אל תתעצבי ילדה שלי

בחורה עם מחשב נייד

זו הפעם השנייה החודש שאת מרסקת ומנפצת לי את הלב לרסיסים. זו הפעם השנייה שאני כותבת על זה אבל הפעם זה כואב יותר ילדה שלי! את גדולה יותר ומבינה יותר וזו השבת השנייה שאני יושבת בשעה מאוחרת של הלילה עם מועקה בלב ודמעות שלא מפסיקות לזלוג , כי שאת עצובה גם אני עצובה (גם אבא שלך עצוב).

כבר בדרכך הביתה בכית.  בכית שאת רוצה לנסוע לבית של אבא, שהוא לא יעזוב אותך כי היה לך כ"כ כיף איתו. זה לא סוד שאת אוהבת אותו והוא אותך, אתם סופרים את הימים , השעות, הדקות והשניות בכדי להיפגש ולהיות יחד (לעולם,  אבל לעולם לא אמנע מהם להיפגש, פעמיים בשבוע כולל לינה וכל סופ"ש שני וגם אם סתם בא להם להתראות כי התגעגעו אחד לשנייה כולל שיחות וידאו בימים שהיא אצלי וגם שיחות אלי כשהיא אצלו – הוא אבא נהדר לא תשמעו מילה רעה ממני).

כשאתם נפגשים את כל כך שמחה ומאושרת עד רגע הפרידה כשאת מבקשת שארד עם טוי ונטייל שלושתינו יחדיו.  לקראת סוף הטיול הדמעות מתחילות לזלוג מעינייך כי את מבינה שרגע הפרידה מגיע והוא קשה לך מנשוא. את מקבלת את התחושה הקשה שאבא עוזב אותך והולך למרות שאנחנו מסבירים לך שאבא לא עוזב אותך ויבוא ביום שני לקחת אותך אליו הביתה אחרי מסיבת הפיג'מות בגן ויהיה לכם כיףףףףףףףף .  ואני מצד שני מנסה לעודד אותך ולשמח אותך בכל מיני תיאורים מצחיקים ומשעשעים. מפתה אותך באפיית עוגה יחדיו ועד למריחת לק בציפורניים עם נצנצים, לרגע חיוך נמרח על פנייך ואחרי שניה העצבות חוזרת לאפוף אותך.  אוטוטו מסיימים את הטיול  – הרגע הקשה מגיע ונהרות של דמעות מציפים את עינייך ושלושתנו יחד לא מצליחים לעצור את הדמעות וליבנו לא עומד במראה של הילדה העצובה שחוששת שאבא שלה ילך ויעזוב אותה ( לעולם הוא לא יעזוב אותה!).  אחרי פרידה קשה וכואבת אנחנו עולות במדרגות יד ביד עם המון דמעות מצידך והרבה ליטופים, חיבוקים ,עידודים ושכנועים מצידי שאבא לא עזב אותך ויבוא לקחת אותך ביום שני (תוך כדי שיחות והודעות ממנו בדרישת שלומה) . שתינו  מגיעות הביתה ואני עושה כל דבר אפשרי בכדי להשכיח ממך את הכאב ילדה שלי .

אהובה שלי , תזכרי תמיד שאמא ואבא לעולם לא יעזבו אותך !!!!

וזה הזמן לטיפ קטן אבל גדול לכל ההורים הפרודים והגרושים-  עשו את המיטב בכדי שילדיכם לא יפגעו מכל ההליך הזה.  אל תסיתו , אל תרעילו , אל תקללו,  מנעו מראש את  המלחמות על חשבון הילדים ונסו לעבור את ההליך בשלום ובאחווה למען הילדים כי הם הנפגעים הראשיים.   תנו לילד תחושה שאבא ואמא עוטפים, שומרים, מגוננים  ואוהבים אותו  – זה רק לטובתו ובסופו של דבר לטובתכם, בהצלחה לי לה לו ולכולנו.

ילד זקוק  וצריך גם את אמא וגם את אבא

[youtube A-UXd4FXJDw nolink]

 https://www.youtube.com/watch?v=A-UXd4FXJDw