איפה לומדים מעצבים גרפיים בצפון

בחורה עם מחשב נייד

איפה לומדים מעצבים גרפיים בצפון

גרים בצפון ורוצים ללמוד להיות מעצבים גרפיים ולעסוק בתחומי ההייטק? זה כיף ללמוד מה שאוהבים, במיוחד אם אתם אוהבים עיצוב גרפי, אבל לא מספיק לאהוב את המקצוע חייבים גם להיות טובים מאוד בו, עולם העבודה למעצבים הגרפים הוא עולם תחרותי ביותר ותמיד צריך למצוא מה השונה אצלך ממעצבים אחרים, תוכלו ללמוד על עצמכם ועל הייחודיות שבכם תוך כדי לימודי עיצוב גרפי.

 

ללמוד בחיפה ללימודי תעודה את עולם העיצוב והחוקים בתחום זה – להלן מידע אודות לימודי הגרפיקה הממוחשבת.

כנסו וצפו בסרטוני הסבר אודות בית הספר לגרפיקה ממוחשבת בחיפה

איפה לומדים מעצבים גרפיים בצפון לעבוד בצורה מקצועית נכונה, רצינית ומעמיקה

ללמוד בחיפה ללימודי תעודה את עולם העיצוב והחוקים בתחום זה – להלן מידע אודות לימודי הגרפיקה הממוחשבת.

כנסו וצפו בסרטוני הסבר אודות בית הספר לגרפיקה ממוחשבת בחיפה

[youtube ods7BjZ_0Lg]

אתם תלמדו בעיקר לעבוד בצורה מקצועית נכונה, רצינית ומעמיקה, תלמדו חומר שיעזור לכם להסתכל על הדברים בצורות נוספות שונות אפילו ממה שהייתם רגילים אליו, הדבר יתאפשר בזכות פיתוח של חשיבה גרפית נכונה חזקה, שתיבנה לאט לאט ע"י הבנה של מושגים רבים מעולם העיצוב, מושגים כמו קומפוזיציה נכונה, לדעת למקם אלמנטים בסדר מתאים כך שיוכל לשרת את המטרה העיקרית שהיא להעביר מסר חד ומובן לצופה.

מושג נוסף הוא תורת הצבע, חובה להבין שיש צבעים שונים ומשונים ושאפשר כמובן ליצור צבעים אלו מצבעי היסוד, ומה כל צבע יכול להביע איזו אווירה הוא יכול לשדר, למה משתמשים לפעמים בצבעים חמים ולפעמים בצבעים קרים, איך עובד השילוב של 2 משפחות הצבעים, כדי להעביר מסר חשוב שתדעו באילו צבעים ניתן להשתמש ומדוע.

מושג נוסף קשור לטיפוגרפיה, תורת האות, ההבנה שיש סוגי אותיות רבים כל כך, שכל סוג יכול להשרות אווירה אחרת על העיצוב ומשמע להעביר את המסר בצורה אחרת, השאלה היא אם מושגת מטרת המסר הברור החד והמובן.

לעבוד עם התוכנות הגרפיות המעודכנות ביותר שקיימות בשוק איפה לומדים מעצבים גרפיים בצפון

[youtube 8p0BSBS6irA] כמובן שתלמדו לעבוד עם התוכנות הגרפיות המעודכנות ביותר שקיימות בשוק, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה שהינה תוכנה מצויינת לגבי כל מה שקשור בעיבוד ועיצוב של תמונות קיימות, ניתן כמובן גם לצייר עם תוכנת הפוטושופ ו"לפסל " בצבעים עמה באמצעות כלי המריחה.

בנוסף לתוכנת הפוטושופ אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית גם כן על התוכנה הוקטורית המצויינת אילוסטרייטור, מדובר בתוכנה אינטואיטיבית, נוחה לשימוש, האלמנטים שתרצו להדפיס בה ייצאו בדפוס בצורה חדה ומובנת מבלי לפגוע באיכות האלמנט.

תוכנה נוספת שחשוב מאוד שתכירו ותלמדו על פיה היא תוכנת האינדיזיין, מדובר בתוכנה אינטואיטיבית נוחה מאוד שאין אף בית דפוס, או משרד פרסום שלא מחפש מעצב גרפי שמבין גם איך לבצע דברים בתוכנה זו. ניתן לעמד טקסטים שלמים עם תמונות, לסדר אותם בטבלאות, לטפל בצבעים בזכות כלי ה swatch שם תוכלו להגדיר לכל צבע את הערך שלו ב cmyk, פרויקטים של ספרים, קטלוגים מגזינים, מודעות בעיתון, עלונים וכו'.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/