אל תכנסו ללחץ! יש מכונת שטיפה!

מכונת שטיפה

למי מומלץ לנקות בעזרת מכונת שטיפה בלחץ?

מכונת שטיפה בלחץ יכולה לשמש לניקוי פרגולות, רכבים, משטחים, דקים, סירות, טרקטורונים ועוד. מומלץ לנקות בעזרת המכונה הזו כתמים עיקשים ולהיעזר בה על מנת להבריק מבני תעשייה, חקלאות ומסחר. השימוש במכונה נפוץ עבור קהל יעד מגוון שמנצל עד תום את המפרט הטכני ואת הביצועים. הנה כמה המלצות בסיסיות:

א. עובדי חברת ניקיון – חברת ניקיון צריכה להקצות עבור העובדים לפחות מכונת שטיפה בלחץ אחת. מכונה כזו יעילה הרבה יותר ממכונות ניקיון אחרות, היא מצליחה לשלב בין לחץ מים גבוה ובין חומרי ניקיון חזקים והיא מגיעה לכוח ניקוי משמעותי עם מנוע חשמלי, בנזין או דיזל.

ב. חברות אחזקה – גם חברות אחזקה של מבנים משותפים או מפעלים יכולים  לנקות בעזרת מכונת שטיפה בלחץ. המכונה נכנסת בשנים האחרונות למוסדות ציבור, בתי ספר וגנים. היא תורמת לניקיון תקופתי של גינות ציבוריות והיא נמצאת בשימוש עיריות וגופים רשמיים. מומלץ לכל עובד תחזוקה לדרוש מכונה כזו מהמעסיק וכך להגיע לתפוקה גבוהה יותר.

ג. הצרכן הפרטי והביתי – גם לצרכן הפרטי והביתי מומלץ להשתמש במכונה. מחיר המכונות נמוך מכפי שנהוג לחשוב, הן צורכות פחות מים בהשוואה לכל צינור גינה סטנדרטי והיקף העבודה המצטבר שלהן יכול להגיע לכמה שעות בשבוע. מכונות ביתיות מיועדות למי שגר בקומת קרקע ולכל מי שרוצה לנקות את החצר והגינה בלי להתאמץ.

מכונת שטיפה בלחץ

איך בוחרים מכונת שטיפה?

המכונות מתאימות למקרים בהם המטרה העיקרית היא להסיר כתמים קשים. אפשר להשתמש בהן כדי לשטוף גינות ומכונות, או לשלב אותן עם צרכי העסק והמפעל. בכל מקרה חשוב להשקיע בבחירה נכונה של הדגמים המתאימים. רוב מכונות השטיפה מסופקות עם אביזרים סטנדרטיים כמו אקדח לחץ, שני קני התזה דיזה וצינור לחץ. רצוי להתעניין לגבי אביזרים נוספים כדי לשדרג את המכונה, ובאותה הזדמנות לשאול על לחץ המים אותו היא מייצרת.

לסיכום, כל מי שרוצה לנקות ולהשיג תוצאות מהירות צריך להשתמש במכונת שטיפה בלחץ. אין למכונה תחליף והביקוש עבורה במגזר הפרטי והתעשייתי מוכיח זאת.