אל תאמרו נואש – יש לכם רופא שיניים

רופא השיניים שלכם אמר לכם שאין לו דרך לעזור לכם, כל הטיפולים שעשיתם חרצו כישלון חרוץ ואתם כבר עייפים ולא יודעים מה לעשות. עולה השאלה האם ישנה כתובת שתתן מענה למצב חלל הפה שלכם על אף שרופא או שניים סירבו לטפל בכם? האם אפשר למצוא איש מקצוע שייתן לכם מענה הולם?

נקלעתם לסיטואציה בה רופא השיניים שטיפל בכם כל השנים אומר לכם כי אין לו אפשרות לטפל בכם יותר כי אתם נוטלים תרופה כזו אחרת, או שלקיתם במחלה מורכבת שמצריכה תכנית טיפולים וידע מקצועי נרחב. מה עושים? על רופא שיניים מומחה ברפואת הפה שמעתם?

רופא שיניים המומחה ברפואת הפה

ישנם רופאי שיניים שעברו הסמכה בייחוד למצבים הללו – חולים מורכבים שזקוקים לטיפולי שיניים מדמות מקצועית שיודעת לתכלל ולקחת בחשבון את המורכבויות הדרושות לשם הטיפול.

רופא השיניים שמעבר ללימודי הרפואה עבר התמחות נוספת של ארבע שנים וחצי ידע לתת מענה, לקרוא את התיק הרפואי שלכם ולאפשר טיפול מקצועי הנחוץ לבריאות חלל הפה שלכם.

אם כבר אמרתם נואש ואינכם מוצאים את רופא השיניים שיטפל בכם אז כדאי לחשוב מחדש. רופא מומחה ברפואת הפה התמקצע לצורך טיפול בחולים עם סיפור רפואי מורכב כגון: חולי סכרת, חולי אוסטאופורוזיס, אנשים שעברו שבץ מוחי, חולים אונקולוגים ועוד שלל מחלות ומצבים רפואיים שדורשים טיפול מותאם אישית.

מרפאת השיניים בכרמיאל הוקמה בשנת 2008 ומאז ועד היום נותנת מענה מקצועי לכל אלה אשר מצבם הבריאותי אינו שפר עליהם והם זקוקים לידיו של רופא מומחה לטיפול במחלות חלל הפה, לאבחון מתקדם ולטיפולי שיניים מתקדמים.

רופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פה ולסת ברמב"ם

ד"ר טל ברג, מקימת המרפאה בכרמיאל, היא בעלת רישיון מומחה ברפואת הפה. ד"ר טל ברג מחזיקה גם בכובע של רופאה בכירה בבית החולים רמב"ם בחיפה, במחלקת כירורגיה פה ולסתות. ד"ר ברג מביאה את המקצועיות והידע ומאפשרת לכלל האנשים ליהנות מטיפולי שיניים הולמים למצבם הרפואי, ברמה ובמקצועיות הגבוהים ביותר.

מרפאת השיניים בכרמיאל מציעה לכלל המטופלים מגוון טיפולים: שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת ואת כל הטיפולים המוכרים והטובים שאתם צורכים.

בעקבות הידע הרחב אותו ספגה יכולה ד"ר טל ברג לאבחן ולטפל במחלות הקשורות לחלל הפה, לייעץ ולעקוב אחר נגעים טרום ממאירים ואף ביצוע ביופסיה ומעקב אישי.

מרפאת שיניים לטובת המטופלים

אחד השיקולים המרכזיים בפתיחת מרפאת השיניים בצפון הארץ הוא להביא רפואת שיניים מתקדמת לאזור. אזור הצפון בכלל וכרמיאל בפרט צמאים לרפואה מתקדמת ובשל כך החליטה ד"ר טל ברג להרים את הכפפה ומרפאתה קרמה עור וגידים בעיר.

מרפאת השיניים מסייעת לכלל האנשים שזקוקים לטיפולי שיניים מתקדמים, לחולים מורכבים שזקוקים לטיפול מותאם אישית ולכל אלה שרוצים להפקיד את חלל הפה שלהם רק בידי רופאים מומחים.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר וליהנות מקדמת הטכנולוגיה, ממאגר ידע בלתי נדלה וממקצועיות חסרת פשרות.