אימון כושר : להתאמן יעיל עםם השורד מישל טרוני

בחורה עם מחשב נייד

מישל טרוני (34) כוכב הישרדות מציג את shape|UP תוכנית הכשרה להאצת החיטוב.

"התמדה, משמעת עצמית ומוטיבציה הן לא תכונות מולדות"

כוכב הרשת הישרדות VIP ומאמן הכושר שמחזיק את תואר מר ישראל [3 פעמים ],טוען שכל אחד יכול להגיע לגוף חטוב ושבעזרת תכנית אימון מתאימה קל יותר לפתח את שלושת התכונות הנחוצות כדי לחייך בסוף התהליך ולהגיע אל המטרה .טרוני הוא מנטור מוביל בתחום האימונים וגם הפרזנטור של חברת ישראלבודי יותר מכעשור.

עםם מישל טרוני
עםם מישל טרוני

 

מרות שסיים לא מזמן את הצילומים להישרדות VIP 2019, מישל טרוני (34) לא נח לרגע. בין כתיבת תסריטים וסרטונים ויראליים ברשת שהפכו אותו לכוכב יוטיוב יבלתי מעורער ,לבין אימוני כושר במכון , טרוני הוציא לכבוד שנת 2019 תכנית אימונים ייחודית משלו.

לדברי טרוני, תוכנית האימונים שלו בנויה על שגרת אימון נכונה שהוא מנחיל למתאמנים שלו כדרך חיים. טרוני מסביר שתוכנית אימון ארוכה לא מתאימה לכולם "ברור לי שהיום בעידן האינסטנט אנשים רוצים תוצאות,הכל היום מהיר, שיגרת החיים עמוסה והכל צריך להיות עכשיו, בגלל זה את תכנית האימונים שלי בניתי על מיקוד שהחשיבות היא  להביא תוצאות למתאמן כבר אחרי חודשיים-שלושה תוך כדי דגש על קיצור זמן האימון בחצי.

טרוני שזכה לא פחות משלוש פעמים בתואר מר ישראל סוחב על הזרועות שלו ניסיון רב, ניסיון שאפשר לו לשלב את שגרת החיים  העמוסה שלו עםם תכנית אימונים שמובילה לתוצאות מהירות ,הוא מסביר שהכל התחיל שחיפש שיטת אימונים קצרה שתאפשר לו להתמיד, להמשיך להתאמן מתוך משמעת עצמית ולהשאיר את גחלת המוטיבציה שלו דולקת.

מישל, מה מיוחד בתכנית האימונים שלך?

אני חי את עולם האימונים יותר ממחצית מהחיים שלי ,הייתי מתאמן מקצועי,אימנתי תקופה מאמנים ואני מכיר את סוגי המתאמנים מתחילים,מתקדמים ומקצועיים ואני מבין שמתאמנים בראש ובראשונה צריכים ליווי,עכשיו ביננו לא לכל אחד יש את האפשרות לעבוד עם מאמן אישי ולשלם לכל אימון 180-300 ש"ח.

ומהסיבה הזאת ,בעידן שלנו שבו הכל כל כך נגיש, אתה יכול להביא את הניסיון שלך לכל מתאמן באונליין ,ללוות ולדאוג שהמתאמן מיישם שגרת אימונים יעילה שתביא אותו לתוצאות מהירות במינימום זמן וכל זה גם מבלי למשכן כליה [הוא מצחקק]