אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים

בחורה עם מחשב נייד

שמעו קטע, כשהייתי בכיתה ו' כתבתי חיבור לשיעור אנגלית . השקעתי בו את הלב והנשמה. כתבתי, מחקתי, תיקנתי, ערכתי והייתי סופר מרוצה מהתוצאה. החיבור היה מושלם והיה באנגלית.

הגשתי את החיבור גאה למורה וחיכיתי לפידבק והוא הגיע – נכשלתי. והמורה כתבה "בפעם הבאה תעתיקי בצורה מתוחכמת יותר, ניכר כי אין זה סגנון הכתיבה שלך"  ועוד הגדילה להזמין אותי לשיחה בה נתנה לי הזדמנות להתוודות ולספר מי באמת כתב עבורי את החיבור.

בוכה ומאוכזבת חזרתי הביתה והחלטתי שתחום הכתיבה הוא לא בשבילי . מאותו רגע הברקתי  במתמטיקה, פיזיקה וגאומטריה. ידעתי שאני ראלית.

essay (2) (1024x768)

שמעו קטע, לפני 9 חודשים בערך השתתפתי בפרויקט בסלונה שנקרא "פשוט לבשל" ובעקבותיו  פתחתי בלוג בסלונה ולהפתעתי אנשים נכנסו לבלוג קראו ואהבו. לא רק אהבו, פירגנו וביקשו עוד. התחלתי לעקוב אחרי הכניסות לבלוג והופתעתי מכמות הכניסות. בעצם קיבלתי במה , לספר את הסיפור שלי לחלק עצות , להשפיע.

כתבתי על עצמי, על המשפחה, כתבתי על הדרך חיים בה בחרתי – על הרפואה הסינית, ששינתה את חיי מצאתי  מקום  לצעוק בקול רם – רפואה סינית – כי זה עובד!

כתבתי מהלב, שקורים ניסים אצלי בקליניקה, שיש ידע עתיק וקדום שפותר מחלות ושאין צורך ליטול תרופות כל החיים  ושהפתרון הוא תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

אתם מבינים, הכתיבה, הדבר ממנו נמנעתי מכיתה ו' ,  עזרה לי בעקיפין לשווק את הקליניקה שלי , נעזרתי בפייסבוק וברשימת התפוצה האדירה של סלונה כדי להציג את עצמי ולומר לאלפי אנשים : "שלום, נעים מאוד אני דורית יצחק  בעלת קליניקה לרפואה סינית"

C

אין כמו ההרגשה שמגיע אדם אלי לקליניקה ואני מצליחה לגעת בו ולשנות ולו בטיפה את אורח החיים , לעזור, להושיט יד לפתור בעיות. אך כדי שהקליניקה תהיה פעילה יש צורך בשיווק שיווק שיווק אז מה הפלא כשסלונה בשיתוף עם בנק לאומי פתחו את בית הספר לשיווק דיגטלי הייתי הראשונה להירשם.

אתמול היה המפגש הראשון, נפגשנו 25 נשים בעלות עסקים קטנים – בינוניים למפגש בו למדנו על כתיבה אפקטיבית ובלוגינג. כולי צפייה למפגשים הבאים לספוג ידע וחברויות חדשות  ואין לי ספק שאני בדרך למקומות נפלאים –כי  אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים.

1

דורית יצחק
בוגרת תואר ראשון Bsc בביולוגיה (אונ' תל אביב) ולימודי רפואה סינית בקמפוס ברושים שבאוניברסיטת תל אביב בעלת קליניקה לרפואה סינית דיקור, צמחי מרפא ותזונה ברמת אביב.