איפור נמרה לחגיגות פורים – מרשת SACARA

טיפים ועצות מרשת האיפור סאקרה, ליצירת מראות איפור שונים וגם כיצד להתאפר במראה של נמר עם פלטת צבעים מיוחדת לכבוד פורים המשמשת לאיפור הפנים והגוף

חג פורים מביא עמו הזדמנות לשנות את המראה היומיומי ולאמץ מראה נועז ומתגרה, בצבעים וסגנונות שונים. האיפור הינו חלק משמעותי מהתחפושת והיא לעולם לא תהיה שלמה בלעדיו. לעיתים קרובות האיפור יכול לעמוד בפני עצמו וליצור את כל התחפושת.
רשת האיפור והקוסמטיקה SACARA השיקה בימים אלה קולקציית איפור מיוחדת לפורים, ליצירת מראות איפור שונים. הקולקציה כוללת פלטת צבעים מיוחדת לציור על הגוף BODY ART , צלליות שונות וצבעוניות, שפתונים, ריסים מלאכותיות, מברשות וכו'. מחיר פלטת הצבעים 39.90₪ בלבד.

DSC_2169

הוראות שימוש: לשימוש במכחול איפור .יש לטבול מכחול איפור במים לפני השימוש בצבע. בתום השימוש יש להקפיד על סגירה הרמטית על מנת למנוע את התקשות הצבע. ניתן ליצור גוונים שונים באמצעות ערבוב צבעים. לניקוי הצבע מהעור מומלץ להשתמש במסיר איפור תחליבי SACARA.

DSC_2420

אמנית האיפור של רשת סאקרה, טל פלג מציעה טיפים ליצירת מראה איפור של נמרה:

ראשית מרחי מייקאפ נוזלי מאט בגוון העור, על כל הפנים וקונסילר מתחת לעיניים. הניחי צללית משי מס' 233 על שטח העפעף ועלי איתה לכיוון הקפל. ערבבי עם צללית משי מס' 234 כדי ליצור מראה מודגש יותר בזווית העין. בעזרת מברשת עיניים רחבה הניחי בשטח שבין קפל העין עד הגבה לכיוון עצם הלחי ערבוב של צלליות משי מס' 204 ו- מס' 225 וצללית בתפזורת מס' 027 הזהובות.
בעזרת צבע מס' 14 מפלטת body art , הצלילי את צדי האף ואת החלק הפנימי של אזור העין. הצלילי תחת עצמות הלחיים בעזרת ברונזר המתאים לגוון עורך.

הנמר של סקארה- איפור לחגיגות פורים  צילום טל פלג  (2)

ציירי קו אייליינר דרמטי וחתולי בעזרת אייליינר ספוג שחור. הוסיפי זווית חדה בזווית הפנימית של העין. טשטשי את גבולות האייליינר עם צללית משי מס' 234 וצללית 223 באזור הקפל.
מתחת לריסים התחתונים תחמי את העין בעזרת עפרון מס' 115 – שחור, וטשטשי אותו בעזרת מברשת. בקו הפנימי של העין הוסיפי עיפרון מס' 108. הדגישי את הגבות עם עיפרון גבות המתאים לצבע הגבות שלך. מרחי מסקרה קלאסית שחורה והדביקי ריסים מלאכותיים 707.
מתחילים ביצירת חברבורות הנמרה סביב העין: בעזרת מברשת, השתמשי בצבע מס' 14 מפלטת body art כדי לצייר כתמים סביב כל אזור העין – עצם הגבה, הרקה לכיוון המצח ועצם הלחי.
צרי שני חצאי עיגול סביב כל כתם חום בעזרת צבע מס' 02 מפלטת body art או אייליינר מברשת שחור. אין צורך לשמור על דיוק, החברבורות לא צריכות להיות אחידות.
הוסיפי שפתון אדום לוהט – שפתון 056, תני צורה מעט מחודדת ומורמת לשתי ה"גבעות" העליונות של השפתיים.

הנמר של סקארה- איפור לחגיגות פורים  צילום טל פלג (1)

לסיום- ציירי לך שפם! משכי שלושה קווים דקים מאזור הנקודות, התחילי את הקו עבה יותר ולאט לאט דקקי אותו לקראת סופו לכיוון צדי הפנים.

איפור טווס של SACARA צילום טל פלג (2) (2)

איפור של טווס

ניתן להשיג ברשת חנויות SACARA ברחבי הארץ

ובהזדמנות זאת רוצה לאחל לכולם : חג פורים שמח 🙂

ערכה: נדיה היבא