אינסטלטור בפתח תקווה מדבר על סוגי סתימות ואיך להתמודד איתן

בחורה עם מחשב נייד

אינסטלטור בפתח תקווה מדבר על סוגי סתימות ואיך להתמודד איתן

המים עולים על גדותיהם, הריח נורא, הצבע עכור ואין לכם מושג למה זה קורה? אתם לא הראשונים והאחרונים שיידרש מכם להתמודד עם סתימות בצנרת. רגע, האם אלו הן סתימות בצנרת? אם כן איך פותרים אותן בצורה נכונה? אינסטלטור בפתח תקווה או אינסטלטור בתל אביב ישמחו לספק לכם את התשובות כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

איך משחררים סתימה בכיור?

אפשר לדבר על פתיחת סתימות בכיור באמצעות פומפה, כן הכלי שאתם מכירים, הנאמן והישן, אם יש לכם סתימה ולכלוך קל בתחילת הצנרת תוכלו לפתור את הבעיה. מאידך, אם הלכלוך כבר התעמק והוא מורכב מחפצים גדולים יותר- סביר להניח שזה לא יספיק לכם. אם הלכלוך קרוב לחור הניקוז, תצליחו להתגבר ואם לא? יידרש מכם להתקשר אל אינסטלטור בפתח תקווה שיידע לתת לכם מענה בזמן.

ומה קורה אם יש סתימה באסלה

יש כמה וכמה סיבות לסתימה של אסלה, ביובית בפתח תקווה יענה לכם כי מדובר בהשלכת גלילי נייר טואלט שלמים והרבה מעבר שיער או אפילו צואה. כאשר מדברים על אסלה, כאן הבהילות אף קשה יותר ומזמנת את שירותי האינסטלציה מבלי לנסות לפתור את זה לבד. את התשובה לכך אתם בטח יודעים.

סתימה בביוב של הבית

אם מדברים על סתימה מורכבת בבית, זו סתימה בביוב ולא צריך להרחיב כדי להגיד כמה היא יכולה להתעצם אם לא מטפלים בה. את זה אתם חייבים לעשות אך ורק על ידי אינסטלטור במרכז שיגיע ויבצע שטיפה של הצנרת במכנה עם לחץ מים גבוה. לרוב, כאשר יש סתימה בביוב, נעזרים במה שנקרא "שירותי ביובית".

למידע נוסף בקרו באתר שלנו והבטיחו את השירות שיציל אתכם מהבעיה.