אל תתני למספרים להגדיר אותך

אין לי זמן ! זה משפט שגור וקבוע אצלי ובכלל יש לי אישו גדול עם זמנים. אני לקחתי את עניין הזמן כמה צעדים קדימה והחלטתי להתחכם על הרעיון וכל פעם שאני מסתכלת על הזמן אני מגלה עולם חדש, תכשיט חדש ומצב רוח חדש.

אין לי זמן ! זה משפט שגור וקבוע אצלי ובכלל יש לי אישו גדול עם זמנים.

שלא תסיקו מהתובנה הזאת שאני מאחרת נהפוכו אני מהמקדימות הנודניקיות שמסתכלות על השעון ומודדות את הדקות במידה ואיחרתם לי ולא מעט פעמים גם דורשת את ההתנצלות לא תירוצים.

כמה פעמים בחיינו שמענו את המשפט: יש זמן לכל דבר, זה הזמן להגביר קצב!  זה הזמן להיות רציניים! תיכף נגמר לך הזמן לילדים ! זה הזמן לעשות כסף! ולא הגיע הזמן שתחשבי מה לא טוב בניהול הזמן שלך?  והמשפט שאנחנו אומרות לעצמנו באופן קבוע "איך ברח לי הזמן?"

אני לקחתי את עניין הזמן כמה צעדים קדימה והחלטתי להתחכם על הרעיון וכל פעם שאני מסתכלת על הזמן אני מגלה עולם חדש, תכשיט חדש ומצב רוח חדש. זה הפך להיות הרגל או תחביב מגונה יש לי עשרות שעונים בכל מיני צבעים וצורות ואף אחד לא דומה לשני.

IMG_6852

בדרך כלל אומרים שניתן לאבחן אדם לפי השעון שהוא עונד – במקרה שלי  אין סיכוי שיקלעו,  אבל אם בנמצא אדם פיקח ביותר הוא יכול להבין ולקלוע  שהשעון תואם את מצהרוח שלי.

כן הבנתם נכון נטייה שלי לענוד שעון היא לפי מצב הרוח שלי, יש את לי לימים הפרועים שבא לי צבעים משוגעים . יש לי את זה שגונב את כל ההופעה. יש לי את הקלאסי ואת האלגנט ואת השיק ואת האקסטרווגנטי ואת הילדותי …בקיצור הבנתם …

ועדיין שמתגלה השמועה לאוזניי שיצאה  קולקציה חדשה או חברה חדשה עושה עלייה בשלב הראשון אני נוהרת לאתר אינטרנט שלהם ומתחילה לדפדף לי ולבחור את הקורבן הבא.  חייבת להודות שבין הבחירה שלי בדפי האתר ובין הבחירה שמתרחשת במציאות אין שום קשר ושום דמיון. הבחירה שנעה לפי מצבי הרוח משתנה לה במהירות וברגע שהוא מתיישב לי על היד ומסתכל עלי ובעצם משקף לי את עצמי ..

שעון נשים, מובאדו לפלאנט, מחיר 4995 שח צילום יחצ חול (2)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             מותג השעונים היוקרתי Movado (מובאדו) עשה עלייה ואני כבר רצתי לבדוק את התכשיט הבא.

מותג השעונים MOVADO מתאפיין בעיצוב מינימליסטי ואסתטי. המותג מזוהה בזכות הנקודה המאפיינת אותו המסמלת את השעה 12.00 בה השמש נמצאת בנקודה הגבוהה ביותר ביום  ונחשבת לסמל אייקוני, בעיצוב המודרניסטי של המאה העשרים.

 הקולקציה של חורף 2019 מציגה את  הדור הבא קולקציית Museum Classic. הקולקציה של 2019 נאמנה ל- DNA של המותג ובעיצוב המתכתב עם הקולקציה המקורית. הדגמים בעיצוב מודרני ייחודי ובמראה מינימליסטי, נקי ואלגנטי. הדגמים דקים יותר, מעודנים יותר ובמראה אלגנטי קלאסי. הקולקציה החדשה כוללת בתוכה את אותם יסודות אייקוניים, שהבטיחו למותג Movado מקום בספר ההיסטוריה. הצבעוניות בקולקציה היא  של כסוף, שחור, זהב צהוב ורוז גולד

שעון מובאדו לפלאנט, מחיר 1999 שח צילום יחצ חול

קולקציית השעונים של מייקל קורס לעונת החורף 2019.

 בעיצוב אלגנטי ונשי, עם מקסימום שיק, רצועת מתכת קלאסית, בצבעוניות של טוטאל לוק ולוח שעון מנצנץ, בעיצוב שקשה לפספס. מגיע בארבעה צבעים: זהב, זהב אדום, כסף ושחור.

קומפוזיציה שעונים של מייקל קורס

ואני אומרת למה לתת למספרים להגדיר אותנו? בחרתי לי שחור וזהב – ובלי לחפש תירוץ למה והאם זה הזמן . 

שלכן, 

רעבה תמיד 

נטע-לי כץ