אימון הקרוספיט הראשון שלי

בחורה עם מחשב נייד

אני זוכרת את היום הזה, ההרגשה היא כאילו הגעתי למקום עבודה חדש, עם כל החששות של האם אני נמצאת במקום הנכון, כך התחיל אימון הקרוספיט הראשון שלי.

שנים התאמנתי במכון כושר, הצלחתי ליצור לעצמי שגרת אימונים ואף הצלחתי לשלב זאת עם העבודה. אך משהו הרגיש חסר, נבנתה לי תוכנית אימון שהייתי עושה בצורה קבועה במשך כמה חודשים, אך לא ראיתי שאני מגיעה לתוצאות.

ואז שמעתי על אימון הקרוספיט, והחלטתי לקבוע אימון ניסיון. כאשר הגעתי לאימון הייתי פשוט בהלם, ה- "box" כך נקרא המקום, היה מלא באנשים, הגעתי לקראת סוף האימון שהיה לפניי וראיתי אנשים גמורים, עיייפים, אך מאוד מרוצים.

בעבר הייתה תוכנית שנקראת "האיש הכי חזק בעולם", כך מרגיש האימון בקרוספיט, עם אימונים מתחלפים, עבודה דינאמית והמון תרגילים שלא הכרתי בעבר ובעיקר הכי חשוב הפן החברתי.

האימונים בקרוספיט מתנהלים בקבוצה, לא אשקר יש תחושה של תחרות, אך עדיין הפן החברתי הופך לחלק מהנה מאוד באימון, וסבלך הוא סבלם של אחרים וכולם "סובלים" במידה שווה ואף עוזרים אחד לשני על מנת לסיים את האימון.

אחזור ליום האימון הראשון שלי ולחששות שליוו אותי במהלך האימון. שנים ששמעתי מאנשים שלא כדאי ללכת לאימון קרוספיט בגלל שהם טוענים שנפצעים באימון, אז נכון אפשר להיפצע, אבל המאמנים בקרוספיט מתאימים לכל אחד את האימון ובכך מונעים פציעות. יתרה מזאת בכל ספורט שאנו עושים ניתן להיפצע, צריך פשוט לדעת לעבוד נכון.

באימון הראשון שלי, נהנתי מכל שנייה שהייתי שם, סוף סוף הרגשתי שאני עובדת ומגיעה לתוצאות, והתוצאות לא איחרו להגיע, בתקופה של כמה חודשים, אני הרבה יותר חזקה מבחינה גופנית ממה שהייתי בכמה שנים של עבודה במכון ובנוסף הכרתי אנשים מדהימים שהפכו לחלק משגרת האימונים שלי.

אז אם אתם מחפשים מקום חדש להתאמן בו, אתם חייבים לנסות את אימון הקרוספיט, אימון ספורט שהוא לא רק אימון ספורט אלא מפגש חברתי יוצא דופן.

חשוב להדגיש, אימון הקרוספיט מתאים לנשים ולגברים (לפעמים אף משלב אימונים זוגיים), כפי שהוסבר לעיל המאמנים מתאימים את המשקל ואת סוגי התרגילים ליכולת של המתאמנים ובכך הופכים את זה לספורט לשני המינים.

athletes-endurance-energy-685534