איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת

בחורה עם מחשב נייד

איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת

תוכנת פוטושופ היא אומנם תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת בעולם ואותה כל מעצב גרפי חייב למוד אך יש עוד לא מעט דברים לדעתמעצב גרפי טוב, שמקבל פרוייקט לעבודה, צריך לדעת לתכנן אותו מתחילתו ועד לסופו וכמובן שצריך לדעת גם איך לבצע אותו. את כל זה לומדים בקורס עיצוב גרפי. קורס שיעביר את תכנים המתאימים לדרישות השוק. על התלמידים לבדוק ולדעת מה התוכן הנלמד בקורס אליו נרשמו, מה רמת הלימודים והאם או איך מקבלים תלמידים מתקשים תמיכה מהמורה. חשוב גם לדעת אם בונים תיק עבודות במהלך הלימודים.

[youtube 1kkseMTya1A]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

איפה כדאי ללמוד גרפיקה ממוחשבת מה צריך לדעת על בית הספר שלומדים בו?

ראשית, כדאי שלא תבדקו מקום אחד אלא יותר מזה. אל תקפצו על בית הספר הראשון הנקרה בדרככם ואל תתעצלו; בדקו את כל הפרמטרים לפני ההרשמה לבית הספר המיועד. בדקו אם אותו בית ספר נמצא ברמה גבוהה מספיק, האם הוא מלמד את כל התכנים החשובים בגרפיקה שעליו ללמד, האם התכנים מתאימים לעידן ההייטק, הפייסבוק והסמטראפון שלנו. הרי אנחנו רוצים ללמוד את מה שהכי טרנדי בכדי שהכישורים שלנו יתאימו לדרישות במקומות העבודה הפוטנציאלים. שימו לב שמקומות עבודה רבים דורשים ידע בתוכנות הכי מעודכנות שיש בשוק, ידע בעיצוב לאפליקציות טאבלטים, ידע באיור לאפליקציות לילדים, לידיעה בעיצוב ועימוד קטלוגים ועוד. כמעט ולא תמצאו מקומות עבודה שיחפשו מעצב היודע לעבוד על הגרסאות הקודמות או על תוכנה ישנה כמו פריהאנד. וודאו שלומדים את התוכנות והגרסאות המדכנות ביותר בתחום.

ללמוד אילוסטרייטור פוטושופ ואינדיזיין ללמוד להיות גרפיקאי עבודה נכונה ומקצועית.

קורס איכותי ילמד אתכם איך לעבוד בצור הטובה ביותר. תוכנות כמו פוטושופ, שהיא תוכנה מעולה לעיבוד ועיצוב תמונה, אילוסטרייטור, שהיא תוכנה מצויינת ליצירת לוגואים איכותיים ובה כל יצירה היא וקטורית ותוכנת האינדיזיין, שהיא תוכנה שלא מיועדת לצורכי גרפיקה כי אם לצורכי עימוד וסידור של ספרים, קטלוגים מגזינים וכו'. רבות מחברות ההייטק דורשות שהמעצב יידע את שלושת התוכנות הללו גם יחד ושיציג בפניהן תיק עבודות מקצועי, שנעשה בעיקר בתוכנות הללו. אל תשכחו לבדוק שיש הכנה של תיק עבודות בשביל להראות אחר כך.

היום בעידן המודרני יש גם קורסים און ליין וגם את זה כדאי לבדוקפוטושופ ככלי לעיצוב גרפי

[youtube X2HLLr4H6cI]

את פוטושופ כמעט אין מי שלא מכיר, זו תוכנת עיצוב ועיבוד תמונות המתקדמת ביותר בעולם. בעולם המודרני קיימים כלים רבים בהם משתמשים לעיצוב גרפי, בין הכלים הרבים ניתן למצוא תוכנות כמו פוטושופ או אילוסטרייטור המהוות את עיקר השימוש בעיצוב גרפי ממוחשב. היום ניתן להשתמש בתוכנת פוטושופ לעיצוב גרפי ובכל תחום אחר הקשור בעיצוב כגון עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב פרסומות, עיצוב דגמים ואפילו אדריכלות כמו גם דברים רבים אחרים.

פרסום סולו

מי לא עושה שימוש בתוכנה הזו? כמעט כולם עושים, מעצבים רבים משתמשים בתוכנת פוטושופ כדי ליצור יצירות אומנות, פרסומות, תמונות, אתרי אינטרנט מגוון רחב של עיצובים גרפיים מיוחדים במינם.

 

[youtube rSJAodv7BQ4]

כמה מילים על תוכנת PHOTOSHOP שימוש בפוטושופ בעידן המודרני

 

היום עושים שימוש בפוטושופ כמעט בכל דבר ובעיקר בכל מדיה. בפרסומות בטלוויזיה, פרסומות בשלטי חוצות ואתרי אינטרנט המעוצבים כולם באמצעות פוטושופ או כל תוכנה אחרת שמתאימה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

היום ניתן ללמוד פוטושופ במגוון שיטות ובמגוון בתי ספר שמלמדים את התחום. לימודים אלו הם לימודי תעודה, בסוף כל קורס שכזה מקבל התלמיד תעודת בוגר קורס פוטושופ.

 

היום לא חייבים לצאת מהבית בכדי ללמוד את תוכנת פוטושופ, אין צורך אפילו לקום מכיסא המחשב. תוך כדי עבודה במחשב האישי ניתן לקבל קורס פוטושופ שלם ובסופו אף לקבל תעודה המעידה על הלימודים!

 

איך זה עובד בפועל?

 

אילוסטרייטור

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

זה מתחיל עם תוכנה שהתלמיד מקבל אישור לעשות בה שימוש, תוכנת שיתוף של מחשבים כך מקבל התלמיד תמונה שבה צופה באמצעות המחשב במתרחש במחשבו של המדריך. כך בעצם מסביר המדריך על תוכנת הפוטושופ ובעצם באמצעות אוזניות ומיקרופון יוצר דו שיח ולמעשה שיעור שלם באמצעות המחשב בלבד ללא עזרים נוספים. קורס פוטושופ שכזה הינו קורס מבוקש מאוד ומוערך מאוד שכן בוגריו מקבלים תעודה המסמיכה אותם כבוגרי קורס פוטושופ און ליין, כמו לימוד בכל מקום פורמאלי אחר..

 

ניתן גם לעשות את זה בדרכים אחרות

 

כדאי ללמוד און ליין אך יש עוד אופציות קיימים בשוק קורסים נוספים על תוכנות כמו פוטושופ ובניהם ניתן למצוא קורסים באמצעות טקסט ותמונות המסבירים כיצד לבצע פעולות מסוימות בתוכנות השונות

 

יש גם לא מעט סרטוני וידאו המסבירים כיצד לבצע פעולות מסובכות יותר באמצעות פוטושופ כדי ליצור יצירות אומנות של ממש. אך בעצם אף קורס אינו כמו קורס פוטושופ און ליין באיכות ובעיקר בנוחות שכן אין צורך לצאת מהבית וניתן ללמוד מכל מקום בו יש חיבור לאינטרנט.

פרסום סולו

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/