אני, זה הכי טוב שיש

לעצור לרגע, להבין, להיות, להתמודד עם הפחדים והחששות, להתבונן פנימה, למי שאת באמת רוצה להיות

בגיל 16 גיליתי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה. עד אותו הרגע חשבתי שאהיה וטרינרית, זה היה החלום. עד שהכרתי אותה. נכנסתי למשרד שלה סקפטית ועצבנית [גיל 16 וזה] לא הייתה לי ברירה. אז, לא ידעתי כמה משמעותי יהיה הרגע הזה. היא, פסיכולוגית של בית ספר. אני, מתבגרת מורדת עם פירסינג וגישה בעייתית. היא עזרה לי להבין שאני מסוגלת, שיש לי בחירה, שאני יכולה להיות כל דבר שארצה. זה היה תהליך, היא לא וויתרה עלי, האמינה בי, לפני שאני האמנתי בי. זה נכון מה שאומרים, שמספיק מבוגר אחד שיאמין בנו.

גלית סבג

משם הכול התחיל. הרצון לשנות, להבין, להשפיע, להיות המראה של המחשבות והרגשות ולדייק את הדרך. זה מה שאני עושה היום, אני מאמנת ומלווה נשים למצוא את הצעד הבא שלהן, בקריירה, בעסקים ובחיים.

כמה חודשים אחרי שהתחילה, כך היא תיארה את התהליך: "נכנסתי לתהליך האימון מתוך תחושה של משבר אמיתי, על פניו זה לא נשמע באמת משבר, אני בסך הכול רוצה לשנות קריירה. אני בחורה מוכשרת ולא ממש צריכה להתרגש אם חזרו לקורות חיים שלי. אבל בפנים בפנים, אפילו קצת פיזית בלב, הרגשתי רע, שיש לי מין מועקה כזו, אבן ענקית שיושבת עלי, גם אם על פניו, אין לי שום סיבה. בשתי הפגישות הראשונות בכיתי מלא. לאט לאט התחלתי להרגיש את השחרור. תחושה שפתאום אני מבינה משהו על עצמי וזה משפיע לא רק על ההתנהלות שלי, אלא ובעיקר, על התחושה שלי באותה התנהלות. בפגישה הזו, פעם בשבוע, אני מרוכזת אך ורק בעצמי ובאיך להביא את עצמי למחוזות שאני חולמת עליהם. להתרגש מעצמי, כילדה, כאמא, כאישה. לקבל את הרגשות שלי, גם אם זה, עצב ,קנאה, בושה וכל קשת שלילית של רגשות, שפעם הייתי מעדיפה לעשות הכל כדי להימנע מהם."

גלית סבג
גלית סבג

אז תכלס מה את עושה? "ביום יום" שלי אני, יזמית, מרצה, שותפה, מאמנת ומלווה נשים ועסקים מעל 14 שנה. סופרוויזן למאמנים ומנחה הכשרות מאמנים בתות, מקימת תות בשרון, שלוחה המתמקדת בפיתוח עסקים ומנהלת שותפה של קהילת "החממה לנשים שכירות ומנהלות" בכפר סבא. מנחת קבוצות אימון לנשים ומאמנת בקליניקה בכפר סבא ובורסה ברמת גן. בעלת תואר בפסיכולוגיה, תעודת מאמנת מוסמכת, תעודת לימודי פסיכולוגיה חיובית במרכז הבינתחומי.

גלית סבג
גלית סבג

ובעיקר אני, חוקרת מחשבות, מאמינה גדולה באנשים, בקהילות ומאמינה בלפרוץ את גבול היכולת שלנו.

וממש עכשיו משיקה את מועדון "מה הסיפור שלך?" מועדון לנשים באמצע החיים. כל הפרטים בלינק,

https://lp.vp4.me/e7zq