אנדר אמור משיק בעולם ובישראל ביגוד ספורט המיוצרים בטכנולוגיה חדשה וייחודית

מותג הספורט המוביל UNDER ARMOUR אנדר אמור משיק בעולם ובישראל ביגוד המיוצרים בטכנולוגיה חדשה וייחודית – UA COOLSWITCH
UNDER ARMOUR אנדר אמור

אנדר אמור  UNDER ARMOUR  היא חברת ביגוד  ספורט אמריקאית שנוסדרה בשנת 1966. החברה נוסדה על ידי קווין פלאנק, שחקן פוטבול לשעבר, ששאף לייצר חולצות מבדים סינטטיים שינדפו זעה. פלאנק מצא בחנות בד סינטטי והחל לייצר ממנו חולצות דוחות זיעה. במרתף הבית של סבתו הקים את החברה, נסע במשאית בין האוניברסיטאות ושיווק את הבגדים שייצר. מאז התרחבה החברה ואיתה גם קו המוצרים הכולל כיום, נעלי ספורט, חולדות, מצחיות , כובעים ותיקים. לאנדר אמור גם קו מוצרים לנשים ולילדים.

images (1)

המותג שהיא כיום אחד מהמובילים בעולם הספורט משיק בעולם ובישראל לקיץ 2016, קולקציית ביגוד המיוצרת בטכנולוגיה חדשה וייחודית, הנקראת: UA COOLSWITCH. UA COOLSWITCH היא טכנולוגיית קירור גוף חדישה המושקת לראשונה בישראל, ועוזרת למתאמן לקרר את גופו, בזמן פעילות גופנית, בצורה המירבית. פריטי הביגוד של UA המיוצרים בטכנולוגיה זו מרחיקים אנרגיה חמה מהגוף ומעניקים תחושה של קירור ראשונית. יתרון נוסף לבגדים בטכנלוגיה זו, הוא שכאשר המתעמל מתחיל להזיע, הטכנולוגיה הנמצאת בבגד עוזרת לגוף להפעיל את מנגנון הקירור העצמי.

גופיית אימון לנשים
גופיית אימון לנשים בטכנולוגיה החדשה

לדברי  פלג נוראני, סמנכ"ל בחברת גרונדמן ושות', יבואנית מותג הספורט UNDER ARMOUR לישראל: "כחלק מהיות UNDER ARMOUR מותג חדשני ופורץ דרך בעולם כולו בתחום בגדי ונעלי ספורט, גם הטכנולוגיה החדשה, COOLSWITCH, פותחה בכדי לתת את המענה הטוב והמתקדם ביותר בעולם לכל סוגי המתאמנים ובזמן 'אמת'. לדבריו, הודות לטכנולגיה זו, הנמצאת כבר בקולקציית הביגוד לקיץ 2016 המתאמנים יוכלו להשאר רעננים ולהמשיך בביצועיהם – לאורך זמן ממושך יותר. "מבדיקות שערכה החברה, ידוע כי בזמן פעילות גופנית כמו ריצה, אימון כושר, פעילות בסטודיו וכיוב' הגוף מתחמם ופה נכנס היתרון של טכנולוגיית ה COOLSWITCH: באמצעות תבנית 'קריסטל' ניתן להרחיק את החום מהגוף ולקרר את עור הגוף בו זמנית.
חולצת ריצה לגבר
חולצת ריצה לגבר בטכנולוגיה החדשה

כל הפריטים בקולקצייה משלבים את ה- DNA של המותג, הנשען על המסר כי כל מוצר של UNDER ARMOUR מיוצר מתוך מחשבה על המתאמן, נוחות האימון ושיפור הביצועים. כל הפריטים המוצעים בקולקציית קיץ 2016 מיוצרים על פי קטגוריות וטכנולוגיות בלעדיות שפותחו עבור המותג.
טייץ ריצה לנשים
טייץ ריצה לנשים בטכנולוגיה החדשה

להשיג ברשת גט פרו ברחבי הארץ ובחנויות ספורט נבחרות ברחבי הארץ חברת גרונדמן ושות', היבואנית הבלעדית של מותג הספורט המוביל UNDER ARMOUR בישראל, משווקת את מוצריה ברשת חנויות GET PRO ובחנויות ספורט מובילות ברחבי הארץ .
לאתר המותג ולפירוט הסניפים http://goo.gl/HJRCaG
ערכה: נדיה היבא