אין כמו להתחיל את הבוקר עם קפה איכותי

בחורה עם מחשב נייד

כבר מספר חודשים שאני מנדנדת לבעלי, שהגיע הזמן שנשדרג את חווית הקפה בביתנו ונרכוש מכונת קפה, והוא תמיד עונה לי: "עזבי, בשביל מה אנחנו צריכים את זה? הקפה בקופסאות מספיק לנו".

מעכשיו אני כבר לא צריכה לנדנד: חברת NESPRESSO ישראל פינקה אותנו ושלחה אלינו להתנסות את +NESPRESSO LATTISSIMA , ה"צעקה האחרונה" והחדשה בתחום מכונות הקפה.

 

המכונה הגיעה אלינו לפני מספר שבועות ומאז אנחנו מרגישים שנחשפנו לעולם שלם וחדש של חווית לגימה.

אפילו בעלי, שהוא סקפטי בד"כ, ממש מתלהב ומסכים שכבר מזמן היינו צריכים לקנות מכונה שכזו.

אז נכון שבשנים האחרונות גם הקפה בקופסאות השתפר והשתדרג פלאים, וחלק ממוצרי הקפה ממש לא רעים, אך עדיין לא ניתן להשוותם לאיכות ולארומה של הקפה שמתקבל ב-NESPRESSO LATTISSIMA.

אגב, מאז שיש לנו את המכונה אנו זוכים לביקורים של חברים וקרובים, אותם לא ראינו הרבה זמן, ובאים ללגום קפה…בקיצור, פתחנו בית קפה קטן בבית 🙂

אז מה אהבנו במכונה?

קודם כל ומעל לכל- הטעם: ההבדל בין הקפה במכונת NESPRESSO LATTISSIMA, לבין הקפה בקופסאות, מורגש ומובהק. הקפה איכותי, טרי, חם, מוקצף בנדיבות וטעים ביותר, ברמות שעד היום יצא לנו לשתות רק בבתי קפה איכותיים.

לגבי הקצף, במכונה קיים ווסת יחודי, שבאמצעותו ניתן לקבוע, כל אחד לפי רצונו וטעמו, את היחס בין כמות החלב לכמות הקצף. אנחנו באופן אישי אוהבים הרבה קצף בקפה שלנו .

בקיצור, אנחנו ממש נהנים לפתוח כל בוקר עם כוס קפה איכותי.

ניתן להכין במכונה 4 סוגי קפה עיקריים: אספרסו קצר ואספרסו ארוך

הפוך גדול והפוך קטן

באתר האינטרנט של NESPRESSO ישראל ניתן למצוא מתכונים נוספים ומיוחדים.

המגוון: נספרסו מציעה מגוון של 12 תערובות קפה במגוון טעמים, שישביעו את רצונו של כל אנין טעם. תערובות האספרסו מכילות פולי קפה משובחים ממטעי הקפה הטובים בעולם, במגוון טעמים וסוגים, לספלים גדולם או קטנים.

מידי שנה מציגה NESPRESSO תערובת קפה מדהימה במהדורה מוגבלת למשך תקופה קצרה.

השנה השיקה חברת Nespresso במהדורה מוגבלת את תערובת ה- Dhajana- שילוב מעודן בין פולי קפה מסוג ערביקה מקוסטה ריקה וקולומביה בקלייה קלה, לבין פולי קפה מברזיל ופולים מסוג רובוסטה מהודו שנקלו קלייה ממושכת. מדובר ב תערובת קפה ייחודית במהדורה מוגבלת היישר מאדמות ברזיל, קולומביה, קוסטה ריקה והודו

על התערובת ניתן לקרוא בבלוג     כאן.    

התנסות שלנו במכונת NESPRESSO LATTISSIMA :

בשעות הבוקר המוקדמות החלטנו לפנק את עצמנו בקפה איכותי וניסינו את המכונה:

 הפעלת המכונה

סרטון פלאש

גודל המכונה: המטבח שלנו לא גדול, ולכן NESPRESSO LATTISSIMA , שהיא מכונה קטנה וקומפקטית (32X17 ס"מ), שתופסת מעט מקום על השיש במטבח, מתאימה לנו בול.

קלות ההפעלה: הכנת הקפה פשוטה ביותר, מכניסים קפסולה ולוחצים על אחת מארבע האפשרויות לסוגי קפה, וזהו, הקפה הטעים מוכן.

קל לניקוי: בתור חובבת ניקיון מושבעת, חשוב לי מאד שגם המכשירים בביתי יהיו נקיים. שמחתי לראות של-NESPRESSO LATTISSIMA מנגנון ניקוי עצמי של מיכל החלב. לוחצים על כפתור הניקוי והמיכל מתנקה בעצמו. כמו כן מדובר במכונה מודולרית וקלה לניקוי.

http://youtu.be/sY8OVUVERFg

כמו כן, חלקים עיקריים של המכונה מתפרקים בקלות רבה וניתנים לניקוי מהיר וקל:

השירות: אהבנו את השירות שמציעה חברת NESPRESSO ישראל– ניתן להזמין את הקפסולות הביתה דרך אתר האינטרנט של החברה או דרך הטלפון.  לצורך מתן שירות אישי ללקוח נפתח מועדון נספרסו אשר באמצעותו ניתן להזמן את הקפסולות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

החברה מבטיחה כי הקפסולות יגיעו במהירות וללא דמי משלוח, בהזמנה של 10 שרוולים (100 קפסולות ומעלה) בגוש דן המורחב, או בהזמנה של 20 שרוולים (200 קפסולות) מחוץ לגוש דן המורחב.

חידוש נוסף ומרענן הינו, שהמכונה מגיעה עם אחריות לשנה, אך אין צורך לחדש את האחריות בתום השנה. מה הכוונה? נניח שלאחר 3 שנים יש תקלה במכונה, אך לא חידשנו את האחריות אחרי שנה. מה עושים? לא צריך לדאוג, מתקשרים למרכז השירות ,מחדשים את האחריות לשנה מיום התקלה וטכנאי יגיע במהירות. כך לדוגמא, חסכנו שנתיים של תשלום אחריות. נשאלת השאלה, מדוע חברות אחרות לא חשבו על רעיון גאוני זה….

חסכונית בחשמל: המכונה נכבית מעצמה תוך 9 דקות (ניתן לשנות לכיבוי עצמי לאחר חצי שעה או שמונה שעות).

הבוקר תפסתי את בעלי שותה קפה איכותי ממכונת Nespresso LATTISSIMA

פרטים נוספים על מכונה ניתן לקבל באתר:

http://www.nespresso.co.il/html/machineLattissima_plus_wh.html

מחירון למכונות אספרסו וקפסולות ניתן למצוא כאן:

http://www.nespresso.co.il/html/FaxOrder_03_05.pdf