אימון (קאוצ'ינג) לעסק שלך

בחורה עם מחשב נייד

חדר אימון מתוקן

לבעלי עסקים קטנים מגוון רחב של תחומים אותם עליהם לנהל – הם אחראיים על השיווק, ניהול הכספים, שירות לקוחות ועוד תחומי אחריות רבים. בעולם עסקי משתנה ודינמי, כדי להיות בעל עסק מצליח צריך לשכלל מיומנויות ולדאוג לפיתוח תמידי של חלקי העסק השונים.

האימון מתאים לבעלי עסקים קטנים, לאלו שנמצאים בשלב ההקמה וגם למי שרוצה לעשות את הצעד לעבר פתיחת עסק חדש.

באימון נבחן את המקום בו אתה נמצא היום אל מול המקום אליו אתה רוצה להגיע – התמונה המיטבית של העסק. מתוך הגדרת המקומות האלה נבנה תוכנית עבודה מפורטת וברורה על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. בתהליך נברר מהם סדרי העדיפויות שלך, תפיסותיך והערכים החשובים לך באמת. נשתמש בחוזקות שלך כדי להניע אותך לפעולה ונלמד מהם הגורמים שמעכבים אותך בדרך להשגת מטרותייך.

התנהלותנו בעסק היא לרוב תמונת מראה להתנהלותנו בחיים, מניהול העסק נוכל ללמוד רבות על התנהלותנו בחיים האישיים וההפך. כמו בחיים הפרטיים, גם לניהול עסק ישנו פן רגשי. יתכן שיש התמודדויות מסוימות שאנחנו מעדיפים לדחות או סיטואציות שמובילות אותנו למצב רוח ירוד ומקשות עלינו לתפקד במיטבנו. בתהליך נשים דגש על התנהלות מתוך שמחה ותשוקה לעשייה.

במפגשים אני משלבת טכניקות מעולם ההתמקדות (focusing) , זהו תהליך פשוט ועוצמתי המאפשר לנו להיות בקשר עם החוויה הפנימית בתוך גופנו. חיבור זה מזמין אותנו לדייק את תחושותינו ולזהות את רצונותינו האמיתיים. דבר המוביל להקלה, בהירות והזדמנות לשינוי.

עוד קצת פרטים:

המפגשים נערכים אחת לשבוע, למשך שעה ורבע.

הקליניקה נמצאת בתל אביב, ניתן גם לקיים אימון טלפוני או בסקייפ

אימון נמשך כ-12 מפגשים.

ניתן לקיים שיחת היכרות טלפונית או פרונטלית ללא התחייבות או תשלום

עלות מפגש הינו 220 ₪

קיימת אופציה למפגש חד פעמי ליצירת בהירות בנושא מסוים או סידרה של 3 מפגשים לפתרון בעיה נקודתית.

התקשרו 053-8204939 או השאירו פרטים ליצירת קשר

(f) מצדה שפי – אימון והתמקדות לעסקים קטנים