אם הקירות יכלו לדבר

מרגישים שבא לכן עצירת התרעננות? קלף הקבלה השבועי: כ-ה-ת מביא איתו תדר של ניקוי אנרגיות שליליות. דרכים פשוטות לטיהור הבית, הגוף הפיזי והמרחב האנרגטי

בחורה עם מחשב נייד

111

העונות התחלפו באופן רשמי. מי שעדין לא החליפה את ארונות הבגדים, תעשה זאת מן הסתם בימים הקרובים. זהו רגע מצוין לעצור ולאוורר את המרחב החיצוני והפנימי שלנו, לרענן את הגוף והבית ולהתחדש באנרגיה של זרימה.

קלף השבוע: כ-ה-ת, סילוק אנרגיה שלילית ולחץ

התדר הצפון בצרוף האותיות מרגיש כמו אור נקי ובוהק הממלא את הגוף והמרחב. הוא מנטרל כל השפעה שלילית, סביבתית או פנימית. הלחץ נעלם. האיזון וההרמוניה חוזרים לחיים.

זה קרה לי באופן טבעי השבוע. עוד לפני שהרמתי את קלף הקבלה השבועי הרגשתי צורך עז בטיהור ורענון. הגוף כאילו צעק לחילוף חומרים, והבית – גם הוא הצטרף לזעקה. התוצאה היתה טיהור רב-שכבתי אותו אתאר לכן בפוסט הנוכחי. טיהור בכל רמות הקיום: חומרי, גופני וכמובן אנרגטי.

חוכמת הקבלה מלמדת אותנו שביתנו סופג וקולט אנרגיות. "אוזניים לכותל" – אינו סתם עוד ביטוי. קירות הבית סופגים וזוכרים את האנרגיה העוברת בהם. אילו הם רק יכלו לדבר… עצם פינוי חפצים ישנים ממרחב המחייה מאפשר מקום להתחדשות. פינוי ארון הבגדים מכין את הקרקע לבגדים חדשים, לשפע וברכה (טיפ: נסו תוך כדי פינוי בגדים ישנים שלא בשימוש לזמן בגדים חדשים שבא לכן… שמלה סקסית לבנה, גופיה פרחונית צמודה וכו'… תהיו בהלם מהסינכרוניות שתתגלה לכן, פתאום חברה תעביר לכן גופיה זהה לזו שזימנתן והשמלה הלבנה תהיה בסייל מטורף בזארה)

 

טיהור מרחב

טיהור מרחב – איך מתחילים?

  1. נתחיל עם ניקוי פיזי של הבית: עסקנו כבר בחשיבותו של הסדר, המלמד על סדר פנימי ודיוק של תודעתנו (העזרו בצרוף האותיות ה-א-א), תנו את הדעת על ניקוי אבק, היוצר עירפול וחוסר בהירות. הרבו בשימוש במים להגביר זרימה ושפע, ולסיום, שטפו את הבית באור שמש!
  2. ישנם מגוון רב של טיהורים: מי ים, מי מלח, קטורת, לבונה ועוד. אני נוהגת להשתמש בצמח המרווה. המרווה מיועדת לטיהור, בין בשימושה כחליטת תה (טיהור וניקוי הגוף) או כעשן (טיהור המרחב). מרווה – מעבר ליתרון הגדול שהיא צומחת לי מול דלת הכניסה, ידועה גם כשומרת על אנרגיות חיוביות המצויות בבית ומנטרלת את השליליות בלבד.
  3. לאחר ניקוי ואוורור, נעבור בבית ונדליק נרות בכל חדר. הנר מייצר חמימות וסופח את האנרגיות העודפות. נדליק בכל חדר בו מתגורר אדם אחד – מספר אי זוגי של נרות, ובחדר בו מתגורר יותר מאדם אחד – מספר זוגי של נרות.
  4. ניקח חופן מרווה יבשה בתוך כלי חרס (אפשר גם ספל פשוט) ונבעיר את המרווה עד להיווצרות עשן.
  5. נעבור עם העשן מסביב לדלת הכניסה ונברך את בני הבית ואורחיו. לאחר מכן נטייל עם המרווה המעשנת בכל החללים, נתכוונן ונבקש בכל חדר את הברכה הנדרשת בו (בטחון ושלווה בחדר הילדים, סקס סוער ותקשורת בונה בחדר ההורים וכו'…)
  6. בסיום, נזרוק את שאריות המרווה לאשפה מחוץ לבית וניפתח לבנו לשינויים מפתיעים!

