אירוע ומפגש – "נפגשים" – "מזרחי טפחות"

השנה בפרוס 70 שנה למדינת ישראל יתקיימו ההרצאות והמפגשים בסימן כחול לבן

בחורה עם מחשב נייד

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

   "נפגשים" – "מזרחי טפחות" 

 

 

מסורת מבורכת של ממש התגבשה בחסות "מזרחי טפחות" וכבר מזה שש שנים שמתקימות בסניפי הבנק הרצאות מאלפות בתחומים שונים ללא כל עלות.

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

השנה בפרוס  70  שנה למדינת ישראל יתקיימו ההרצאות והמפגשים בסימן כחול – לבן שעיקרם סיפורם האישי של המרצים הקשור ישירות למדינה בתחומים שונים ומגוונים כספורט, בטחון, פיתוח ושאר נושאים המספרים את סיפורה של הארץ הזאת. 

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

היה זה , לכן, מעניין ומרתק כאחד להיות מוזמנת לאירוע שכזה שהתקיים בסניף הבנק ברמת אביב ולשמוע את הרצאתו המאלפת של "גונן בן יצחק",  מפעיל וסוכן לשעבר של שרות הבטחון הכללי.

 

צילום : לבנה רייזר
צילום : לבנה רייזר

 סיפורו המרתק ענה לכל הקריטריונים של סיפור ריגול כבסרטים ממש, סיפור עלילתי שבו גייס איש חמאס "הנסיך הירוק" בכינויו, ויחסים שהפכו אט אט לדרך של ידידות אמיצה שנרקמה ביניהם.

 סיפור של מציאות חיינו בתקופה ביטחונית סוערת בתהפוכות המזרח התיכון.

ההרצאה הייתה מלווה בכיבוד קל והאווירה תרבותית ומלאת עניין.

  

צילום : יח"צ
רונה רמון  צילום : יח"צ

בין האושיות הישראליות אשר יתארחו בסניפי הבנק ויחשפו את סיפורם האישי, יהיו "רונה רמון"  אשת האסטרונאוט אילן רמון ז"ל לה שתעביר הרצאה מרתקת על חייה כאשת האסטרונאוט הישראלי הראשון.

צילום : יח"צ
שרה אנג'ל  צילום : יח"צ

 

"שרה אנג'ל" שתספר את סיפור חייה כאשת פושע, החיים בכלא, שיקום וחייה כסופרת, מהמקום הנמוך ביותר להצלחה ואושר,  "נועם גרשוני" , נכה צה"ל לאחר מלחמת לבנון השנייה ואלוף פאראלימפי ישראלי כיום.

צילום : יח"צ
לינור אברג'יל  צילום : יח"צ

 

 "לינור אברג'יל"  מלכת היופי של ישראל לשנת 1998 והישראלית  הראשונה שזכתה בתחרות "מיס עולם", הפזמונאי יואב גינאי, חוקר התרבות הישראלית ושדרן הרדיו והטלוויזיה ועוד שורה של דמויות ישראליות שהשפיעו על כולנו.

הפעילות תחל בתחילת חודש מרץ ותימשך עד לחודש מאי, בסניפים: מגדל העמק, יבנה, מרכז עסקים ירושלים, רמת אביב, קוגל חולון, מרום נווה, עיר ימים, גבעת שמואל, רעננה (אחוזה), כיכר המדינה, מרכז עסקים פתח תקווה, עכו, ברנע אשקלון, נהריה, בר אילן, קרית אתא, ראש העין, דרך מצדה (ב"ש), רחובות וחדרה.

 

צילום לבנה רייזר
דינה נבות  צילום לבנה רייזר

 

לדברי "דינה נבות"  סמנכ"לית שיווק פרסום במזרחי-טפחות:

"הצלחתה של פעילות "נפגשים" שזו השנה השישית, מבוססת על הקשר הבלתי אמצעי שמתקיים בין סניפי הבנק לקהילה בסביבתם, תוך הקפדה על תכנים רלוונטיים והתאמתם באופן שוטף.

השנה, במסגרת חגיגות שנת ה-70 לישראל, אנו מרחיבים את תכני הפעילויות ומוסיפים הרצאות ייעודיות, בהן נזמין את הקהל הרחב להיפגש בסניפים, עם מרצים בולטים שסיפורי חייהם המרתקים, שזורים בסיפורה של המדינה והם חלק בלתי נפרד ממנה.

 

פירוט על ההרצאות, ההרשמה ומועדי הפעילויות, נמצא באתר בנק,  לחצו כאן .

ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER 

צילומים באישור יח"צ