אין סיבה לדאגה: Revanesse העלמת "קמטי דאגה"

חומר מילוי לקמטי דאגה, המבוסס על חומצה היאלורונית טבעית וחדישה אשר מחיה את העור ומחזירה את הנפח ומעלימה קמטים

פרומדיקס - מילוי קמטי דאגה צילום יחצ

חברת פרומדיקס  משיקה לראשונה את Revanesse – חומר מילוי ל"קמטי דאגה", המבוסס על חומצה היאלורונית טבעית וחדישה אשר מחיה את העור ומחזירה את הנפח ומעלימה קמטים. הטיפול מגיע עם חומר האלחוש לידוקאין התורם להפחתת תחושת האי נוחות בעת הטיפול.

מעבר לתהליך ההזדקנות ישנם אלמנטים נוספים אשר גורמים להפחתת יכולתו של העור להפיק חומצה היאלורונית. חשיפה לשמש, עישון, תזונה, מתח נפשי, גורמים תורשתיים ועוד גורמים לעור לאבד את נפחו ורקמת השומן שבו, על כן פיתחו את Revanesse.

Revanesse נחשב לאחד החומרים המובילים בעולם לעיצוב השפתיים, ואף זכה בפרס ועדת האסתטיקה בפריז. החומר מיוצר בטכנולוגיה ייחודית המאשרת תוצאות טבעיות המחזיקות לאורך זמן.

פרומדיקס – מילוי קמטי דאגה צילום יחצ

מוצרי Revanesse, הם משפחת חומרי מילוי קמטים המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומשמשים לטיפול בסימני הזדקנות. המוצרים הוכחו כבטוחים ויעילים על ידי רשויות הבריאות המחמירות ביותר בעולם –ביניהן ה-FDA האמריקאי, הCE- האירופאי והאמ"ר הישראלי.

קו המוצרים של Revanesse מיוצר בטכנולוגיית Thixofix המספקת חומרי מילוי איכותיים ובטוחים עם מרקם חלק ואחיד במיוחד, המחזיקים לאורך זמן.

מוצרים מתפרקים לאורך זמן באופן טבעי בעור ואינם מכילים רכיבים מן החי.הם מיוצרים תוך שימוש בריכוז הגבוה ביותר של חומצה היאלורונית (HA) לתוצאות מקסימליות.HA היא מולקולת סוכר הנמצאת באופן טבעי בגופנו ומאפשרת לעור להישאר מוזן בלחות בזכות יכולתה המופלאה לספוח מים בכמות של עד פי אלף ממשקלה. ספיחת המים מייצרת נפח וגמישות בעור.

משפחת מוצרי Revanesse מיוצרת על ידי Prollenium Medical Technologies, חברה זוכת פרסים הממוקמת בקנדה. Revanesse מיוצרת במפעל מתקדם ומופצת ביותר מ-80 מדינות רחבי העולם. מחקרים ממושכים ובקרה קפדנית מתבצעים על כל חומרי הגלם לאורך כל תהליך הייצור. בסוף התהליך כל מזרק נבדק ונבחן ויזואלית.

פרומדיקס – מילוי קמטי דאגה צילום יחצ

הטיפול ב-Revanesse מהיר, פשוט ואינו פולשני.הטיפול לוקח כרבע שעה ואינו דורש זמן החלמה.מיד לאחר הטיפול תרגישי בהבדל והתוצאות רק ישתפרו בשבועות שאחרי ההזרקה.זמן החלמה מינימלי,לאחר הטיפול ניתן לחזור לחיים הרגילים מבלי להזדקק לזמן החלמה כלשהוא.

מחיר טיפול: בין 1500 ₪ ל-2000 ₪ למזרק.
ניתן לערוך את הטיפול להעלמת "קמטי דאגה" אצל רופאים מתמחים ברחבי הארץ.

ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