אלופים ריבועים -דגנים לכל המשפחה שפותחו כארוחה מאוזנת

אלופים ריבועים -דגנים לכל המשפחה שפותחו כארוחה מאוזנת, עשירים בסיבים תזונתיים ומכילים פחות מכפית סוכר

בחורה עם מחשב נייד

תלמה, משיקה בימים אלו את אלופים ריבועים -דגנים לכל המשפחה שפותחו כארוחה מאוזנת, עשירים בסיבים תזונתיים ומכילים פחות מכפית סוכר.
תלמה, הציבה לעצמה כיעד לשפר באופן משמעותי את ההרכב התזונתי של מוצריה ולפתח מוצרים חדשים בעלי ערכים תזונתיים טובים יותר, מבלי לוותר על הטעם, וזאת במטרה לתת מענה לצרכניה ולסייע להם לנהל אורח חיים מאוזן.

אלופים

אלופים ריבועים מכיל:
6 סוגי דגנים שונים (שיבולת שועל, חיטה מלאה, אורז, תירס, שיפון וסובין)
מכיל פחות מכפית סוכר מוסף למנה
עשיר בסיבים תזונתיים התורמים להענקת תחושת שובע
הדגנים בעלי צורה ריבועית המעניקה פריכות ומעצימה את חווית האכילה

מנה של אלופים ריבועים (30 גרם) בתוספת 180 מ"ל חלב 3% שומן, מעניקה פתרון מצוין לארוחה מאוזנת, המספקת איזון מומלץ בין פחמימות, חלבונים ושומנים ע"פ קריטריונים של ארגוני הבריאות המובילים בעולם.
בזכות ההרכב המאוזן זכו אלופים ריבועים להמלצתה הרשמית של ד"ר אולגה רז, דיאטנית קלינית מובילה, המופיעה על גבי אריזות המוצר. לדבריה: "מנה של אלופים ריבועים עם חלב היא תחליף ראוי לפרוסת לחם מקמח מלא עם ממרח שהילדים ישמחו לאכול, בכל שעות היום."
יונתן אלבום, מנהל שיווק דגנים יוניליוור ישראל מוסיף כי "בשנים האחרונות אנו עדים למגמה מתחזקת של צריכת מוצרים בריאותיים, וכמובילי שוק אנו מחויבים להיות קשובים לצרכנים שלנו ולהעניק להם מגוון פתרונות. מסקר שקיימנו עולה כי 93% מההורים היו שמחים אם ילדיהם היו אוכלים ארוחות בוקר בריאות ומזינות יותר.
השקת אלופים ריבועים היא חלק מתוכנית ארוכת טווח של תלמה, במסגרתה אנו פועלים לפיתוח מוצרים עם ערך מוסף בריאותי וממשיכים לתרום לאורך חיים בריא של משפחות ישראליות ע"י פעילויות חברתיות שונות".
ניתן להשיג באריזת 500 גרם ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות
ערכה: נדיה היבא