אמא כדברא – בחזרה למגניבות

שום דבר לא באמת מכין אותך לרגע הזה שהילדה שלך, זו שהתבוננה עליך בעיניים כלות אוהבות ומעריצות, חושבת שאת, לרגע אחד קטן, כבר לא מגניבה, כאילו לא ממש. הייתי אומרת אפילו "סחית" אם היית מצליחה להבין עד הסוף מה זה סחית. ואז מגיעה הזדמנות להחזיר את הגלגל לאחור… כדברא!

שום דבר לא באמת מכין אותך לרגע הזה שהילדה שלך, זו שהתבוננה עליך בעיניים כלות אוהבות ומעריצות, חושבת שאת, לרגע אחד קטן, לא מגניבה, כאילו לא ממש.

הייתי אומרת אפילו "סחית" אם הייתי מצליחה להבין עד הסוף מה זה סחית.

זה קרה בצהריי יום רביעי. הילדה / המתבגרת הצעירה הגיעה עם חברה מבית הספר. בעודי מסננת שעועית ירוקה מעל הכיור ומפזמת לי פזמון (בתוספת, כנראה, ניעות קלות של האגן) חשתי עיניים נעוצות בגבי. הסתובבתי אט בכדי לגלות מבט כזה "מה זה בשוק" בתוספת לחישה "אמא את מביכה".

אנל'א סגורה מה יותר הביך אותה. השעועית הירוקה, הפזמון או הניעות בטבורו של המטבח. אבל ההכרה הזו, שאני כבר לא הכי מגניבה בעיניה הכתה בי כרעם ביום חמסין.

האפשרות להחזיר עטרה ליושנה ואת מעמדי כמושא ההערצה שלה הגיעה תוך ימים ספורים בצורת אימייל מענבל היחצני"ת של YES.

בתוך האימייל קופלה לה הזמנה להקרנת פרק הסיום של "כדברא" בנוכחותם הקוסמית של כל שחקניה. אאאוווו.

כדברא, סדרת מתח ופנטזיה המשודרת בערוץ ניקולודיון לילדי YES, מספרת את סיפורן של שושלת  ה"כדברות" – מכשפות טובות בעלות כוחות קסם עוצמתיים שחיות בקרב בני האדם במסווה של נשים רגילות. לאורך כל העונה, הילדה שלי הלכה מידי פרק אל מרגלות המושב, אל ביתה של סבתא, לצפות יחד במעשה הקסמים הבין דורי.

חיכיתי להזדמנות המתאימה, כזו שתאפשר לי להתענג מכל רגע של צווחות האושר, כדי להזמין את הילדה/מתבגרת שלי להיות ע. בלוגרית בסיקור האירוע החגיגי.

כן, ההזדמנות הגיעה והשמיעה באוזן ימין הלכה לה. אין גובה לדציבלים של האושר…

למשכו של אחר צהריים שלם, נוגי חזרה להיות הנסיכה שלי. בחרנו בגדים בהתרגשות, התחבקנו, קלעתי תלתלים לצמות.

הדרך לסינמה הוקדשה על מנת לעדכן אותי ב 48 הפרקים שהפסדתי, כך שכאשר דרכנו בהיכל התהילה כבר הצלחתי להבין מה זה כדברות, גורמלים, לביאים ולחשים.

בפתח הסינמה נשאבנו אל תוך נחיל פופקורן והמון ילדים משולהב.

ענבל היחצני"ת, שתחיה, שלפה אותנו באחת מבין ההמונים אל תוך מעלית הזמן שנסעה אל איזור ה V.I.P. בתוך המעלית פגשנו את טל מוסרי (אני חייבת לגלות באיזה קרם פנים בן האנוש הזה משתמש כדי להראות לנצח בן 16 רענן ומקסים) ואת יוצרת הסדרה, מיכל קופר קרן, שבכוונת תחילה (או שלגמרי לא) שזרה מסר לאורך הסדרה שנשים, על אף הפוטנציאל שלהן להיות מכשפות בכל מיני דרגות של הסמכה, הן אלו שבסופו של דבר יצילו את העולם. אני בעד.

נוגי וכדברא

סדרת סלפי עם הכדברות המקסימות והופ אל תוך האווירה המחשמלת באולם קולנוע ענק מלא בילדים סמוקי לחיים ומשולהבים השרים מלוא גרון "בכל הכוח". היה כייף. כייף לשבת בין המון ילדים נוצץ עיניים. הילדודס היו כל כך משולהבים שאפילו לא שמו לב שיש אחת סחית ביניהם…

סחית שמאושרת מההזדמנות לראות את הנסיכה האהובה שלה משולהבת ומאושרת.

בדרך חזרה לאוטו קנינו מלא שמונצס של בנות לשתינו. ים רגעים של אתגרים ונחת מהשנה שחלפה לה רצו לי בראש.

הבחירה שלה למועצת התלמידים, מסלול המצויינות, החברות, הבנים, החתולים, הבלגן. כדברא שלי. אמא אוהבת אותך. חופש גדול וקסום.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NUoUzxR144Y

 

 

 

אפרת גפן
מרפאה בעיסוק מומחית בהתפתחות הילד, מנחה מוסמכת להורים ומשפחה, מטפלת קוגניטיבית לילדים עם קשיי קשב וריכוז. מרפאה בעיסוק מחוזית בלאומית שירותי בריאות. בעלת מרפאה להתפתחות הילד והמשפחה. בת זוג לדוד ואמא של יותם, נוגה וליבי הנהדרים. 054-4903073