אמזון בסטיילי

בחורה עם מחשב נייד

הי, נחתתי בניו יורק ל-4 שנים הקרובות. נהג המונית ההודי שאסף אותי מהשדה תעופה סיפר לי שנחת פה לפני 40 שנה וזה מה שקורה פה לכולם. הכל פה קורה בגדול. בענק.

מתקן מסטיקים יותר גדול ממני- יצאנו מפה בהרעלת סוכר
צילמה וקיבלה הרעלת סוכר – אני!

הגענו לבניין, לבית החדש. בכניסה ישנו שומר וגם ווטרינה בה מקבלים חבילות ומשלוחים. ליד השומר עגלות של סופר ועגלות כמו בבית מלון וכל זה בשביל לסחוב משלוחים. מוזר?! הכי שימושי – אבר!

בארץ היה לנו את הדוד אלי (אקספרס) כשמזמינים מהדוד אלי דברים הזויים כמו סקושי גזר, המוצרים מגיעים אחרי חודש במקרה הטוב, לפעמים הפריט כבר יצא מהאופנה או שיצאה סדרה חדשה של בובות LOL למשל… המידות היו קטנות וצריך להזמין לפי תחושת בטן והאיכות לא משו מינוס. אצל הדוד אמי (זון) זו כבר ליגה אחרת. המוצרים נבדקים, נמדדים ברמת הסנטימטר והאינצ' המוצר מופיע עם שרטוט, המלצות, כוכבים וקישור לאתר העסק. למי שממש בעינינים ואצלנו זה קרה בפחות משבוע, ניתן לשדרג לאמזון פריים מה שאומר שלאחר הזזת האצבע על המסך מימין לשמאל, המוצר בדרך אליך ומגיע אליך למחרת. מה שהוליד את אמזון פרש שזה בעצם לעשות סופר דרך אמזון אפשר גם להזמין רק מוצר אחד או ניתן לקבל לינק למשל מהמורה בבית הספר, רשימת הציוד לשנה הבאה ולבצע את הרכישה בהזזה אחת בלבד של האצבע. אמריקה אמרתי. בקרוב בישראל.

אמזון לא רק השתלט על הנייד, ניתן גם להזמין מהטלבזיה יש אצלנו בשלט רשמקול כמו באיפון ופשוט מדברים ואומרים מה רוצים, ערוצי תוכניות, יו טיוב, נטפליקס, שמלה או עגבניות. אמזון לומד את העדפות שלך מציע לך מוצרים נלווים למשל אם קניתי כבר פח אז למה לא להזמין גם את השקיות זבל? צודק. הוא יודע יותר טוב מכם להתאים סטים לדברים שרכשת ותאכלס זה כבר ידוע שאמזון מאזין לנו דרך הנייד  ומציע דברים שסתם מדברים עליהם בשיחות הסלון.

כן, אמזון השתלט על העולם. אמזון השתלט על בעלי – למישהו יש כבר תרופה? לפני שאני הולכת לחפש באמזון.

#אמזוןסטייל