אלטמן כתוספת לחיים

בחורה עם מחשב נייד

בוודאי שמעתם בשנים האחרונות את המונח תוספי תזונה יותר ויותר אם זה מהפרסומות, מאמן חדר הכושר או אף רופא המשפחה. לא מעט אנשים השכילו להבין כי המזון שאנו צורכים היום לא מספק לגופנו את מכלול הויטמינים והמינרלים שאנו זקוקים לתפקוד שוטף. הרגשה של עייפות, חולשה, מחסור בחשק או אנרגיה אינם נובעים רק ממחסור בשעות שינה או עבודה מאומצת. הם נובעים בעיקר ומעל לכל בתפריט התזונתי היומי שלנו ואילו חומרים נכנסים לגופנו או נכון יותר לומר, אינם נכנסים לגופנו בעולם המזון התעשייתי. מינרלים וויטמינים כמו מגנזיום, אומגה 3, סידן, B12 הם רק לקט מובחר מהחומרים החסרים. כדי לכפר על המחסור בחומרים החיוניים אנשים רבים פונים לרכוש תוספי מזון מחברות שונות, אך לא אחת עולה הדילמה מאיזו חברה לרכוש, מי תספק את החומרים הטובים ביותר לגוף ומעל לכל, כיצד ניתן לצרוך חומרים תעשייתיים ללא חשש מתופעות לוואי ובידיעה שהם אכן יועילו לגוף ולא יזיקו. הפיתרון היעיל לכך נמצא בחברת אלטמן שמפיקה תרופות ותוספי תזונה שמקורם בחומרים טבעיים.

אלטמן מאז ועד היום

אלטמן החלה כבית מרקחת קטן בתל אביב בשנת 1942 והייתה הראשונה שמכרה תרופות הומיאופתיות. מאז ועד היום גדלה החברה ובשנת 1993 נוסדה כחברה לרוקחות וייצור תרופות. היא חרטה על דגלה את רעיון התרופות הטבעיות והחזרת החומרים שהטבע העניק לנו, לגופנו. היא מוכרת מאוד בקרב הקהל הרחב ומומלצת על ידי מרבית הרופאים והרוקחים בישראל. החברה כה פופולארית עד כי באולימפיאדה הקרובה היא עתידה לספק את תוספי התזונה לנבחרת האולימפית של ישראל. אין מדובר בעוד מרקחה לייצור תרופות, כי אם באנשים אשר עוסקים זמן רב בעולם התרופות הטבעיות ופועלים מתוך מטרה משותפת וערכים של ייצור טבעי, השבת אורח חיים בריא לקהל העולם ועבודה מתוך רצון לשמירה על עולם וסביבה נקיים.

מוצרים ייעודיים

כחלק מתהליך ייצור יעיל שנועד לשמור על הסביבה, לערוך חשיבה ותכנון נכונים ולמנוע בזבוז משאבים, מוצרי החברה מופקים בצורה ייעודית. כל תרופה או תוסף תזונתי מיוצרים בייעוד מכוון לקהל יעד ספציפי. מגוון מוצריה מחולק לסקטורים ייעודיים לנשים, לגברים, לילדים, לאנשים מעל לשנות ה40 לחייהם, לעונת החורף במיוחד, לדיאטה וכדומה. הרעיון שעומד בבסיס החלוקה הזו הוא שלכל קבוצה יש מאפיינים מיוחדים ועל כן יש להתאים את התרופות באופן יותר אישי וייעודי לאותה הקבוצה.

לסיכום, חברת אלטמן היא יצרנית התרופות ותוספי המזון המובילה בארץ והיא מומלצת על ידי מיטב המומחים והרופאים. במקום לרכוש תרופות תעשייתיות מכל חברה המייצרת תוספי מזון, עדיף לצרוך מחברה מוכרת, בעלת שם וידועה בעבודתה עם רכיבים טבעיים ומתוך מטרות וערכים של שיבה אל הטבע, שימוש במשאבים טבעיים ללא התערבות כימית או תעשייתית ושמירה על מוצר איכותי שיעבור בקרה ופיקוח כדי לוודא שאכן הוא יעיל ובטוח לקהל הצרכנים.