אל תגידו לי שזאת לא חנות למוצרי קנאביס

דעתי זאת פשוט צביעות. אנחנו כאילו לא מרשים לאף אחד לעשן אבל תכלס בכל רחוב בתל אביב אפשר להיכנס לחנות למוצרי קנאביס. אז נכון, אין ירוק על המדפים, אבל יש את כל מה שמסביב. זה כאילו מזמינים אותך לארוחה ומגישים מנה ראשונה וקינוח. חסר משהו

בחורה עם מחשב נייד

לדעתי זאת פשוט צביעות. אנחנו כאילו לא מרשים לאף אחד לעשן אבל תכלס בכל רחוב בתל אביב אפשר להיכנס לחנות למוצרי קנאביס. אז נכון, אין ירוק על המדפים, אבל יש את כל מה שמסביב. זה כאילו מזמינים אותך לארוחה ומגישים מנה ראשונה וקינוח. חסר משהו בתוך זה. לפי מה ששמעתי עכשיו הכל עובר אונליין גם ככה והמחירים ברשת הרבה יותר זולים. אז עושים לך את החשק ומביאים כל מיני וופורייזרים, מאפרות מעוצבות, ניירות אקולוגים, אלף סוגים של טבק (לא, זה ממש לא מפצה על המרכיב החסר בארוחה שלנו) ומה הלאה?  אז ברק כבר הפך להיות שגריר הקנאביס והוא יכור לנו אותו כמו מוצר רפואי, חנויות למוצרי קנאביס ימכרו הכל חוץ מקנאביס ואנחנו נשאר סחי לנצח….

שמעתי שבקנדה התחילו למכור חוקי ונראה לי שתוך עשור בכל העולם יענשו חוקית. תכלס, מה ההבדל בין זה לבין סיגריות? ואם אתם מרשים לשתות אלכוהול שיש לו השפעות הרבה יותר אלימות ופסיכוטיות, למה משהו שהוא טבעי לגמרי אסור? הבעיה היא שבמדינה שלנו אם קנאביס יהיה חוקי אז תהיה לנו בעיה בטחונית. אני לא נגד זה שחיילים יעשנו, אבל ת'כלס – אם דופקים אותך לאבט"ש של חודש, איך אתה אמור להעביר את הזמן? זה הבעיה היחידה. חוץ מזה אני לא רואה במה זה יכול להזיק: אנשים ינהגו יותר רגוע, הפשע יצטמצם, אולי נפסיק להיות כאלה אגרסיביים ולחוצים כל הזמן. וגם יש לנו הרבה ידע בחקלאות.. אפשר להפריח את הנגב בשדות של קנאביס. דמיינו לעצמכם איך זה יראה: פתאום כולם ירצו להיות חקלאים. כל התאילנדים יחזרו הביתה ומי יודע. .אולי סוף כל סוף יהיה לנו שלום עם עוד מדינה שכנה.. כי אין לי ספק שהחומר שלנו יהיה הכי טוב בעולם. חקלאות זה לגמרי אנחנו.

1

 

 

https://ipuff.co.il/

דנה שמעוני
ככל שאנחנו גדלים, מתבגרים ומתפתחים, החיים מציבים בפנינו אתגרים חדשים. המסע שלי בחיים האלה מגוון ומלא צבעים, וכל שלב, כל גל, כל שביל חדש מזמן לי שיעור, אותו אני רוצה לחלוק אתכם, הגולשים.