איפור מהמם בכמה דקות

תמיד האמנתי שהמראה הטבעי הוא הכי יפה ולמה צריך להרוס את עור הפנים עם כל מיני חומרים למיניהם, בקורס של לנקום שיניתי את דעתי

לנקום

לבית הספר לאיפור של לנקום הגעתי רק כדי לדעת עוד משהו, עד עכשיו האמנתי שהמראה הטבעי הוא הכי יפה וכי למה לי להרוס את עור הפנים עם כל מיני חומרים שאין לדעת ממה הם עשויים ואיך הם יכולים להרע לעור הפנים שלי.

הדעה שלי לאחר 3 שיעורים בלבד בבית הספר לאיפור של לנקום השתנתה!

לנקום

למדתי שהאיפור דווקא טוב לעור הפנים, ולא הורס אותו כפי שחשבתי.

רצוי ואף עדיף להשתמש בקרמים מיוחדים שמטפחים את העור ושומרים עליו, חשוב לנקות את העור עם חלב פנים ומי פנים מכל הלכלוך שמצטבר עליו במשך היום וסותם את הנקבוביות.

הקרינה בחוץ אף היא ממש לא תורמת לעור הפנים ולהיפך, היא רק גורמת להזדקנותו, כשאני אומרת קרינה אני לא מדברת רק על קרינת השמש כשאנחנו יוצאים החוצה. הקרינה מהמחשבים שאנחנו ישבות מולם המון שעות ביום, קרינה של המנורה בחדר או אפילו מנורת קריאה שיושבת ממש קרוב לפנים. אלו הכי גרועות לעור שלנו.

כדי לשמור עלינו מכל זה הומצא המייק אפ! שהוא בנוסף גם מזין את עור הפנים וגם גורם לנו להיראות יותר טוב, אז אם אפשר לאכול את כל העוגה של למה לא? 

לנקום

עד עכשיו לא ממש ידעתי מה צריך לעשות ומהם השלבים, וחשבתי שאיפור לא מתאים לי. וכשניסיתי להתאפר פה ושם, הבנתי שכנראה לא ממש ידעתי איך, ולכן לא אהבתי את התוצאה שיצאה והחלטתי שהמראה הטבעי הוא הכי יפה לי.

♥ איך מורחים את המייקאפ והצללית?
ואז הבנתי שבכלל לא מורחים אותן אלא מניחים בטפיחות
♥ איך מסדרים את האודם?
הבנתי רצוי עם מברשת מיוחדת
♥ איך האודם נשאר עמיד לכל היום גם אם אני באמצע דייט ואכלתי המבורגר?
צובעים את השפתיים במייקאפ, לאחר מכן ממלאים בתוחם ורק אז מורחים את האודם עם מברשת מיוחדת

איפור לא חייב להיות כבד, יש כל מיני סוגי איפור ואפשר להתאפר כבד יותר לערב או לאירוע מיוחד וביום יום להשתמש באיפור עדין שנראה טבעי ועדיין שומר על עור הפנים.

לנקום

את הקורס מעבירה האחת והיחידה, המאפרת המקצועית, אלינור ברש. אלינור הגיעה אלינו כל בוקר עם חיוך ושמחת חיים ולימדה אותנו את סודות האיפור בכדי להיראות מושלם (לא מבטיחה שאגלה את כולם כאן  ). לאלינור מעל 14 שנים של ניסיון בתחום האיפור והיא מכירה את הטרנדים החמים והעכשוויים ביותר והיא מאפרת בהפקות טלוויזיה ואופנה. אז כשרוצים ללמוד משהו בצורה מושלמת, צריך את הטובה ביותר בתחום!

הקורס של לנקום מורכב מ-3 שיעורים:

1. רושם ראשוני, טיפוח העור ואיפור בסיס.

2. איפור טבעי לכל אירוע ולכל מטרה, שנשאר לאורך כל היום.

3. טרנדים חמים ואיפור ערב.

עלות הקורס היא 750 ש"ח ומקבלים ערכת מוצרים בשווי 1,000 ש"ח 

המראה הטבעי הוא אכן יפה, אבל אפשר לשדרג אותו בתוספות איפור קטנות ואז הוא יכול להיראות מליון דולר, אז למה לא?

לפרטים מלאים על קורס האיפור של לנקום

לנקום

אז למה אתן מחכות?

אני מחכה לשמוע על חווית האיפור שלכן!

.

 ♥לחצו להיות איתי בקשר ♥

.

לפרטים נוספים: טיולי שלגית ברחבי הגלובוס

שלגית-טיולים חברתיים לחו"ל
כלכלנית ומייסדת "טיולי שלגית ברחבי הגלובוס" המתמחה בארגון טיולים חברתיים לחו"ל לגילאי 25-45 וטיולי העצמה לנשים. טיילה ביותר מ-40 מדינות ודוברת 5 שפות שונות. בעלת 3 כוכבים בצלילה (RESCUE DIVER), גולשת סנובורד, גלישת גלים וחובבת ספורט אתגרי. ייצגה את ישראל במשלחת של ממשלת הודו. www.facebook.com/travel.shlagit