אלעזר סלע – איך איש עסקים צריך לבקש סיוע?

בחורה עם מחשב נייד

6 דרכים שונות כדי לבקש עזרה כאיש עסקים / מאמר מאת מר אלעזר סלע

 

בשלב זה, כאשר רינגר לאבס – יוצרי הטרנזיסטור, הלייזר והמכונת ההוספה – חקרו מה חיבר את נציגיה שהחזיקו ברשיונות הגבוהים ביותר, התוצאה היתה מפתיעה. לכל אחד מהמתקדמים הטובים ביותר בארגון היו חטיפים מקובלים עם אדם בשם הארי נייקוויסט, מעצב שהיה לו מתנה לבדיקת מחשבות של אנשים אחרים עם השאלות הנכונות. האיכות הבסיסית המשותפת ליחידים הטובים ביותר של מעבדות הייתה היכולת לבקש עזרה.

 

חזון עסקי יכול להיות מהסס לחפש עזרה. זה נראה ההפך עצמית הון ראשוני שצריך לעשות. מומחים פיננסיים, שותפים, ונציגים באופן קבוע להיות קשור עם המחבר מעבר של פריט או ארגון של הארגון. לאורך שורות אלה, חזון עסקי רוצה להרחיב את הוודאות ואת היכולת לסיים.

 

כך או כך, אתה לא יכול להיות נהדר בכל דבר. על סיכוי כבוי כי אתה צריך לזוז מהר, להתרחק שגיאות בסיסיות ולמלא את החורים בבסיס התובנה שלך ואת היכולות, אתה צריך להגדיר את תחושת העצמי בצד ולקבל בוסט. הנה שש רמזים לבקשה לעזרה.

 

נסו לא לשקול לעודד חובה

אלעזר סלע - איש עסקים
אלעזר סלע – איש עסקים

 

אנשים לעתים קרובות מדגיש כי המבקש עזרה מציב אותם בחובה של מישהו אחר, אבל העסק מבוסס על אנשים עושים כל טובות אחרים, אז אתה צריך להבין את המחויבות.

 

אתה עשוי גם כן

 

חזון עסקי לעתים קרובות לקטר כי פריצה לשווקים חדשים היא קשה תוצאה של "הילד הישן לארגן". בקשת עזרה היא הדרך שלך לתוך המעגל או איך אתה מתחיל משלך אחד של מערכת סוג.

 

השמעה חסרת מידע

 

לפני שהתחלתי את הארגון שלי, לא ידעתי הרבה על עסקי המשקה. בנקודה שבה אנשים הודיעו לנו שלעולם לא נקבל את טווח הזמן של קמעונאות שמישות הנדרשות ללא שימוש בתוספים, בחנתי את הערמומיות הסטנדרטית הזו, משום שלא ידעתי יותר. קהות שלי פתחה את הדרך לתשובה למרות כל מה שאנו מנצלים היום!

 

נסו לא לרצות להיראות כמו למדו. אנשים באופן כללי מעדיף לא לעזור לדעת את כל זה, ואף אחד לא יכול באמת לספר מה יכול לקרות כאשר אתה שואל שאלה "לא יעיל".

 

להבין מה אתה צריך עזרה עם

 

בעבר, פגשתי מישהו בפגישה או אירוע ורק הודה מאוחר יותר כי הם היו האדם הנכון כדי לעזור עם בעיה. נכון לעכשיו, אני בדרך כלל להבטיח שיש לי פסיכולוגית והזנחה של דברים מסוימים אני זקוק לעזרה, ככה אני לא נאבקת מחשבות כאשר אני פוגש פותר בעיה פוטנציאלית.

 

לדעת בדיוק מה שאתה צריך עזרה עם כמו כן מאפשר לך לעשות שאלות מדויקות יותר. זה גם עושה את זה פחות תובעני עבור עוזר שלך לתת הדרכה מועילה במהירות.

 

להוכיח כי הם האדם המושלם כדי לעזור

 

באופן עקבי תיבת הדואר הנכנס שלי עולה עם שידול לעזרה ועצות מחזיונות עסק עליז. אני משתדל להגיב על המספר הגדול ביותר של כמה שאני יכול, אבל על הסיכוי כי החקירה שלך הוא לא משמעותי לי ואת הנושא שלי ענייני, בשלב זה אני יכול פשוט להתעלם אותו החוצה.

 

האם הבדיקה שלך בעבר לחשוף לי למה אתה מאמין שאני האדם המושלם לעודד אותך. אני ללא ספק נוטה יותר לעזור למישהו שמציע הגנה משכנעת על זה.

 

לעשות את עבודת הרגליים

 

אני מעריץ בין אנשים שאני חושב שהם יכולים לעבוד ביחד או לאפשר זה לזה לצאת. במקרה שאני מתבקש מצגת, ואני מאמין שזה בכושר הנכון, אני אעשה את זה כל עוד זה דבר מלבד משימה מייגעת.

 

כאשר אתה מבקש עזרה, לעשות את זה פשוט עבור השותף שלך. במקרה זה אתה צריך מצגת, כולל תיאור של העסק שלך לדוא"ל שלך. כאשר אני יכול בעצם קדימה את כל הנתונים, אני הרבה יותר נוטה לעשות מבוא.

 

להיות אסיר תודה

 

זה צריך לנטוש את האמרה. כאשר מישהו מעודד אותך, להביע את הכרת התודה אליהם. על הסיכוי כי אחת ההצעות שלהם ירד היטב במפגש, להודיע ​​להם. זה עושה את העוזר שלך להרגיש טוב יותר, והם בטח יעזרו לך מאוחר יותר.

 

אני גם מקבל בעיטה מתוך ההזדמנות לשלוח אנשים שעזרו לי מופע של מים אינדיקציה. בנוסף לעובדה שזה מראה את ההערכה שלי, זה הזדמנות לקדם את התמונה שלי פריט.

 

"אתה לא יכול להיות נהדר בכל דבר, אתה זקוק לעזרה מאנשים שאתה רואה אמון". – אלעזר סלע.

 

מתוך מספר ניכר של היתרונות של בקשת עזרה, והמוטיבציה האהובה ביותר שלי להתחבר היא כי זה מסגרות הקשר בינך לבין השותף שלך. בכל פעם שאתה מקבל לאפשר, תוכל לעשות עוד קשרים ויתרונות עבור המקום שלך בעסק.