אין מחיר לשקט הנפשי שלכם

בחורה עם מחשב נייד

לא מעטים אלו המודים כי הם היו רוצים מאד להיפגש עם פסיכולוג לשיחה בארבע עיניים, כאשר הטיעון שלהם מדוע הם לא עושים זאת הוא נטו כלכלי. אכן, פגישה עם פסיכולוג אולי עולה לכם כסף, אך באותה הנשימה, הרי שאין מחיר לשקט הנפשי שלכם. לכל אחד יש את ההוצאות שלו, אך בסופו של דבר מה שקובע הוא סדר העדיפויות שלכם –  שנו אותו ותוכלו גם אתם להגיע לפגישה עם ד"ר ירון זיו.

 

מסעדה אחת פחות בחודש:

 

רבים כיום מוציאים את מיטב כספם על מסעדות יוקרה ועל אכילה מחוץ לבית. אכן, החוויה הגדולה שבאירוח במסעדה הינה שווה את הכסף שאתם מוציאים, אך בעת שישנם דברים נוספים שהייתם רוצים לעשות עם כספכם, הרי שאולי כדאי לוותר על מסעדה אחת ולהקדיש את הסכום הזה לפגישה אצל פסיכולוג כמו ד"ר ירון זיו. אחרי הטיפול והתוצאות שישתקפו מולכם, תשימו לב כי בפעם הבאה שתגיעו אל המסעדה, לאוכל יהיה טעם טוב יותר…

 

פחות פריט לבוש, יותר שקט נפשי:

 

כיום גם נשים וגם גברים מוציאים המון כסף בחודש על חידוש המלתחה שלהם. הרצון ליישר קו עם הטרנדים החמים של עולם האופנה, מביא רבים להוציא המון על ביגוד. נסו להצטמצם במותרות מסוג שכזה ותוכלו להשקיע את הכסף הזה בשיחות מועילות ועמוקות עם ירון זיו.

 

משקיעים בנפש ונהנים מתוצאות גם כלפי חוץ:

ההשקעה בנפש שלכם היא ההשקעה הראויה ביותר שתוכלו לעשות. לא בכדי מוכר לכולם צמד המילים "בריאות הנפש", שכן צריך לדאוג גם לה. קבעו עוד היום פגישה עם ירון זיו ותזכו בשקט הנפשי לו אתם מייחלים.