אם ג'ובס עשה זאת, אז גם אני

אם את יכולה לחלום את זה, את יכולה לעשות את זה

אני. צילום: גלית סבג

שלום ונעים מאוד עינת,

שמי אלונה קרני גלמן ובששת השנים האחרונות אני עוסקת בצילום סטילס, מתמחה בצילום מוצרים וסטיל לייף, צילומי תדמית ופורטרטים. אני ילידת אוקראינה, נכדה לניצולי שואה. עלינו ארצה בשנות ה-90 ומאז מתגוררים בחדרה אני, שני ילדיי ובן זוגי.

עוצמה בכתום. צילום: אלונה ק גלמן
עוצמה בכתום. צילום: אלונה ק גלמן

תמיד חשבתי שכדי ליהנות ממה שאתה עושה צריך לאהוב אותו. צילום זאת אהבה שלי מאז היותי בת 4, לכן לאחר לימודי תואר בכלכלה, עבודה בבנק ובמשרות נחשקות בהייטק, עשיתי הסבה, למדתי צילום סטילס בבית ספר לצילום בטכניון ובהמשך חזרתי ללמוד גם צילום וידאו.

צילום: אלונה ק גלמן
צילום: אלונה ק גלמן

אני אוהבת לדמיין. אני נכנסת לעולם הדמיון של מעצבי המוצר, בטרם קביעת מועד הצילומים ובודקת מול הלקוחות לאן רצו שהעבודה הזו תגיע ואיפה התכוונו לפרסם אותה? מהי השפה העיצובית ואיך ניתן להדגיש את הפונקציונליות והייחוד של המוצר? חשוב לי שהתמונה תציג את מכלול הפרטים המאפיינים והמיוחדים שבמוצר, להציג אותו בזווית האידאלית ובתמונה אחת לזקק את מהות המוצר ולקלוע בדיוק לקהל היעד שעבורו המוצר יוצר מלכתחילה.

צילום: אלונה ק גלמן
צילום: אלונה ק גלמן

אני מצלמת מתוך תשוקה למקצוע. אני מאוד אוהבת לצלם קולינריה ומזון ,ידוע שאנחנו אוכלים קודם כל עם העיניים. לכן אני מייצרת צילום שמצליח לספר את סיפור המנה ללא מילים בצורה חווייתית ,מרגשת ומדויקת בהעברת המסר השיווקי הנכון תוך שימת דגש על עסיסיות, טריות ורעננות.

ספלאש שוקולדי. צילום :אלונה ק גלמן
ספלאש שוקולדי. צילום :אלונה ק גלמן

אני אוהבת אנשים, אני מבינה אנשים, אני רואה את המצולמים שלי ואת היופי הפנימי שלהם, אני רואה את הסיפור הייחודי של כל אחד ואחת ואת הצורך שלהם בתמונות. הסיפורים אותם אני מספרת באמצעות התמונות מעביר את הערך והעומק של כל מצולם, וכך נוצר סיפור בתמונות, ייחודי ומרגש, בעל נוכחות וזכיר לאורך זמן.

מתוך צילומי אווירה עבור קראפטולוג'י. צילום: אלונה ק גלמן
צילומי אווירה עבור קראפטולוג'י. צילום: אלונה ק גלמן

לפני כשנתיים שמעתי לראשונה על מיניסו, MINISO- חברת העיצוב היפנית מתמקדים בקידום מוצרי צריכה גלובליים חכמים, מעוצבים ובמחירים נוחים. אני יודעת שהסניף הראשון של מיניסו נפתח באוגוסט 2018, ומאז נפתחו עוד 13 סניפים ברחבי הארץ.

קראתי שלחברת מיניסו מאוד חשובה נקודת מבטו של הצרכן בפיתוח מוצריהם, בעיצוב וייצור מוצרים. המוצרים מעולים ובמחירים כנים, תוך התחשבות במשאבי כדור הארץ, הסביבה ומחזור כלומר באמת לחזור למקורות הטבע ולמהות הבסיסית של המוצר. אני מאוד אוהבת את העובדה שמיניסו משתפת פעולה באופן קבוע עם ארגונים להגנת הסביבה ומספקת מוצרים ידידותיים לסביבה ולצרכנים.

צילומי פנים עבור עדי מינץ, צילום : אלונה ק גלמן
צילומי פנים I עדי מינץ.  צילום : אלונה ק גלמן

אני אשמח להיפגש איתך כדי לדון על מגוון הרעיונות שיש לי שיכולים לתרום לחשיפת מוצרי חברת מיניסו לקהלי יעד נוספים, כדי לייצר באז והתלהבות גם בקרב בני נוער וילדים.

אני מגיעה עם רעיונות וציוד צילום למטרה עסקית משתפת, מה שנקרא: " Win, win situation".

למזלי הייתה לי את היכולת לבחור מי אהיה מבחינה מקצועית, אבל אנחנו הנשים צריכות לדעת לבחור היכן להשקיע, לכן את השנים הראשונות בהם פתחתי את העסק השקעתי באימהות, הילדים היו מאוד קטנים ודי זנחתי את החלומות הגדולים בצד.

אני. צילום: גלית סבג
אני. צילום: גלית סבג

מרגיש לי שהגיע הזמן לפרוץ גבולות, ומי אם לא את עינת- כאישה, אימא ורעיה, שצמחה ובנתה את עצמה והגיע לתפקידים בכירים במשק הישראלי, תבין אותי?"

מחכה לשמוע ממך בקרוב מאוד,

אלונה קרני גלמן

054-4225385

ניתן להכיר אותי יותר באמצעות אתר האינטרנט, דף הפייסבוק או האינסטוש.