איפה ללמוד עיצוב ובניית אתרים ברמת גן

בחורה עם מחשב נייד

איפה ללמוד עיצוב ובניית אתרים ברמת גן קורס בניית אתרים ברמת גן

אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק זה "בונה אתרי אינטרנט" כדי להתחיל להיות חלק מהתעשייה הזאת שצמאה לידיים עובדות תצטרכו לעבור לימודים לבניית אתרי אינטרנט בצורה מקצועית. במאמר זה תוכלו לקבל פרטים נרחבים איך ללמוד ואיפה ללמוד קורס בניית אתרי אינטרנט ברמת גן. במסגרת לימודי התעודה תצטרכו לעבור שני מסלולי לימוד אחד זה יהיה תחום העיצוב אתרים והשני זה בנייה ושפת תכנות כגון HTML CC. במידה ואתם יודעים כבר תוכנות עיצוב לא תצטרכו לעבור את מסלול עיצוב האתרים אלה לקפוץ ישר למים של בניית האתר.

איפה ללמוד עיצוב ובניית אתרים ברמת גן עיצוב אתרים ברמת גן

עיצוב האתר צריך להיות בתוכנות גרפיות כגון: תוכנת הפוטושופ ותוכנת האילוסטרייטור, תוכנות אלו הם התוכנות היחידות שאיתן תוכלו לעצב את האתר שלכם, למה בכלל אתם צריכים תוכנות להכנת האתר? עיצוב תמונות והקטנתן יעשה על ידי הפוטושופ, הכנת כפתורים ואייקונים לאתרים, עיצוב אווירה לתמונות ובניית גלריה שתשב באתר אכן תעשה בתוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור הידועה כתוכנה וקטורית, תאפשר לכם לעצב אייקונים וסמלים שילוו את הממשק של האתר, כמובן שתוכלו גם להוריד אלמנטים לאתרים בחינם ברשת ולהכניס אותם ישירות לתוכנת בניית האתר, אבל כל אלמנט גרפי יצטרך לעבור בתוכנות הגרפיות להתאמה מלאה לעיצוב. במסגרת הלימודים אתם תלמדו את התוכנות הללו כדי לאפשר לכם לעצב אתרים ברמה גבוהה.

איפה ללמוד עיצוב ובניית אתרים ברמת גן קורס בניית אתרי אינטרנט ברמת גן תוכנות להכנת אתרים

במסגרת ההדרה המקצועית בשפת תכנות כגון למידת שפת HTML 5 הכנת אנימציות ובאנרים תלמדו את התוכנות המובילות בשוק, תלמדו כיצד להרים אתר לאינטרנט, מהו שטח אחסון וכיצד לקנות שרת שישרת את הצרכים שלכם ושל הלקוחות שלכם, הלימודים כוללים הכנה ועיצוב של אתר מתחילתו ועד שאתם רואים אותו ברשת, תקנו דומיין שיהיה הכתובת שלכם ברשת ועליו תלבישו את כל העיצוב שיעשה בתוכנות לבניית אתרים, כמובן שללמוד את התחום הזה לא צריך לבוא עם שום רקע קודם, יש להגיע עם הבנה בסיסית בשפה האנגלית וידע בהפעלת המחשב, למי שאין את הידע הזה יהיה לו קשה להשתלב בתחום.

[youtube RTNm3jRT6R0]

 

תרגילים ועבודות במהלך לימודי בניית אתרים ברמת גן

במסגרת הלימודים תקבלו מטלות כדי לחזור על החומר הנלמד, המטלות יעשו במהלך השבוע במידה ויש לכם שאלות תוכלו לברר עם המורה שלכם למה דברים לא עובדים בצורה נכונה, כל תהליך לימוד לעתים מלווה במטלות ותרגילים כדי לגרום לכם לשלוט בחומר בצורה טובה ומהירה. אם אתם מגיעים עם רקע קודם בתוכנות לעיצוב אתרים כגון הפוטושופ ואילוסטרייטור, תוכלו ישירות לקפוץ למסלול ההכנה של האתר, לא ניתן ללמוד בניית אתרים ללא ידיעת תוכנות הגרפיות, כמו בכל מכללה לימודי עיצוב ובניית אתרים מתחלק לשני נושאים, תוכלו לברר איתנו על לימודים אחד על אחד בהוראה פרטית ללימודי תעודה, תראו איך אתם יכולים ללמוד מהבית עם המורה הפרטי שלכם. במסלול הלימודים תבנו תיק עבודות מקצועי, תבנו אין ספור אתרים כדי לאסוף לכם דוגמאות כדי שתוכלו להראות ללקוחות שלכם מה אתם מסוגלים לעשות, כיום ללא תיק עבודות מקצועי לא תוכלו להשתלב במקומות עבודה.

בקרו אותנו באתר

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר  איך ללמוד מהבית עם מורים פרטיים עיצוב גרפיקה ותוכנות

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/