איפה לומדים עיצוב גרפי – המלצות

בחורה עם מחשב נייד

איפה לומדים עיצוב גרפי

מחפשים איפה ללמוד להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים? הגעתם למקום הנכון! עם עיצוב גרפי מקדמים עסקים. באמצעות מניפולציית אלמנטים גרפיים, כמו תמונות שונות או אלמנטים ווקטוריים, יעביר המעצב הגרפי את המסר של הלקוח אל הצופה. במסגרת הלימודים, התלמידים ילמדו עבודה טכנית טובה ונכונה עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק של היום. הם ילמדו לעצב לוגואים וכרטיסי ביקור, פליירים, מודעות פרסום וכדומה, תוך פיתוח החשיבה הגרפית. הם יבינו קודם כל מה מטרת העיצוב, מה עומד מאחוריו, לאיזה קהל יעד לפנות ואיך לעצב בצורה שתעביר את המסר כמו שצריך. רוב המעצבים הגרפיים והגרפיקאים היום לומדים במסגרות שונות, במכללות או בבתי ספר פרטיים.
לימודי עיצוב גרפי הם לימודים של כמה חודשים או שנתיים ובמוסדות לימוד אקדמיים אפילו ארבע שנים. ניתן למצוא מוסדות לימוד, המספקים את מסלול הלימודים הזה במרכזי הערים בארץ וניתן גם ללמוד מהבית באמצעות רשת האינטרנט בשיעורים אחד על אחד עם מורה.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי איפה ללמוד עיצוב גרפי תנאי הקבלה ללימודים

1. ידע מערכת ווינדוס יהיה תנאי מקדים ללימודים שלכם. אם אין ברשותכם ידע בסיסי בהפעלת המחשב, תצטרכו לעבור קורסים להכרת המחשב לפני תחילת לימודי העיצוב הגרפי.

2. ידע בסיסי פלוס בשפה האנגלית מהווה יתרון בלימודים, מאחר וכל ממשקי התוכנות הגרפיות כתובים באנגלית ומושגים מתחום הגרפיקה אף הם באנגלית. אם בהמשך הדרך תרצו לשפר את המיומנות שלכם או לקבל עדכוני תוכנה, תצטרכו לקרוא את הפקודות בשפה האנגלית ולדעת איך להתמצא בתוכנה.

3. סבלנות ונכונות להקדיש הרבה זמן לתרגול והכנת שיעורי בית ומטלות. ככל שמקדישים יותר זמן לתרגול, כך לומדים לעבוד במהירות, במיומנות ובמקצועיות. לא ניתן להגיע לרמה מקצועית מבלי להשקיע זמן רב בתרגולים.

[youtube yCK-I2RWBHw]
בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

איפה לומדים קורסים עיצוב גרפי קצת על הלימודים

הדבר הראשון שצריך בשביל להצליח בתחום הוא לתרגל עוד ועוד.. אתם תקבלו מטלות ושיעורי בית בעיצוב ובכדי להטמיע את החומר שתלמדו, תבצעו עבודות שונות, החל מאיורים דיגיטלים ללוגואים ועיצוב מודעות פרסום לשם קידום מכירות וכלה ביצירת חוברות ועימוד ספרים לתעשיית הדפוס. בלימודי העיצוב הגרפי החשיבה היצירתית לוקחת חלק מאד חשוב. מבלי שתבינו מה עומד מאחורי עיצוב מסויים, לא תדעו כיצד ליצור ולהתאים עיצוב ללקוח שלכם, לא תדעו כיצד להעביר נכון את המסר שתידרשו להעביר.
במהלך הלימודים אתם תלמדו לעבוד עם תוכנות גרפיות ותפתחו את המיומנות עד שתוכלו ליצור עיצוב במהירות וביעילות. התוכנות שאותן תלמדו הן תוכנת הפוטושופ בה תוכלו לעצב ולעבד תמונות, תוכנת האילוסטרייטור, בה תוכלו ליצור איורים דיגיטליים ללוגו ותוכנת האינדיזיין שהיא אינה תוכנה גרפית, אלא תוכנה לעימוד טקסט ואלמנטים גרפיים. תכנה לעימוד ספרים ועוד.

[youtube Mg2pmmMHsiU]
בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/