אישה רוקדת בביקיני = כלא

הגיע הזמן לחינוך מחדש: בואו נעזור לגברים מטרידים לאמן את מנגנוני ההתניה שלהם ונכניס אותם לכלא בכל פעם שהם נוגעים באישה רוקדת בביקיני. נשים יוכלו לרקוד איך ואיפה וכמה שבא להן, פשוט כי יהיו המון גברים מטומטמים בכלא

לגבי הסרטון של הבחורה שרוקדת בבגד ים אדום והזכרים שתוקפים אותה מינית. אני ער לכך שזה עניין שמשלב תרבות פלוס נורמה פלוס סביבה חברתית פלוס חינוך מבית אבא/אמא פלוס אמונה עזה בקשקוש אבולוציוני כלשהו לגבי דחפי הגבר ומנגנוני הגרייה שלו סלאש התנהגותו. לא נאריך בכך. יש יותר מדי אהבלים שייתאמצו לנמק בלשון רציונלית למה תקיפה מינית היא כורח המציאות ובעיקר: אחריותה ואשמתה של הקורבן. בזבוז זמן לדבר אל השכל שלהם. אין שם כלום בין האוזניים, גם כשהם נשמעים ומתנסחים כאילו יש.

ולכן, ובגלל שהם ממש מתקשים להפנים את המציאות במאה ה-21, כדאי לעבור לדבר איתם בשפה מאד פשוטה, שתקל עליהם. כי המח שלהם עובד ככה: אישה רוקדת בביקיני=מין; אישה רוקדת בביקיני=רוצה מין איתי, איתנו, עם כולנו; אישה רוקדת בביקיני=אישור לקרוא קריאות מיניות לעברה; אישה רוקדת בביקיני=מותר להוריד לה את הביקיני (כי היא רוצה מין. ויותר הגיוני מין בלי ביקיני); אישה רוקדת בביקיני=מותר לגעת לה בגוף; אישה רוקדת בביקיני=מותר לכפות עליה מגע;

אז אני מציע שנעזור להם כחברה לאמן את מנגנוני הגרייה הרפלקסיביים שלהם ונתחיל להכניס אותם למעצר ולכלא בכל פעם שהם נוגעים באישה רוקדת בביקיני, כדי שהמח שלהם יתחיל לעבוד ככה: אישה רוקדת בביקיני=לילה במעצר, דיון בהארכת מעצר, חורבן החיים, חמש שנים בכלא.

ערס מטרידן בבריכה (צילום: שאטרסטוק)

אני באמת סבור שאם נגיע למסה קריטית של יצורים לא מפותחים חברתית שמנגנוני החישה והגרייה שלהם יגיבו כך (אישה רוקדת בביקיני=כלא), יותר ויותר נשים תוכלנה לרקוד בביקיני איפה ומתי שבא להן ויותר ויותר גברים יגידו לחברים שלהם ״אישה בביקיני? תן לה לרקוד. ואל תגיד מילה ואל תעשה דבר. כי כל סטייה מזה תגרור כלא״.

womanbikini_634

 ואז יווצר מעגל כזה שבו יותר ויותר גברים יפנימו שאם הם תוקפים מינית (מילולית וגופנית) אישה בביקיני (או, בכלל, אישה) הם יבלו בכלא; ויותר ויותר נשים תוכלנה לרקוד בביקיני, ובכלל, לרקוד, ובכלל – ללבוש מה שבא להן והיכן שבא להן; פשוט כי יהיו המון גברים מטומטמים בכלא.

ואז אולי הבנים של האבות שבילו בכלא יחסכו מעצמם את החווייה שעברה על אבא כשהם יראו אישה רוקדת מולם; ואם גם הם לא יבינו, אז שגם הם ייכנסו לכלא בכל פעם שאישה רוקדת; עד שמנגנון הגרייה והחישה והתגובה הדפוק והפגום מהיסוד של הזכרים ישתנה מהיסוד, ממש ברמה של הפנמה אבולוציונית, ונשים יוכלו לרקוד איך ואיפה וכמה שבא להן, ובאיזה לבוש שמתחשק להן, מבלי שיהיה אף גבר בסביבה שיחשוב שזו הזמנה למין או לאונס. ואף אישה לא תצדיק אותו. כי נשים שמצדיקות גברים שתוקפים מינית, ומאשימות את הקורבן – ובכן: להן שמור מסלול חינוך אחר לחלוטין. מסובך בהרבה.

** הכותב, שי גולדן, העלה את הפוסט במקור בדף הפייסבוק שלו