טיהור גוף – ניקוי רעלים

אי אפשר לדבר על טיהור ולא להכין את גופנו, משכן הנשמה שלנו, לשינוי המבוקש. השבוע ליוותה אותי הנטורפטית האחת והיחידה, שחם בקירלי, בניקוי פיזי של הגוף מרעלים. בתוך יממה ראיתי תוצאות מזהירות…

ניקוי רעלים באמצעות מיצי ירקות, לדברי שחם, חשוב לא רק למטרת ירידה במשקל, אלא כזרז לחילוף חומרים (אפרופו משקל: עצירות הינה גורם משפיע בתהליך השמנה שכן יוצרת האטה בחילוף החומרים, מחלישה את הכבד ומורידה את מצבורי האנרגיה) המיצים משפרים את חיוניות התאים וניקוי הדם, מסייעים לעיכול וניקוי פסולת ומצטיינים בשמירה על איזון מינרלי ואנרגטי. מומלץ ביותר!!

טיהור גופני

שני מתכונים מנצחים מתוך אוסף המתכונים שהיא ציידה אותי :מיץ פריחה אביבית:תפוח עץ ירוק

2 מלפפונים

חופן עלי רוקט

חופן עלי פטרוזליה

חצי לימון סחוט

מיץ ממריץ:

3 גזרים

2 עלי סלרי

רבע כרוב

תפוח עץ ירוק

חצי לימון

אצבע גינג'ר

ניקוי וטיהור אנרגטי

ואי אפשר לסיים בלי טיהור אנרגטי

אתן יודעות שניתוק כבלים זאת המומחיות שלי, החלק האהוב עלי…. שחרור אנשים/חוויות/דפוסים שלא משרתים.

זה מתחיל בבדק בית, חשבון נפש המוביל לרשימת האנשים שלא עושים לנו טוב. לכל אחת מאתנו יש בחיים "שואבי אבק אנרגטיים", או כמו שג'וליה קמרון (דרך האמן) אוהבת לקרוא להם טיפוס "מטריפי הדעת" – סוג האנשים שכאשר הם עוזבים את ביתך את חייבת לישון שנה כדי להטעין את עצמך באנרגיה שהם גזלו, כאלה ששיחת טלפון איתם מורכבת מ-45 דקות עליהם והדרמות בחייהם, וב-2 הדקות הנותרות, כשאת מנסה להשחיל מילה על עצמך, הם מסבירים למה הם קצרים בזמן… כאלה, שגם כשאת במיטה עם חום גבוה וסטרפטוקוקוס, הם תמיד חולים יותר…. בקיצור, יחסים חסרי הדדיות אנרגטית. במסגרת הטיהור נפנים שהגיע הזמן להפטר מהם, או לפחות להציב להם גבולות ברורים.

טיהור אנרגטי מתייחס גם לאקסים או קשרים מורכבים המשאירים אותנו מחוברים אנרגטית, מקומות וחוויות שכדאי להתנתק מהם, ואפילו מחיקה של חברים בפייסבוק שהאנרגיה שלהם לא תורמת לנו (גם הפייס הוא סוג של קיר…)

אני מבטיחה לכן שינויים מרעננים ומפתיעים בעקבות הטיהור הרב-שכבתי שהצגתי כאן בפוסט. זה אולי נשמע מורכב ומלא היערכות, אבל באמת שזה לא דורש הרבה מעבר להתכווננות. לראשונה בחיי נהניתי להחזיק מגב ולנקות. להרגיש איך עם כל סחיטה של הסמרטוט המלוכלך אני משילה מעלי עוד ועוד שכבות מיותרות. אין אדם שעבר בפתח הבית השבוע ולא העיר לגבי האנרגיה המחודשת המורגשת בבית.

אני עומדת לרשותכן בכל עניין או בקשה. אם אתן צריכות עזרה בניתוק אנרגטי, מוזמנות לכתוב לי את שמכן המלא (לרבות שם האם) ושם האדם ממנו אתן מעוניינות להתנתק.

אהבת אמת, פריידי

*הנחיות לשימוש בקלף השבוע: על מנת להשתמש בצרוף הקבלי, יש לעצום עיניים, לדמיין את האותיות ולהתכוונן על משמעות הצירוף. במקרה שלנו השבוע: אני מסלקת מעליי כל אנרגיות שליליות,חיצוניות או פנימיות. אני מרגישה כיצד טוהר פנימי ואור לבן ממלאים את גופי. נסו לצרוב את האותיות בזכרונכם וללכת עמן במהלך כל השבוע.