איתור משלוחים מאייבי

איתור משולחים מאייבי

כיום יש כמה פלטפורמות מפורסמות ונוחות במיוחד לקניות באינטרנט, כמו עלי באבא או אלי אקספרס ובל נשכח את אמזון הגדולה ביותר, אך למרות הפופולריות שלהן אי אפשר לשכוח את איביי שהיא אחת הנוחות והוותיקות ביותר שיש. גם באיביי כמו בכל אתר אחר, יש אפשרות למעקב אחרי המשלוח.

מעקב אחרי המשלוח: לא עם כל מוכר

איתור משלוחים יכול לעזור לכם להיות רגועים כיוון שתדעו תמיד היכן נמצא המשלוח שלכם, והציפייה תהפוך להיות עניין מתמטי של מספר מסוים של ימים. עם זאת, אנשים רבים לא יודעים כי לא כל מוכר יספק לכם מספר מעקב שיאפשר לכם לעקוב אחרי המשלוח ולכן יש לברר זאת טרם לכן. באיביי כמו בכל פלטפורמה אחרת, ניתן ליצור קשר עם המוכר, והוא יענה לכם בדרך כלל במהירות כיוון שהוא מעוניין שתדרגו אותו בציון גבוה וכמובן תקנו ממנו בסופו של דבר. כמובן שבחירת מוכר עם אפשרות למעקב תהיה טובה ונוחה יותר אך לא תמיד זהו פרמטר משמעותי, בעיקר בקניה זולה.

איך אפשר לאתר משלוח?

  • כל האנשים שקונים מוצרים באתרי אינטרנט שונים יביטו על שורת המשלוח אך בדרך כלל מדובר על בחינה קצרה שתבשר להם כמה עולה המשלוח. אם אתם רוצים לדעת טוב יותר כיצד תוכלו לעקוב אחרי המשלוח שלכם, בררו מי החברה שעמה מתבצע השילוח. בדרך כלל בישורת האחרונה יהיה זה דואר ישראל אך לפני כן מדובר על חברת שילוח בין לאומית וכך תוכלו לדעת כיצד יהיה איתור המשלוח ולאט לאט תכירו אותם בעל פה.
  • איתור המשלוח בין חברה לחברה שונה מאוד ועיקר השוני הוא בפלטפורמה. יש פלטפורמות נוחות מאוד, שיכולות אפילו לשלוח לכם עדכונים כאשר המשלוח עובר מנקודה לנקודה, אך יש חברות אחרות שידווחו לכם רק בחלקים מסוימים ובכלליות רבה ולעתים די מעיקה.
  • כדי לאתר את המשלוח בכל מקרה תזדקקו למספר מעקב. מספר המעקב ארוך ומורכב מאותיות ומספרות ולמעשה הוא יהיה המפתח לכל מעקב כלשהו. שימו לב שאת מספר המעקב באיביי תקבלו בדרך כלל באופן אוטומטי ותוכלו להשיג אותו רק כאשר המשלוח כבר יצא לדרך, כאשר תביטו בעמוד הקניות שלכם.