אימון עם בן/ בת הזוג

אימון עם בן / בת הזוג

זה כבר שנים שאני מנצלת את השעות הפנויות שלי לאימון עם בן זוגי. לא תמיד אנחנו מצליחים לפנות זמן לאימונים בגלל אילוצים אבל אנחנו הגענו למסקנה שזה לא תירוץ.

אז נכון,לוח זמנכם צפוף, עבודה, לימודים, ילדים, משפחה זה בהחלט מאתגר למצוא זמן להכל: לעבוד, לשמור על שגרת אימונים, לטפל בבית ובמשפחה וגם לטפח את הזוגיות.

אך למרות זאת,לא מעט זוגות בוחרים לבלות זמן איכות באימונים משותפים, כך הם מצליחים לשמור על שגרה רציפה של אימונים ופעילות גופנית, ומצליחים לשמר את הזוגיות ולגוון את אורח החיים המשותף שלהם כזוג.

המלצתי אליכם היא כזאת, נצלו את הימים הפנויים כמו שבת בבוקר, התחילו בריצה משותפת או הליכה. לאחר מכן ניתן לעשות תרגילי כוח, כמו כפיפות בטן ושכיבות סמיכה. טיפ נוסף במידה והאימון קרוב לפארק, ניתן ואף רצוי להשתמש במתקני הספורט במתחם הפארק.

טיפ נוסף- ארוחת בוקר זוגית יחד אחרי האימון או אפילו כדאי לכם לשבת לאיזה קפה קטן, אמנם תהיו עייפים אחרי האימון אך מאוד מרוצים.

כמובן שאתם לא חייבים לעשות רק אימוני ריצה, הליכה וניתן גם לעשות אימוני כוח משותפים, כגון: קרוספיט, חדר כושר, אימוני משקולות (אם יש לכם בבית).

רוצים לקחת את זה שלב אחד קדימה? קיימים מספר רב של סטים לבגדים ממש יפים שתוכלו להתאים ולצאת לאימון יחד אבל זה רק למגזימים ביותר 🙂

לסיכום- קיימים מגוון רחב של אימונים זוגיים שניתן לעשות, חשוב כמובן לעשות אותם לפי היכולת של כל אחד מבני הזוג, רצוי אף ללבוש את בגדי הספורט הנכונים והזולים כדי שתוכלו לשבת בבית קפה אחרי האימון:).

לעוד בנושא ולפוסטים נוספים חפשו אותי גם בפייסבוק ואני נמצאת גם באתר שלי.

 

אימון עם בן / בת הזוג