אל תפספסו – הפעלה ליום הולדת פיראטים ושודדי ים

בחורה עם מחשב נייד

יום הולדת פיראטים ושודדי ים – אז למה בעצם כולם אוהבים?

עדי שירי - יום הולדת פיראטים
עדי שירי – יום הולדת פיראטים

אחד מימי ההולדת המהנים ביותר לבנים הוא יום הולדת באווירת פיראטים ושודדי ים. מאמר זה יעזור לכם להבין מדוע רוב הבנים בגילאי גן ועד אמצע יסודי מעדיפים יום הולדת זה ומה כוללת הפעלה ליום הולדת פיראטים. הבה נתחיל..

יום הולדת פיראטים

ביום מיוחד זה הילד שלכם יהפוך לקפטן של ספינת הפיראטים ויוביל את כל חבריו לניצחון של הפיראטים הטובים על הרעים. הפעלה ליום הולדת פיראטים כוללת הכנה מוקדמת שעיקרה הוא עיצוב כל חלל החדר בהתאם לנושא יום ההולדת ויצירת אווירה פיראטית מתאימה. ההפעלה תכלול הלבשת חתן השמחה בבגדי פיראט, דבר שיכלול גם רטייה על העין, חרב צעצוע ואיפור מרשים. בשלב זה הוא יהיה מוכן לקבלת כל החברים שמגיעים אל מסיבת יום הולדתו כשברקע מוזיקה מיוחדת שמכניסה את כולם לאווירת הרפתקאות. המפעילה תהיה לבושה בבגדי פיראט ותהפוך את ילדיכם למסמר הערב. כבר בגילאי ארבע עד עשר, הגילאים שבדרך כלל מתאימים למסיבת פיראטים, תבחינו בכושר המנהיגות וביכולות של הילד שלכם, דבר שיכול להועיל לכם כהורים לתכנון המשך דרכו של הילד..

שירי הפעלות - ימי הולדת לילדים

הפעלה ליום הולדת פיראטים- מה בתכנון?

הפעלה ליום הולדת פיראטים תימשך מספר שעות (בהתאמה אישית לתקציב שלכם ובהתאם לנוחות ההורים) ותכלול את הדברים הבאים:

  • חוקי ספינת הפיראטים- מפעילת יום ההולדת תלמד את ילדי ספינת הפיראטים את החוקים של הספינה, חוקים עליהם לא ניתן לעבור. כי לכל ספינת פיראטים אמיתית יש חוקים והמשחק לא שווה בלעדיהם.
  • שיר הפיראטים- המפעילה תלמד יחד עם הקפטן (ילדכם) את שאר הילדים את שיר הפיראטים. שיר שילווה את אנשי הצוות כל אימת שהם יצליחו לכבוש מטרה בהפעלה.
  • ריקוד- המפעילה תלמד את הילדים את ריקוד הפיראטים, ריקוד הניצחון של הצוות. ריקוד בו הם ישתמשו לפני משימות שונות להעלאת המורל.
  • במסגרת הפעלה ליום הולדת פיראטים הילדים יבצעו פעולות רבות ואף יוכלו ליהנות  ממסיבת ענק שנתית של הפיראטים על הספינה. במסיבה הילדים יופיעו עם השיר, הריקוד, יבצעו כל מיני משימות שקשורות אל מפת האוצר האבוד ואף יקבלו (ויסחרו) במטבעות זהב (משוקולד כמובן).

לסיכום, יום הולדת פיראטים ושודדי ים הוא יום הולדת אותו ילדכם וחבריו לא ישכחו במרוצת השנים. יום הולדת זה מבטיח הנאה, עמידה במשימות, מוזיקה והרבה הרבה כיף. כל שצריך הוא לוודא ששוכרים את שירותיה של מפעילת ימי הולדת בעלת ניסיון בהפעלות לימי הולדת לבנים בגילאים אלו ולצלם את כל רגעי ההנאה המקסימים של הבן שלכם במהלך יום ההולדת שלו.

נשארו לכם עוד שאלות ? בואו לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו ולחצו כאן!

אם אתם מעוניינים בעוד המלצות ורעיונות לימי הולדת :

שירי הפעלות לימי הולדת – מי אנחנו

הפעלות ימי הולדת לילדים – כל מה שרציתם לדעת

איך לתכנן יום הולדת לילדים

איך לבחור מפעילה ליום הולדת

יום הולדת בסגנון הסרט לשבור את הקרח

הטרנד העולה של הפעלות ימי ההולדת לבנות

יום הולדת לילדים בפתח תקווה

adidoshiri
שמי עדי שירי ואני מפעילה לימי הולדת לילדים , במקצועי אני גננת , מדריכת סלסה , ומדריכת זומבה בעלת תואר ראשון בחינוך . האתר שלי מציע הפעלות ימי הולדת לילדים בכל הסגנונות כמו : יום הולדת לגיל הרך , יום הולדת לאבירים ונסיכות , ימי הולדת לבנות , יום הולדת פיראטים יום הולדת ספורט יום הולדת זומבה ועוד . פתחתי את הבלוג הזה כדי לתת לכם שלל רעיונות ועצות בנוגע להפעלות יום הולדת . כדי להיווכח ניתן להזמין בטלפון: 052-6409087 או בקרו באתר שלי : http://www.adi-shiri.com