אלעזר סלע : קצת על הערכה

בחורה עם מחשב נייד

אלעזר סלע מסביר בפוסט זה מדוע הערכה היא קריטית. אנחנו במקרים רבים לזלזל דברים פשוטים לאורך חיי היומיום. אנשים אשר תופסים את שלמות לאורך כל חיי היומיום, ללא קשר כמה בסיסי או מתוכנת, יהיה כנראה רגישים לצרכים של אחרים ולעזור בכל נקודה שהם יכולים. להיות אוהד את רגשותיהם של אחרים, מפגשים, ואת היסודות ישפר לך מומחה, ללא קשר הייעוד שלך.

הערכה היא שימושית לרווחה שלך.

באמצעות בחינתו גילה אמונס כי אנשים מעריכים גילו תחושה מועילה יותר, הן מבחינה הגיונית והן מבחינה פיזית. בפרט, האנשים שהיו אסירי תודה היו 25 אחוז יותר שמחה מאשר אנשים שלא.

בסביבת העבודה, אלעזר סלע מציין כי השגשוג הוא נושא דחוף בכל הנוגע למניעת שחיקה של עובדים וקידום מחויבות. מעבר לחקירה שמראה כי העובדים שהוכיחו שהם מוכרים הם רווחיים יותר ב -50%, המחשבה על שגשוג נציגיכם היא למעשה הפעילות הנכונה. מתן פרויקטים המסייעים בהתמודדות עם הקשיים הרגילים של החיים, מתן השתקפות ושיעורי בריאות, או ביצוע שגרות עבודה ניתנות להתאמה, הם רק שני דברים שכאשר הם משולבים עם הערכה, הם יכולים להביא תועלת רבה יותר, לשאוף ומומחים עובדים שמחים יותר.

הערכה מעיפה אותנו יותר.

עבודה בפיתוח מתמיד, בקצב מהיר בתעשייה, אני מוקף על ידי אנשים משתוקקים אשר ממשיכים להתקדם לעבר ויותר ויותר. הערכה מעבירה אותך כדי לשקף בזמנו במקום להרהר ללא הרף מה יבוא. זה מתחיל על ידי התמקדות מה שקורה בחיים שלך, וכי זהירות אמיתית היא תיקון המפתח להיות יעיל הייעוד שלך, כך על פי אלעזר סלע.

לפני שנה הלכתי להכנה שהתמקדה איך אתם מתמודדים עם החיוניות שלכם. בגלל ההכנה, יש לי כרגע חצי שעה ביומן שלי באופן עקבי כדי להיות בכוונה להביע הכרת תודה כלפי אנשים שאני עובד איתם – לא משנה אם לקוחות, מתחרים, שותפים, מנהלים על הקבוצה שלנו, או שותפים אני מרוויח מיום ליום . עושה ככזה גרם לי יותר נוטה לתפוס עבודה מדהימה, חיובית יותר על הקורס הכללי של הקבוצה שלנו, יש לי עוסקת לראות דברים מועילים, לא רק דברים שצריך ליישב.

אלעזר סלע
אלעזר סלע

הערכה מסייעת ליצור קשרים מוצקים.

הערכה היא מכשיר פורץ דרך לחיזוק הקשרים, הן בעבודה והן בחייך. התגלה כי אנשים אשר מציעים את תודתם יהיה בכלל להיות להוט יותר כדי לסלוח לאחרים ובכך מוכן לעשות אסוציאציות אמין.

במהלך החופשה שלי חודש, עשיתי את זה כדי להיות אינטליגנטי בין הזמן היה לי ללא הסחות דעת או תאריכים. חלק מזה היה לוקח מלאי פסיכולוגי של האוכלוסייה הכללית, דברים, ומפגשים הייתי מעריך עבור בחיי. בחרתי ליצור קשר עם המחנכת שלי בכיתה ה 'בזמן שהייתי מבקר במקום שבו גדלתי והבעת תודה על כך על היותה מורה חיובית וחיובית על חיי.

האקסיומה ידועה "זה אף פעם לא מעבר לנקודה שבה ניתן לומר שאתה עצוב", אך המקבילה שווה להערכה. הגדרת הזדמנות להודות לאנשים על עבודתם, התחשבות או אהדה – ללא קשר אם זה היה היום, לפני חודש, או שנים רבות קודם – עושה לך יותר שמחה, יותר יתרון, ומודע יותר. מה עוד, כי הוא ברכה שווה לחגוג 365 ימים בשנה.