישאר באותו מצב- ממש לא! מה היא תחליט? תלוי בה והמחיר שהיא משלמת עבור כל החלטה שתקבל.

 תיזמון אצל האדון! האם פועל הוא לטובת שיקום הקשר או להיפרד?

• אות אחרונה בשמו משפיעה על חייו בתקופה זו. כמו אצל הגברת- מצביע הדבר על אירוע משמעותי העומד לקרות.

• שנה אישית מצביעה על שנה של התחלות חדשות ואתגר ללכת עד הסוף עם דברים. ברבעונים בתקופה זו רואים את הקושי של פריצת הדרך מלווה במשברים בזוגיות ואף קבלת החלטות. יום ההולדת הבא שלו- מבשר בניית זוגיות חדשה, שינויים במסגרת הביתית ואף מעבר דירה.

 כדי להגיע להחלטות אם להיפרד או לשקם- עליה כאמור לפעול אחרת מהיום.

– להתחיל לאהוב את עצמה, לערסל את עצמה ולא לצפות ממנו בתחום זה.

– היום היא מבינה את המקום ממנו בה המלך שבו. היא תפרגן לו כדי שגם הוא יפרגן לה בחזרה.

– היא לא תיתן לו לגיטימציה להפוך את הזוגיות לשדה קרב. היא פשוט לא תיכנס אתו למריבות ולמלחמות.

– לקחת דברים בפרופורציה נכונה, ולא " תפתח שולחן" על כל דבר שאומר לה. אפשרי בהחלט גם להקשיב, להכיל אותו לומר לו- " אני מבינה אותך" ולהמשיך הלאה.

 " וואו, היום אני מבינה הרבה יותר טוב מה קורה בקשר בינינו! 

הוא מלך גלגול קודם ואני תינוקת המחפשת חום ואהבה. קשה לו לתת לי מה שאני מצפה ממנו ולהיפך. לפי מה שרואה, לגשר על הפערים בינינו –לא פשוט כלל וכלל. לפי התזמון יש לי חודש להתנהל אחרת. אם אצליח לקרב אותו אלי ולא להפוך את הזוגיות לשדרה קרב- מעולה. ואם לא, בהחלט לא אירתע להגיע למסקנות ולהיפרד ממנו. תודה לך על שיחה מאירת עיניים. עזרת לי מאד לראות את היחסים יותר בבהירות ולהגיע להחלטות נכונות"

חברים יקרים,

גם אתם מתוסכלים. האם לשקם או להיפרד?

רוצים לקבל בהירות מה קורה במערכת הזוגית ביניכם?

רוצים לקבל החלטות נכונות?

 צלצלו אלי עכשיו

052-8231669

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים