אירן YRENE בוטיק אופנה ייחודי עם מותגים בינלאומיים-קולקציית סתיו-חורף 2015-16

אירן בוטיק האופנה הייחודית המתמחה בהבאת טרנדים אירופאיים, באמצעות מותגים מובילים משיקה את קולקציית סתיו חורף 2015-16

באירן קולקציית הסתיו חורף הקרוב, מבוססת על הטרנדים העדכניים – בוהמייניות, שיקיות וסטיילינג הנשענים על השראות משנות ה 70, תוך שמירה על קו עדכני של מה שקורה בבירות האופנה בעולם. הקולקציה מבוססת על מראה בוהימייני במגוון סגולים, חומים, אפורים, ירוקים ושחורים.

3

בחירת הקולקציות מתבצעת באופן אישי ע"י אירן ובתה שירלי בהבנה עמוקה של לקוחותיה מרחבי העולם, הקולקטינג מתחלף בתדירות גבוהה ומגיע בכמויות מצומצמות בטווח רחב של מידות, ביניהם ניתן למצוא מותגים מהעולם כגון : Desigual, Joseph Ribkoff, Leo Guy, Vango, Antonelle, Pause café ועוד.
אירן – עסק משפחתי שהחל לפעול לפני 45 שנים בממרסי שבצרפת. את החנות הראשונה פתחו בגן העיר בת"א. במשך הזמן צרפו לאירן את המותג גרי וובר-מותג לנשים אמיתיות עם טווח מידות גדול. למותג חנוג דגל בגן העיר שעומד בפני עצמו.

4 (2)

הנה מספר מותגים מהעולם:
Desigual–    משיקה קולקציה המושפעת מטוקיו חסרת הזמן – דגמים נשיים עם אמירה מלאה בתחכום והנאה. קולקציה המבוססת על תת התרבות המרתקת הפועל בעיר, קולקציה המבוססת על הערצה ללהקות הפופ והרוק האנרגטיים המשמשים מקור השראה.
כן… גם אני מעריצה ואוהבת את המותג הבינלאומי הצבעוני הזה.
אתר אינטרנט: http://www.irene.co.il/
פייסבוק: IRENE FASHION
ניתן למצוא:
גן העיר רחוב אבן גבירול 71 קומת הכניסה, ת"א
טלפון- 03-5279348
ממילא – יצחק קריב 6 ירושלים, במתחם הסגור, בקומה השנייה.
טלפון – 02-5864048

1

מותג אופנת הנשים הגרמני גרי וובר
גרי וובר, יוצא בקולקציית סתיו חורף 2015-16.
הקולקציה שיקית, אורבנית, נשית וייחודית. מושפעת ממקורות השראה עולמיים הנשענים מחד על מגמות בולטות הבאות לידי ביטוי בסריגים ייחודיים והדפסים חדשניים ומאידך, מעניקה תחושה של טרנדיות נוחה וקלילה עם עדינות נשית זורמת.
הקולקציה מאפשרת לנשות עסקים כחלק מתפיסת העולם של גרי וובר, לשלב טרנדיות, אופנתיות בינלאומית ונשיות במראה מחויט המעניק ייחודיות בפתרונות הנשיים בלבוש העסקי.
בסתיו חורף הקרוב, האישה של גרי וובר היא כרגיל אישה ללא גיל, כאשר המכנה המשותף של כולן הינו הרצון להיות ייחודית במראה, בולטת, טרנדית, נשית ומחוברת לנוחות של עצמה.

2

בגרי וובר ניתן למצוא מגוון רחב של מידות 36-48, המותג מאמין במתן במה לאישה אמתית – נשית טרנדית המרגישה שלמה עם עצמה ומחפשת מוצר ייחודי ומחמיא.
הרשת מציעה מגוון של אביזרים משלימים וגזרות נשיות רכות ומחמיאות.
אתר אינטרנט: http://gwisrael.co.il/
בפייסבוק: Gerry Weber, גרי וובר
ניתן למצוא:
גן העיר רחוב אבן גבירול 71 קומת הכניסה, ת"א
טלפון- 03-5279348
ממילא – יצחק קריב 6 ירושלים, במתחם הסגור, בקומה השנייה.
טלפון – 02-5864049
קניון הזהב- רח' דוד סחרוב 21 ראשל"צ
073-7696167
ערכה: נדיה היבא